Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Niezapominajka 67 ściągnęłam tutaj Twój fragment wpisu z innego toru :

" Mnie w gardle drapie i boję się czy czegoś nie załapałam. Mam nadzieję, że to wina suchego powietrza bo tu nietypowe ogrzewanie jest - elektryczne". 

Mam propozycję:tak2::

nie wkładaj grzałki elektrycznej do ust :szydera::szydera:.

Życzę Tobie i innym uczestnikom tego forum dużo zdrowego rozsądku :d

A teraz niskie niedzielne ukłony:cześć2: 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14.08.2020 at 09:18, Heidi napisał:

@Funny  Ty wydawać, a ja zbieram.  Na robocie w moim wolnym czasie jestem . Rozrzutnica zaraz po @Blondi jesteś :d

Oj to prawda.. Rozrzutnica we mnie się obudziła.. Zrealizowałam swoje plany które były bardzo kosztowne.. Ale kto zabroni opiekunce kasą siasztać? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.10.2020 at 18:41, Michał845 napisał:

Hej, co się dzieje z forum Rozmowa przy kawie? :o  Kiedyś było tu tyle życia, aż ciężko było nadążyć w rozmowach i czytaniu. Czemu w pewnym okresie tyle osób poznikało? Nie mówcie, że @Blondi też już nie ma?

Jestem.. Ale były ważniejsze sprawy.. Dzięki że pamiętasz o mnie. :tak:Dziękuję też innym wszystkim co pamiętają o mnie:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.10.2020 at 18:48, Niezapominajka 67 napisał:

Niestety @Blondisię nie pokazuje od dłuższego czasu. Może takie czasy dziwne nastały, że nie chce się ludziom nawet pisać???? A może wszystko co najważniejsze i najistotniejsze w naszej pracy już zostało napisane???

Ja mam co pisać.. Już napisałam 1000 stron a może więcej. Ja bez pisania i nadawania to nie istnieje. :love:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nadrobię czytania forum ale wiecie że życie toczy się dalej i patrzymy pozytywnym okiem na przyszłość... Przeszłość zostawiamy i żyjemy dniem i chwilą... 

Jestem obecnie w pracy. A jak.:tak2: Ja mogę się urlopować do czasu, ale zatęskniło mi się popracować i pracuję. Jestem koło Ratyzbony. Tym razem mam strasznie demencyjną babkę i synka w pakiecie. Kawalera:szydera::hura:dobrze ze się super dogadujemy. Zresztą wszyscy ze mną się dogadują. Mam chyba wrodzony spokój. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Blondi była zajęta przytulankami... :święty::serce:

Cześć @Blondi . Nareszcie ktoś obciął pazury Twojemu Przytulasowi:oklaski:. Musiał już mieć długie szpony, że to tyle czasu trwało:mur: . Krzyczę głośno  z radości ,  że do nas powróciłaś:oklaski:, że w całym moim województwie ambaras się zrobiłO.o.  Ludzie z domów uciekają , myślą,  że jakiś nalot z nieba idzie , albo inna trwoga za rogiem czyha . Walizkami się obkładają:szok: jak w jakimś  amoku , biegną donikąd . Ale...., ale.... tyle dobrego w tej sytuacji,  że namierzyłam typa tatuażem dzierganego jak biegnie z moim zaginionym kofrem z Gran Canarii. Zaraz z nim pogadam i poślę go do Ciebie z onymi skarbami , żebyś mogła na naszym forum długo i nieprzerwanie błyszczeć.Dziękujemy,  że jak Feniks z popiołów powstałaś i prosimy: nie rób nam tego wiecej:cmok:

Posłuchaj piosenki:

Krzysztof Kreft - Donikąd:

"poskładaj mnie jak puzzle
rozpadłem się na kawałków 100
opadam z sił
kiedy moje skrzydła do góry nie chcą się wzbić

uciec stąd daleko gdzie
uciec gdzie nie znajdą mnie

nigdzie nie zmierzam
donikąd nie biegnę
niczego nie szukam
bo dobrze wiem
że być wyżej będę
mieć mogę więcej
wygram dziś szczęście
by tam wszystko mieć

kolejny raz upadam gdzieś
by chwile odpocząć i nabrać sił
ułożyć w głowie plan o tobie
planetarne szczęście, galaktyczne będzie

uciec stąd daleko gdzie
uciec gdzie nie znajdą mnie"

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie....., mam naprawiony laptop za całe 100 złociszy:oklaski:. Poprzedni serwisant skasował  ode mnie  2 razy po 250 i dalej  sprzęt  źle kulał . Tak dałam się oskubać :mur:.

Obecnie niby  nic, a człowiek się cieszy jak dziecko ,  że tym razem kiedy pojadę  na zlecenie , to na Aliexpres zakupy będą nieograniczone,  bo będę  widzieć zamawiane  produkty :oklaski:.  Byłam jak ślepiec w tunelu. Chciałam kupić skórę  zebry na Amazonie, ale paski krzywo szły:d,  teraz na pewno będzie dobry obraz i zakup się  dokona :oklaski:. Jak ja sie cieszę .

Nie będę pytać o stan zadowolenia samej zebry, bo odpowiedź może mnie  niemile zaskoczyć .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Fajnie że jesteś @Blondi :cześć:

Wczoraj dowiedziałem się od jednej z babek pflegiedienst co codziennie przychodzą do mojego PDP, że niedaleko jakieś 6 minut drogi piechotą pracuje opiekunka, gdzie chodzi tam też ta z pflegiedienst. Przekazałem kartkę aby jej dała z zaproszeniem na kawę i pogaduchy z numerem telefonu. Ciekawe czy odezwie się. Tutaj wioska taka i nudy potworne. A ona ponoć z tego co mówiła pflegedienst bardzo słabo z Niemieckim, to pewnie się jej przykrzy.

Pytanie do kobiet... Odezwałybyście się na takie zaproszenie nieznajomego opiekuna? :p

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

Ludzie....., mam naprawiony laptop za całe 100 złociszy:oklaski:. Poprzedni serwisant skasował  ode mnie  2 razy po 250 i dalej  sprzęt  źle kulał . Tak dałam się oskubać :mur:.

Obecnie niby  nic, a człowiek się cieszy jak dziecko ,  że tym razem kiedy pojadę  na zlecenie , to na Aliexpres zakupy będą nieograniczone,  bo będę  widzieć zamawiane  produkty :oklaski:.  Byłam jak ślepiec w tunelu. Chciałam kupić skórę  zebry na Amazonie, ale paski krzywo szły:d,  teraz na pewno będzie dobry obraz i zakup się  dokona :oklaski:. Jak ja sie cieszę .

Nie będę pytać o stan zadowolenia samej zebry, bo odpowiedź może mnie  niemile zaskoczyć .

Z czego zebra ma być niezadowolona??? chyba nie z tego, że jej jakiś porządny serwisant  z Polski paski wyprostował za jedyne 100 zł. :oklaski:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Michał845 tak. Wspólną kawa i pogaduchy do niczego nie zobowiązuje. Jakby mi nie odpowiadało jego towarzystwo to bym się więcej z nim nie spotkała. Gorzej jakby mi odpowiadało

Ja mam 31 lat a ona ponoć koło 50. Także tam na mnie by nie poleciała :haha: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał845 zawsze warto poznać  nowych ludzi. Każdy z nas ma coś nawzajem do zaoferowania.  Jeśli jesteś przystojny to atut:szydera:,  jeśli jesteś brzydki, to też atut:szydera:, jeśli jesteś wysoki, albo niski, to też atuty:szydera:, jeśli  jesteś chudy, albo gruby, to też atuty:szydera:. Gorzej jak będziesz głupiomądry>:(. Weź że sobą na pierwszy raz róże . Nie wiem jaki kolor ! W sumie może  kolor nie ma znaczenia, dla mnie ważne,  że róża jest w ustach:d. Na pewno ta nowa koleżanka ma takie same obawy jak Ty. 

Najważniejsze, żebyś nie miał obcisłych spodni , najlepiej wypadną na takim spotkaniu spodnie od piżamy:d, ale paski muszą być  w pionie, bo  te w poprzek poszerzają :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

@Michał845

Najważniejsze, żebyś nie miał obcisłych spodni , najlepiej wypadną na takim spotkaniu spodnie od piżamy:d, ale paski muszą być  w pionie, bo  te w poprzek poszerzają :d

Hahaha, serio? :d Nie wiedziałem ze to ma znaczenie. Ja chudy nawet :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał845 a gdzie jesteś? W jakich landach... Ja bardzo chętnie.. Jestem tu trochę zamknięta w chalupie. Ale bym dala rade spotkać się.. Też jestem w takiej wiosce gdzie sklepu nawet nie ma. Auto jest ale nie ma komu z babką zostać. Synek spierdziela, bo chce trochę się uwolnić od mamusi. Wcale mu się nie dziwię. Nauczył mamusie trzymać za rękę to teraz całe popołudnie się razem trzymają a mi to pasuje.... 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...