Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godzin temu, waldiroom napisał:

ależ oczywiście : miłość to nie kwiaty - jest bardziej złożona i wymaga wielu odżywek, afrodyzjaków...nuty tajemnicy. Jakiś czas temu trafiłem na fajny film. Historia kilku scen z życia nowojorczyków... Padały tam świetne teksty . Odszukam poźniej kilka z nich bo obiad czas kończyć

Jak to nie kwiaty? Kwiat to symbol Zawsze na wiosnę dostaje całe balkony kwiatów od małża  ...do podlewaniaO.o to miłość w pięknej postaci z kwiatami w tle jako symbol:szydera::d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Kleopatra napisał:

Dobrze że masz walizkę bo moja ostatnio została uszkodzona mocno przez przemiłego pana kierowcę z busaO.o

Pewnie pan kierowca był wkurzony, że my całe walizki geldow z De przywozimy a oni za bagażowych muszą robić :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podopieczna mi dzisiaj powiedziała, że miała 6 braci to zaczynam się zastanawiać czemu Ci Niemcy tak ciągle narzekają na niż demograficzny

Zdarzało mi się mieć podopiecznych jedynkow ale powodem tego było chyba to, że ich ojcowie byli zbyt zajęci robieniem kariery w armii przed wojną a z wojny już nie wrócili

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ewa Dolny Sl. napisał:

Es tut mir leid, kolezanko:haha:

Jesteś tu nowa to pozwolę sobie podpowiedzieć. Możesz zacytować czyjaś wypowiedź i wtedy do niej się odnieść.Tak jak ja to teraz zrobiłam. Możesz wybrać opcję która też jest na dole danego postu "Zawołaj" i wtedy wywołujesz dana osobę i do niej piszesz/odnosisz się do jej wypowiedzi np. @Ewa Dolny Sl. my tu wszystkie koleżanki i koledzy. Pozdrawiam :)

Wszystkich zapraszam na popołudniową :kawa:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Heidi napisał:

@waldiroom już Ty się lepiej nie odzywaj do mnie :przekleństwa:, bo:  Ranek zapowiadał się wspaniały, ale kiedy wystawiłam nogi z łóżka na podłogę zaczęło coś  taplać na dywaniku:mur:. Patrzę, co to:szok:?  A to bialusieńkie mleko rozlane:d. Chyba jakiś mleczarz musiał zlecenie dostać, bo właśnie odjeżdżało auto z opróżnioną niemiecką cysterną . To twoja @waldiroomrobota.  Niech no ja tylko Ciebie  na ulicy rowerem  dorwę:haha:. Pogonimy się :d na rondzie. Szczery byłeś niesłychanie. Mleko się feste po parkietach rozlało, z sufitów kapać zaczęło.  Malowanie od początku muszę zacząć. Chyba nie wyrobię się w terminie. Wyjzad po geldy do DE będzie trzeba przełożyć:smutek:. Mąż się ucieszy:tak2:.  Dzięki przyjacielu :p

@Heidi " już Ty się lepiej nie odzywaj do mnie " - ok, nie bede

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ewa Dolny Sl. napisał:

Es tut mir leid, kolezanko:haha:

Może koleżanka @Ewa Dolny Sl. czyli że z dolnego śląska ( jak ja zresztą - bo tez jestem z dolnego śląska) się jednak wypowie. Intryguje mnie ten Twój  tekst - zapraszam i nie stresuj się

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jesteś tu nowa to pozwolę sobie podpowiedzieć. Możesz zacytować czyjaś wypowiedź i wtedy do niej się odnieść.Tak jak ja to teraz zrobiłam. Możesz wybrać opcję która też jest na dole danego postu "Zawołaj" i wtedy wywołujesz dana osobę i do niej piszesz/odnosisz się do jej wypowiedzi np. @Ewa Dolny Sl. my tu wszystkie koleżanki i koledzy. Pozdrawiam :)

Wszystkich zapraszam na popołudniową :kawa:

@Niezapominajka 67 dobrze żeś dodała kolegów w liczbie mnogiej, może się poza mną i @Michał845 ktoś w końcu dołączy - tu taka smaczna kawa:kawa:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kleopatra napisał:

Jak to nie kwiaty? Kwiat to symbol Zawsze na wiosnę dostaje całe balkony kwiatów od małża  ...do podlewaniaO.o to miłość w pięknej postaci z kwiatami w tle jako symbol:szydera::d

Kwiaty... Piękne są ( choć to już zależy od punku widzenia)  i symbolem też mogą być. Czegokolwiek.

np - róża czerwona czy żółta ?

Dobrej nocy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzień się zapowiada.  Dzis znów szkoła. Wczoraj fajnie było. Zdjęcia praktyczne zaczęliśmy od rzeczy najprostszych a dla mnie nowych. Prawidłowego zascielania łóżka, bez pacjenta, z pacjentem pomagający i z pacjentem bezwladnym. Zawodowa pielęgniarka pokazała nam kilka trików i teraz gdyby mi przyszło to zrobić to kręgosłup by tak nie był przeciazony. Ogólnie fajne kobietki te zajęcia prowadzą. Takie doświadczone pielęgniarki które nie jedno widziały i nie jedno umieją a jednoczescie bardzo sympatyczne w wieku tuż przed emerytalnym.  Jestem pozytywnie zaskoczona. Idę kawę zapodac sobie i majtki założyć. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry opiekunki i opiekunowie, przewoźnicy oraz pracownicy redakcji i moderacji :d

Jednak dobrze jest opiekować się babcia bo w razie jak się zaspi do pracy :$ to można gonić po domu trochę w niekompletnym stroju :szydera:

Nie wiem co było powodem, że dzisiaj tak  dobrze spałam. Może wieczorna rozmowa z koleżanką

:kawa: podana więc zapraszam i miłej, spokojnej niedzieli wszystkim życzę 

Good Morning Baby GIF @waldiroom zdecydowanie czerwona ;)

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...