Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Ewa Dolny Sl. napisał:

Dobranoc, jutro od nowa i tak w kolko:cześć::spioch:

Wszyscy mamy tak samo więc jeśli jest to dla Ciebie jakimś pocieszeniem to super :)

Najważniejsze, że jakoś się to życie kręci a że w kółko to już inna sprawa. 

Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć robaczki. Czwartek.. Dzień targowy u nas ale dziś daruję sobie te przyjemność Wczoraj miałam dzień pełen  zaskakujących propozycji pracy. Zarówno tej w Polsce jak i za granicą. Agencje nie oduszczają i nadal zabiegają w moje umiejętności niestety nie mogę wyjechać dłużej niż na kilka dni do 10 a tu już oferty są ograniczone. Najczęściej to tzw stelle miny gdzie poprzedniczka ucieka i potrzebują zastępstwa na wczoraj. Jedna ciekawa oferta trafiła się wczoraj, gdzie firma zgodziła się bym mogła wracać do Polski na dwa dni kiedy mam zajęcia a wtedy podopieczną zajmie się rodzina lub firma wynajmie inna opiekunkę na ten czas. Zobaczymy jak to się ułoży. Na razie jestem twarda i chcę dokończyć to co zaczęłam.  Dzień dobry krasnoludki... 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :d. Dziś słoneczko :327_sunny: świeci,  zapowiada się ładny ciepły dzień, 16° jak na tę porę to ciepłoxd@Kleopatra @Wenusia, podróży życzę szczęśliwej i powrotu do domku :tulipan:, a wszystkim pozostałym lekkiej pracy przy piątku:cmok:i miłego dnia :tak2::tak2:

c8f30cd6cc5951d0ce76c0f17cc3c06c.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf bardzo ciekawa propozycja tej pracy za granicą :)

@Funny, @Wenusiaszczęśliwej podróży oraz dla wszystkich co w podróży i wybierających się w podróż w najbliższym czasue,dojedzcie bezpiecznie i szczęśliwie do celu :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 25.06.2020 at 17:47, elf napisał:

Myślę kobitki że nie ma sensu go dalej ciągnąć za język. Nie jestem przekonana że on sam wie co miał na myśli . Dajmy mu spokój bo się chłopak zestresuje i będzie miał koszmarne sny dziś w nocy. Myślę co by tu napisać by mu poslodzic. Otóż tak..... Adamos  "podejdź do telefonu jako i ja podchodzę i czytaj uważnie bo drugi raz pisać nie będę." Lubię Cię..... nieważne co to znaczy

Siasc i płakac nad takimi komentarzami.Gadane  i.szydzic z kogos to umiesz,pa.

Edytowane przez adamos6
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

@elf bardzo ciekawa propozycja tej pracy za granicą :)

@Funny, @Wenusiaszczęśliwej podróży oraz dla wszystkich co w podróży i wybierających się w podróż w najbliższym czasue,dojedzcie bezpiecznie i szczęśliwie do celu :cmok:

Dziękuję:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam się z Wami z pięknej miejscowości Bergisch Gladbach. Miłego i spokojnego Świątecznego dnia życzę. Emotki mi gdzieś wcięło. Ciekawostką jest to, że jak zauważyliście znow jestem w pracy a miałam nie być. Wpływ na to miał przedziwny splot okoliczności. Uchylę rabka tajemnicy, że w listopadzie wracam do dziadka z kotem. Byłam tam 2 razy ale tylko na czas urlopu rodziny a teraz rodzina się zdecydowała, że chcą zatrudnić opiekunkę na stałe więc jadę w fajne sprawdzone miejsce. Tutaj gdzie jestem, jestem pierwsza opiekunka i będę układała stele dla przyszłych opiekunów. Babcia jest odrobinę nieufna ale mam nadzieję, że uda mi się ją do siebie przekonać. Miejscowość ładna. Ja jestem oczywiście na samej górze i mam piękne widoki, gorzej będzie z wyjściem do miasta (raczej z przyjściem). 

Ogólnie zapowiada się nawet nawet :oklaski:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.10.2020 at 16:18, adamos6 napisał:

Siasc i płakac nad takimi komentarzami.Gadane  i.szydzic z kogos to umiesz,pa.

@adamos6 to Ci się przypomniało. Wpis @elf  z czerwca a my dzięki Bogu mamy już październik.. Moze jakbyś na bieżąco tutaj bywał to humorek lepszy byś miewał ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 a tam miałaś nie być. Życie układa nam różne scenariusze. Tak się czasem zastanawiam że ja nigdy nie trafiłam na Bayery a podobno to tam najwięcej opiekunek jest i pięknie.  Może to oddziaływanie afirmacji... Zawsze chciałam blisko Hannower gdzie była pierwsza moja praca,  którą bardzo miło wspominam. To właśnie tamto miejsce spowodowało że zapomniałam o dyplomie  z chemii.  Ja też nie wiem czy nie pojade jeszcze pomiędzy  zjazdami szkolnymi na zlecenie. Taki jest świat. Chyba że jednak znajdę przyzwoitą pracę  w Polsce. Zobaczymy jak to się ułoży dziś może na grzyby bym się wybrała? . Podobno są 

No widzicie i byłabym się nie przywitała. Czesc ć i  słoneczka 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...