Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Heidi napisał:

Cześć.  

@Niezapominajka 67 no co  Ty?  Rzuci się na tacę w pewną  niedzielę i drzwi otworzą  się ponownie :szydera:. Przy tej okazji może wynegocjujemy jakiś  souvenir  dla najbardziej  aktywnych osób ?  Orderów mam już pelne szafy. Aż  dziw,  że moderator  do tej pory sam nie wpadł na ten pomysł :szok:

Jak co, to jestem pierwsza:haha:.

Do zbierania na, tace "to i ja chętna jestem więc ustawiam się w kolejce zaraz za Tobą  :d Na ordery też  już miejsca na, piersiach" nie mam :$więc wszelakie wyróżnienia i pochwały chętnie przyjmę w postaci waluty, najchętniej wymienialnej :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf napisz coś więcej o tym kursie. Gdzie? Za ile? Jak często są zajęcia i jak długo trwa taki kurs? :)

Swojego czasu jak rozważałam pracę w miejscowym DPS to wszystkie osoby tam pracujące robiły kurs opiekuna medycznego (nie było to obowiązkowe ale chodziły słuchy, że może być wymagane) Uważam, że zawsze warto się doszkalać jak jest na to czas i chęci :dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 to nie jest kurs to roczne uzupełnienie szkoły średniej.  (nawet się nie przyznała że mam studia). Ja znalazłam za darmo... Oprócz zajęć teoretycznych mamy około 190 h zajęć praktycznych w szkole. I 140 GODZIN jednostce opiekuńczej. Czyli dosyć dużo, potem zdajemy egzamin państwowy, który jest w takim zakresie że honorowane jest we wszystkich krajach EU.  Na razie bardzo ciekawie się zaczęło. Praktycznie niewiele typowej opieki a raczej coś bardziej zbliżonego do zajęć terapeutycznych. Trochę psychologi też było. Zobaczy jak to się rozwinie 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 to nie jest kurs to roczne uzupełnienie szkoły średniej.  (nawet się nie przyznała że mam studia). Ja znalazłam za darmo... Oprócz zajęć teoretycznych mamy około 190 h zajęć praktycznych w szkole. I 140 GODZIN jednostce opiekuńczej. Czyli dosyć dużo, potem zdajemy egzamin państwowy, który jest w takim zakresie że honorowane jest we wszystkich krajach EU.  Na razie bardzo ciekawie się zaczęło. Praktycznie niewiele typowej opieki a raczej coś bardziej zbliżonego do zajęć terapeutycznych. Trochę psychologi też było. Zobaczy jak to się rozwinie 

Nasza praca w opiece też polega na tym, że często wcielamy się w rolę psychologa, psychoterapeuty, negocjatora i jeszcze sam Pan Bóg wie kogo oprócz oczywiście standardowych czynności opiekuńczo pielęgnacyjnych i prowadzenia gospodarstwa domowego O.o

Uważam, że ten kurs jest bardzo przydatny :dobrze:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry popołudniową porą :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum, urlopowiczów i pracusiów:d

Rzadko wchodzę tu, bo zarobiona jestem, babcia ma mnóstwo zajęć, wyjazdy, przyjazdy, jednym słowem nudy nie ma:haha:. Fajna kobiecinka z niej:cmok:

Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

dzien-dobry_019.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 25.09.2020 at 19:41, Funny napisał:

A ja w sobotę wystawie i mam nadzieję na spokojna szczęśliwą podróż nocą czego i Tobie zyczę:dWenusia lubisz żółty kolor?:dja bardzo

No Hejka Hejka, dziękuję i wzajemnie, a co do żółtego lubię ale nie noszę bo muchi siadają :D 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Wenusia napisał:

Witam i o zdrowie pytam, kawa :kawa: wypita wiec za kolację się biorę, Hurrrra jeszcze 4 dni i do domciu :oklaski:

Cosik mnie dzisiaj głowa boli , ale to chyba od nadmiaru wrażeń O.o;)

Cieszę się razem  Tobą :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry popołudniową porą :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum, urlopowiczów i pracusiów:d

Rzadko wchodzę tu, bo zarobiona jestem, babcia ma mnóstwo zajęć, wyjazdy, przyjazdy, jednym słowem nudy nie ma:haha:. Fajna kobiecinka z niej:cmok:

Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

dzien-dobry_019.jpg

Jessso Janka na horyzoncie:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nasza praca w opiece też polega na tym, że często wcielamy się w rolę psychologa, psychoterapeuty, negocjatora i jeszcze sam Pan Bóg wie kogo oprócz oczywiście standardowych czynności opiekuńczo pielęgnacyjnych i prowadzenia gospodarstwa domowego O.o

Uważam, że ten kurs jest bardzo przydatny :dobrze:

Psychiatry też!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Do zbierania na, tace "to i ja chętna jestem więc ustawiam się w kolejce zaraz za Tobą  :d Na ordery też  już miejsca na, piersiach" nie mam :$więc wszelakie wyróżnienia i pochwały chętnie przyjmę w postaci waluty, najchętniej wymienialnej :oklaski:

Ja to bym se nie dała czegos na biuście powiesić ,...:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Funny napisał:

A na co bo chyba przegapiłam ....:o

Nic jeszcze nie przegapiłaś a ten punkt widzenia to ma być na wszystko :d 

 Oczywiście o męski punkt widzenia  chodzi  czyli takie spojrzenie na świat okiem mężczyzny :oklaski:

ciekawe czy aż tak bardzo różni się od kobiecego????

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nic jeszcze nie przegapiłaś a ten punkt widzenia to ma być na wszystko :d 

 Oczywiście o męski punkt widzenia  chodzi  czyli takie spojrzenie na świat okiem mężczyzny :oklaski:

ciekawe czy aż tak bardzo różni się od kobiecego????

 

 

Oj uważam że baaardzo się różni :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...