Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Heidi napisał:

Hej . Jestem i ja. Witam.

Zawsze zapominamy pozdrawiać  agencje, które  systematycznie kontrolują nasze wpisy :mur:. Nieładnie,  oj nieładnie z naszej strony:mur:. Przepraszamy.

Pozdrawiam zatem wszystkie agencję:d.

Ciekawe jaki z tego + dla nas :dja od 7 tyg czekam na niemiecką kartę ubezp.za tydzień zjeżdżam , pani zadzwoniła, że wysyła mi ją na adres w Polsce...UROCZE :tak2:po powrocie oprawie w ramkę powieszę na ścianie oznajmiłam ,jestem z nimi na zleceniu pierwszy raz i ostatni .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Ciekawe jaki z tego + dla nas :dja od 7 tyg czekam na niemiecką kartę ubezp.za tydzień zjeżdżam , pani zadzwoniła, że wysyła mi ją na adres w Polsce...UROCZE :tak2:po powrocie oprawie w ramkę powieszę na ścianie oznajmiłam ,jestem z nimi na zleceniu pierwszy raz i ostatni .

Ta karta jest ważne kilka lat. Więc Ci się jeszcze przyda

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kleopatra napisał:

Ta karta jest ważne kilka lat. Więc Ci się jeszcze przyda

Mam dwie takie karty. Każda ważna 5 lat. Obie jeszcze ważne. Niestety nie pracuje już dla żadnej z tych dwóch firm,ktore mi ta kartę wyrobiły. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulasz dziś na tapecie ,wczoraj mi się zachciało białej kapusty z boczkiem ,to dostałam za swoje, dobrze że odważnik w piwnicy znalazłam .Jak balon po chałupie latałam i prawie pod same niebiosa mnie unosiło .Babka się bała, że odfrunę z wiatrem albo przeminę :di będzie ,,przedczasowe" pożegnanie z polską opiekunką :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Funny kiedy do domu??? :)

W sobotę wieczorem, pojadę nocą też fajnie :d11 dni w domu i wracam gdzie już raz byłam ok.Bielefeldu, tym razem dziadek młodszy niż ta obecna seniorka .Cały grudzień planuje w domu posiedzieć z rodziną :dpoleżeć też... nocami:p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Funny napisał:

W sobotę wieczorem, pojadę nocą też fajnie :d11 dni w domu i wracam gdzie już raz byłam ok.Bielefeldu, tym razem dziadek młodszy niż ta obecna seniorka .Cały grudzień planuje w domu posiedzieć z rodziną :dpoleżeć też... nocami:p

:dobrze:hm Co jest dziwnego w tym, że chcesz polezac również nocami????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej. Brak czasu na pisanie na forum. Pochłonęły mnie sprawy rodzinne, ogródek, i szkola. No właśnie "opiekun medyczny". Bo tak się nazywa zawód który wybrałam to wcale nie takie trudne zajęcie. Na początku potraktowano mnie duża ilością zagadnień formalnych dotyczących zdrowia publiczneg,  przygotowania formalnego do zawodu od strony biurokratycznej.  Umiejętności  odnalezienia się na rynku pracy i założenia ewentualnego własnej firmy.   Miałam też teoretyczne wykłady dotyczące opieki nad  osoba nie samodzielna gdzie głównie uczono mnie takie administracyjnego podejścia do podopiecznego czyli oceny stanu zdrowia na podstawie dokumentów medycznych i wywiadu z pidopuecznym i rodzina. Oraz ustalenia zadań i postępowania długofalowe w procesie dochodzenia podopiecznego do zdrowia. Dowiedziałam się o m rodzajach ćwiczeń i sposobu ich wykonywania w zależności od stopnia sprawności Pod.  Ogólnie muszę powiedzieć że bardzo ciekawe zajęcia.  Trochę ukierunkowałam swoją wiedzę z zakresu nie typowej opieki lecz pomocy w dochodzeniu do zdrowia i lepszej sprawności fizycznej.  Pozatym szukam intensywnie pracy w Polsce. Ze względu na korona Virus niestety jest to dosyć trudne. A jeżeli już jest praca do daleko i musiałabym podobnie jak wcześniej wyjeżdżać z domu na tydzień lub dwa co praktycznie  nie różni się od pracy skoczka, którą też rozważam. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Kochani zacznijcie pisać bo nam forum zamkną na trzy spusty O.o

Cześć.  

@Niezapominajka 67 no co  Ty?  Rzuci się na tacę w pewną  niedzielę i drzwi otworzą  się ponownie :szydera:. Przy tej okazji może wynegocjujemy jakiś  souvenir  dla najbardziej  aktywnych osób ?  Orderów mam już pelne szafy. Aż  dziw,  że moderator  do tej pory sam nie wpadł na ten pomysł :szok:

Jak co, to jestem pierwsza:haha:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...