Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, elf napisał:

Nic, tylko mieć nadzieję że babcia będzie miłą staruszką . Dziwne by było gdyby w Monachium BMW nie stało w garażu. Pochwal się samochodem... Jestem ciekawa co tam w sprawach automobilnosci  polskich opiekunek nasi podopieczni wymyślili. 

Cóż mogę powiedzieć .Moja zmienniczka nie ma prawa jazdy, a jej poprzedniczka też nie. Jutro jadę z nią na wycieczkę :d napewno chce sprawdzić moje umiejętności:szydera:  i to jest automat

Dziś jestem padnieta po podróży.

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dzieciaki :cmok: . Miło czytać,  że nikogo z naszych na robotach  w DE nie gnębią. Tak trzymać:hura:

Dziś u mnie  marketowy dzień  . Na razie  węszę , bo zmiany w domu muszą być.  Nie wiem jednak  zupełnie w którą  stronę  trendu  iść :mur:. Pojawiają się jakieś światła w tunelu,  ale  co ładne to kosmicznie drogie:mur:. To co sobie  już w głowie ułożyłam poszło w długą,  bo kupić można to co  jest w zasięgu ręki i województwa.  Spać nie mogę, karuzelę myśli mam w głowie . Stwierdzam, że niespokojniej żyje mi się na zleceniach :haha:. Zadaniem  jest przygotować posiłki i wybrać kierunek podróży rowerem:d.  Ot to lubię teraz najbardziej. Jak to się w życiu wielblądowi upodobania zmieniają :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Dzień dobry dzieciaki :cmok: . Miło czytać,  że nikogo z naszych na robotach  w DE nie gnębią. Tak trzymać:hura:

Dziś u mnie  marketowy dzień  . Na razie  węszę , bo zmiany w domu muszą być.  Nie wiem jednak  zupełnie w którą  stronę  trendu  iść :mur:. Pojawiają się jakieś światła w tunelu,  ale  co ładne to kosmicznie drogie:mur:. To co sobie  już w głowie ułożyłam poszło w długą,  bo kupić można to co  jest w zasięgu ręki i województwa.  Spać nie mogę, karuzelę myśli mam w głowie . Stwierdzam, że niespokojniej żyje mi się na zleceniach :haha:. Zadaniem  jest przygotować posiłki i wybrać kierunek podróży rowerem:d.  Ot to lubię teraz najbardziej. Jak to się w życiu wielblądowi upodobania zmieniają :szydera:

Wielbłądzicy raczej  wszak to płeć żeńska więc prawa swoje ma i obowiązki względem siebie :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elf napisał:

@Kleopatra uwielbiam jeździć automstami. Chyba następny w Polsce też będzie automat. To powodzenia życzę. Trzymaj się cieplutko  i co w drogę . Pozdrawiam  wszystkie pracujące i urlopujace opiekunki i opiekunów też. 

Ja też autostradami a na którym pasie Elfiku?:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny słoneczny dzień dobiega końca :oklaski:

Od piątku ma przyjść ochłodzenie do 21stopni ale nadal bez deszczu. Deszcz dopiero we wtorek czyli w dzień mojego wyjazdu. Wyjechałam z domu z deszczem i stąd będę wyjeżdżała przy deszczowej pogodzie. 

Spać mi się chce niemożebnie ale jeszcze kolacje muszę zrobić i dziadka do spania wyszykowac. 

Z mojego  październikowego wyjazdu prywatnie wyszły przysłowiowe nici O.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam serdecznie wszystkich, odmiencow  ", dudkow,, czubków i życzę Wam kochani miłego piątku :d

Jakoś pustawo tutaj ostatnio się zrobiło O.o

Nie chce wołać po imieniu ale jestem ciekawa co u was się dzieje. Pozdrawiam wszystkich urlopujacych i pracujących :cmok:

Good Morning GIF

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 

Nie tak głośno,  bo mnie  z przychodni wywalą. W kolejce do lekarza czekam.  W końcu  zaczynam o siebie dbać.  Choroba spać nie daje, to co  było robić?  Teraz mam rozbierane  spotkanie z Panem Rentgenem:oklaski:. Dzieci raczej  tego związku nie będzie :tak2:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum. @Niezapominajka 67jeszcze na urlopie, miałam pracować od wtorku, ale nie wypaliło>:(. Zaczynam od poniedziałku jak dobrze pójdzie, żeby znowu nie zapeszyć:d. @beatrix+nie do Sulzbach, ale z tej samej firmy:d

Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

dzien-dobry_008.jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...