Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Elfiku jestem....:d wkraczamy w nowy tydzień  ,zapomniałam wczoraj wieczorem czarnego kubła wystawić, więc dziś w kusej piżamce z rozwianymi włosami jak po tornadzie wyskoczyłam w jednym trampku na ogród, bo już słyszałam za zakrętem ogromniaste auto .Zdążyłam wytargać przed bramę jesss.:oklaski: 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elf napisał:

Nie spać susly. @Niezapominajka 67meldowac proszę szczęśliwy dojazd. @Heidi trzepoku  gdzie ty się podziewalas przez weekend.. @Funny żyje bo wczoraj do snu grała.   A @Kleopatra chyba już pora cztery litery ruszyć i jechać  do pracy.... Witam was robaczki 

Ja to nie wiem gdzie wszyscy O.omoze też biegają jak ja z rana;)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, elf napisał:

@geronimo pipo miałeś moje miasto odwiedzić.   Dziś umiera jutro zmartwychwstanie ja kiedyś miałam takiego Podopiecznego. Zobaczymy co dzień jutrzejszy ci przyniesie 

Nie ma szans na zmartwychwstanie

Nie dałem rady odwiedzić Twojego miasta, ale temat jest otwarty.

A gdzie Ty na szteli jesteś?

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, geronimo napisał:

Nie ma szans na zmartwychwstanie

Nie dałem rady odwiedzić Twojego miasta, ale temat jest otwarty.

A gdzie Ty na szteli jesteś?

 

@geronimo Hamburg do środy potem wracam grzecznie i będę się szkolić.  I długo długo nic albo tylko dwu trzy tyg wyjazdy.  Więc zapraszam mąż ci głowy nie urwie. Obiecał...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Jestem Elfiku jestem....:d wkraczamy w nowy tydzień  ,zapomniałam wczoraj wieczorem czarnego kubła wystawić, więc dziś w kusej piżamce z rozwianymi włosami jak po tornadzie wyskoczyłam w jednym trampku na ogród, bo już słyszałam za zakrętem ogromniaste auto .Zdążyłam wytargać przed bramę jesss.:oklaski: 

Ja kiedyś też tak w ostatniej chwili z kubłem ogromniastym dobiegłam :szydera: nie wiem czy jest się czym chwalić ,raczej zapłakać ,ale panowie zapraszali do środka:szydera: pomyśleli pewnie że stary rupieć to i ją weźmiemy.Od tej pory już pamiętam o wystawianiu kubła:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja byłam lepsza wrocilam kiedyś smieciarzy. Znaczy sami się wrócili. jak zobaczyli mnie w pizame prawie płaczącą. Co prawda było to w Polsce i tylko dlatego że byłam po przyjeździe że zlecenia i mąż już dwa razy wcześniej zapomniał wystawić Więc możecie sobie wyobrazić jaka była moja rozpacz. Śmieci przyjechały dzień wcześniej bo tego właściwego dnia było święto.  Skakalam i machalam jak szalona i powiem wam że cofneli się jakieś 100 m  za dwa tyg na śmietniku czekało pięknie zapakowane ciasto czekoladowe i kartka z podziękowaniem 

Edytowane przez elf
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 @Funny  znawczynie się znalazły ;)

Ja nigdzie nie napisałam, że przez te 32 lata innych mężczyzn nie poznałam. Nie mówiąc o tych co dawniej niż 32 lata temu ich znałam :p

Tego jednego znam rzeczywiście, od podszewki albo na wylot , albo na wskroś, od a do z jak kto woli :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i ja :da Heidi to gdzie ? Kleo też gdzieś wyparowała ... Waldiroom kofer pakuje .Niezapominajka to się przynajmniej przywitała :dDo Kolonii znów jadę ,zdjęcia zrobię ,wstawię może :)Roże  piękne w grodzie oko radują z rana a osy upierdliwe do domu się pchają, że spokojnie zjeść nie idzie i wszystkie kubki ,kubeczki pozakrywane. No to lecimy z tym wtorkiem :cześć3:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Kleopatra napisał:

Ja kiedyś też tak w ostatniej chwili z kubłem ogromniastym dobiegłam :szydera: nie wiem czy jest się czym chwalić ,raczej zapłakać ,ale panowie zapraszali do środka:szydera: pomyśleli pewnie że stary rupieć to i ją weźmiemy.Od tej pory już pamiętam o wystawianiu kubła:szydera:

Dobrze, że nie jestem wyjątkiem, czułam się jak odmieniec, teraz już nie :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...