Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry popołudniową porą:cześć:

Zabiegany dzień mam dziś:donos:. Od rana w drodze, ciągle coś w do załatwienia O.o. Teraz sobie siądę i kawusię :kawa: wypiję, zjem dobre ciacho:ciacho:, muszę nadrobić wybiegane kalorie :tak2:. Miłego popołudnia wam :cmok:

bud Good Morning Beautiful GIF by good-morning

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Janeczka1963 napisał:

a co tu tak pustoO.o

1336502176_by_pumaifajnie_500.jpg

Ja wpadłam, żeby dobranoc powiedzieć. Dobrze, że Ty chociaż jesteś bo trochę głupio tak samej sobie mówić dobranoc :szydera:

Oczywiście żartuję bo osoby, które tylko czytają też są ujęte w moich życzeniach :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Dziś będę miała leniwy dzień :d, nareszcie odpocznę. Niby na urlopie jestem a roboty mam więcej niż w pracy:haha:. Pogoda letnia, cieplutko i słonecznie:327_sunny:. Od kawusi :kawa: dzień zaczynam i na pogaduchy zapraszam :dyskusja:. Samej jakoś markotno pić kawę :kawa:. Miłego dnia życzę :cmok:

72a42d5e70d40a963a778ff4600ea9b7.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzien dobry. Witam Was kochani w ten deszczowy poranek i zapraszam na kawę od @Funny i @janeczka. Jak nie przyjdziecie to może Wam się oberwac po głowie xd :kawa:

Instagram Camera GIF

Udanego dnia :d

oj tam, oj tam:d:419_soccer:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Trzeba ich jakoś zachęcić :szydera::dyskusja:

PS 

W piłkę na plaży to sama bym sobie pograła :d

ale co wymyślimy, żeby się chciały ujawnićO.o, wydawało  mi się, że poranna kawusia :kawa: w naszym miłym towarzystwie jest wystarczającą zachętą :tak2:, ale chyba jednak nie ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Janeczka1963 napisał:

ale co wymyślimy, żeby się chciały ujawnićO.o, wydawało  mi się, że poranna kawusia :kawa: w naszym miłym towarzystwie jest wystarczającą zachętą :tak2:, ale chyba jednak nie ;)

Jednak chyba tak :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kleopatra napisał:

Dzień Dobry:d.Zrobilam sobie tygodniowy urlop z Markiem Antoniuszem. Zwiedzamy Bieszczady. Ale na kawkę do Was wstąpiłam i życzę miłego dnia.Pozdrowionka:d

Super :d

Ostatnio jak jechałam busem to jedna pani zachwycała się Bieszczadami i pobytem w Polańczyku :dobrze:

Polska jest piękna :oklaski:

Ja niestety nigdy nie byłam w Bieszczadach. Najdalej na wschód to byłam w Krynicy górskiej ale to chyba jeszcze Pienniny????? :$

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

W Bieszczady  warto wybrać się jesienią.  Niespotykana  feerrriiiiaaa...a barw. Nie byłam,  ale mogę  sobie  wyobrazić:tak2:.  

Poza tym  na jesień ma być znowu nowa  fala Covid. Może  warto tam się zdarzyć?  Najmniejsze zagęszczenie ludzi w Pl to właśnie Bieszczady .  

A może jednak zaszyję się w DE? 

Tak na pewno w DE:haha:.  Trzeba poskubać kogo się da, ile  się  da i jak długo się da:kawa2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, beatrix+ napisał:

A moja firma nadal klamie...

Ktoś przyjdzie do mnie i się na pięcie odwróci w momencie! Rodziną zmiany żąda od zaraz,  robią to poza moimi plecami,  nikt do mnie nie dzwonił jeszcze. Oczywiście powiem prawdę!

 

Sama nie wiem co napisać :|

Uważam, że połowa zleceń jest obsadzana na takiej zasadzie Wytrzyma albo nie wytrzyma. Obróci się na pięcie albo nie obróci się na pięcie czyli w myśl zasady na dwoje babka wróżyła Większość opiekunów zostaje i wytrzymuje (przetrzymuje). Praca w opiece to jest istna szkoła przetrwania. Jedni rezygnują ale na ich miejsce zawsze znajdą się inni chętni. Nie ma zastojow, przestojów. Interes się kręci i nic się nie zmienia oprócz świadomości waskiej grupy opiekunów. Nie ma w tym niczego pocieszającego. 

Teraz grzeczniutko się pożegnam życząc wszystkim spokojnej nocy 

digital art nighttime GIF by Alejandro PérezDobranoc :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Heidi napisał:

Cześć. 

W Bieszczady  warto wybrać się jesienią.  Niespotykana  feerrriiiiaaa...a barw. Nie byłam,  ale mogę  sobie  wyobrazić:tak2:.  

Poza tym  na jesień ma być znowu nowa  fala Covid. Może  warto tam się zdarzyć?  Najmniejsze zagęszczenie ludzi w Pl to właśnie Bieszczady .  

A może jednak zaszyję się w DE? 

Tak na pewno w DE:haha:.  Trzeba poskubać kogo się da, ile  się  da i jak długo się da:kawa2:

Skubaj kochana ile się da i kogo się da jak masz taką możliwość to jestem za :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Cześć. 

W Bieszczady  warto wybrać się jesienią.  Niespotykana  feerrriiiiaaa...a barw. Nie byłam,  ale mogę  sobie  wyobrazić:tak2:.  

Poza tym  na jesień ma być znowu nowa  fala Covid. Może  warto tam się zdarzyć?  Najmniejsze zagęszczenie ludzi w Pl to właśnie Bieszczady .  

A może jednak zaszyję się w DE? 

Tak na pewno w DE:haha:.  Trzeba poskubać kogo się da, ile  się  da i jak długo się da:kawa2:

tylko uważaj, żeby Tobie ktoś piórek nie wyskubał :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...