Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Heidi napisał:

@elf ma dobrze.  Tyle Kurdiów i ona jedna:tak2:

Wczoraj  miałam  kontrole  łóżka:szydera: dokonaną przez  PoP .   Ja mam szerokie łoże  i pełno  poduszek.  Wszystkie  ułożyłam na jednej  połowie łóżka i przykryłam kołdrą . Upał.  Ja leżę jak Ewa:haha:w raju. Moja PoP  dopadła do kołdry i chyc  do góry  ją w przekonaniu,  że Adama  z jabłkami znajdzie:szydera::szydera:

Ja nie mogę jak Ewa leżeć bo tu osy latają i jak mnie ugryzą w biust to o 2 numery mi się powiększy a to już będzie lekka przesada :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zawsze można sobie namalować albo w czasie upału położyć się na takiej pościeli i jak wstaniesz to podobizna zostanie na pościeli :d

PS 

Odtatnio notorycznie przyklejam się do mojego kompletu wypoczynkowego, który jest skóra obity :$

Jesteś wtedy bezbronna :p:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O witam szanowne grono sympatycznych opiekunek. I zaraz musze się wam pochwalić że mam internet.....Rodzinie przykro sie zrobiło że biegam po plaży w poszukiwaniu Netu i wczoraj w odwiedziny przyjechał wnuczek i przywiozl mi internet. . Dzisiaj wiec mogę was przywitac wraz ze wschodzacym słońcem przy  kubku kawy  i sumie fal.... Szkoda że nie można tego nagrać. Mieszkamy tuż nad morzem widać go z okna mojego pokoju i tarasu...... Fajnie jest. po prostu jest fajnie 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich:cmok:. Kawusią :kawa::kawa: się dzielę , bo jakże by inaczej miało być:d. Ciepło jest, słoneczko :320_sun_with_face: od rana uprzyjemnia dzień. @elf cieszę się razem z Tobą, że masz fajnie :cmok:, trafiłaś do dobrej rodziny i tak trzymaj :love:. Zrób krótki chociaż zdjęcie wschodu słońca o poranku, będziemy miały namiastkę Twojej przyjemności codziennej:tak2:. Miłego dnia życzę wszystkim i każdemu z osobna :cmok:

silly best friends GIF by Java Doodles

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9Witam Wszystkich serdecznie i życzę cudownego dnia good morning GIF u mnie taki wschód słońca był:haha:

Zaczynamy nowy tydzień :oklaski:

@elf :dobrze:cieszę się, że masz nieograniczona lacznosc że światem :oklaski:

Zastanawiam się nad zmianą firmy. Może do tej w której Ty pracujesz bym uderzyła bo co zlecenie to masz lepiej :dobrze:

@Janeczka1963 do :kawa: się już przysiadłam bo też lubię pić poranna w towarzystwie :dyskusja:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć  Wam. Trochę mnie  nie było. Kopię,  cały czas kopię :d.

Ręce mam zrobione  po  łokcie>:(,  trzonek od szpadla mi się już wytarł>:( choć często w dłonie plułam>:(,  a do skarbu pewnie jeszcze kilka wywrotek ziemi muszę przewalić >:(

Jest ktoś chętny do pomocy ? Kasa  poszła na nowe łopaty. Wykopałam parę starych gumiaków, fakt,  że  dwa na prawą nogę, ale  lepszy  rydz jak  nic:oklaski:.  Oddam na dobre nogi,  bo trudno tu mówić,  że oddam w dobre ręce :haha: a... i zapłacić mogę wydobytym iłem, bo piasek już  sprzedałam:oklaski: . 

Co u Was Pisklaki :papieros:? Nudno tu trochę :papieros:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Heidi napisał:

Cześć  Wam. Trochę mnie  nie było. Kopię,  cały czas kopię :d.

Ręce mam zrobione  po  łokcie>:(,  trzonek od szpadla mi się już wytarł>:( choć często w dłonie plułam>:(,  a do skarbu pewnie jeszcze kilka wywrotek ziemi muszę przewalić >:(

Jest ktoś chętny do pomocy ? Kasa  poszła na nowe łopaty. Wykopałam parę starych gumiaków, fakt,  że  dwa na prawą nogę, ale  lepszy  rydz jak  nic:oklaski:.  Oddam na dobre nogi,  bo trudno tu mówić,  że oddam w dobre ręce :haha: a... i zapłacić mogę wydobytym iłem, bo piasek już  sprzedałam:oklaski: . 

Co u Was Pisklaki :papieros:? Nudno tu trochę :papieros:

Ty to poprzednim życiu musiałaś być zarządca dużej firmy budowlanej:szydera: bo ja chyba królewną której królewicz nie mógł dobudzić , bo tak mi się dobrze spało:trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzień pod znakiem kłopotów :smutek:

Po rozmowie z agencją całkowicie zwatpilam w to, że nadaje się do pracy w opiece O.o

Zdaniem agencji to ja wywołuje agresję u podopiecznych bo przy poprzednich opiekunkach byli potulni jak baranki a przy mnie jakby diabeł w nich wstąpił O.o

Teraz się zastanawiam co ze mną jest nie tak???? :smutek:

Oczywiście firma chciała mi dać jeszcze jedna szanse, proponując kolejny wyjazd i nawet obiecali, że oddają pieniądze, które bezprawnie mi potrącili z wypłaty ale był jeden warunek. Klient będzie zadowolony :szydera::oops:właściwie to nie jest mi do śmiechu. 

Zapytałam czy kiedyś były na mnie jakieś skargi??? Czy któryś klient był niezadowolony???? Odpowiedzi brak. 

Teoretycznie może się zdarzyć, że ktoś będzie niezadowolony (o klientów mi chodzi a raczej o podopiecznych) i wtedy to ja już żadnej zapłaty bym nie dostała. 

Propozycji nie przyjęłam bo ryzykować kolejnego wyjazdu z tą firmą nie zamierzam. Z pieniędzmi mi należnymi się pożegnałam. 

Kiepski mam nastrój :|

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67  z Tobą jest wszystko ok.

Agencja kombinuje.  Niby jak TY  nasz sprawdzić/porównać swoją pracę z innymi Opiekunkami ? Mogą  ci wmawiać  co chcą,  żeby  wypiać się  z należną wypłatą .  Dali zlecenie,  dali adres, stawiałaś się terminowo, trwałaś na stanowisku z narażeniem życia i zdrowia. To sąsiad zareagował,  nie rodzina i nie agencja.  Policja  swoją notatkę ma. Nie bez powodu  POP zabrali do szpitala.  POP  to stary chory człowiek i to nie jegi wina, że zdrowie pudupada i zachowania  są  tego następstwem.   Jakim cudem może agencja  dać taką  ofertę, że jak będzie  klient niezadowolony to....nie zapłacą ?  Działają na granicy prawa. Przecież  ewidentnie szyją  już grubymi nićmi . Wysyłaj pisma mailowo  w ciągu korespondencyjnym. Nie odpuść im. Idą i do  lekarza.  Musi być zapis w kartoteka, że jesteś w psychicznej rozsypce i wina sprawę  do sądu  pracy. Wyznacz radcę  prawnego jako  pełnomocnika.  To prosta sprawa.    Nie zwlekaj.  Zapłacą z nawiązką.  

Firma KRZAK!!!!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...