Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wy to jednak szalone jestescie 

Wczoraj Bayer wygrał 2:8.trzeba przyznać że emocjonujący mecz był. Dzis dzień zaczęłam od po promenadzie.  A kończę spacerem. Niedługo rodzina podopiecznego wraca do rzeczywistości a my zostajemy jeszcze trochę. Znudzi nam się to wrócimy. Chyba w środę. Już nie będzie tak fajnie bo raczej trudno będzie podopiecznego zostawić samego. Ale zobaczymy. Najwyżej będę go zabierać na Promenade. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

:oklaski: masz w 100%racje :zdrówko:

@Janeczka1963  @Niezapominajka 67 w całości przychylam się do Waszej opcji 100 % ... tym bardziej, że nikt nigdy nie pobił pierogów mojej babci :zdrówko: . Ja sam jestem raczej YOUTUB- owym kucharczykiem:d

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko pierwsza dzisiaj :zwyciezca:. Słoneczko :320_sun_with_face:świeci i grzeje od rana. W Sulzbach była taka ulewa, że zalało cały park i nie tylko:333_cloud_rain:, oberwanie chmury chyba było. Dobrze, że zdążyłam do domku wrócić i mnie ta wątpliwa przygoda ominęła:dobrze:. Kto w Taunusie przebywa, to współczuję, nasza @foczka63 jest w tym rejonie, główna ulica w  Bad Soden zamieniła się w rzekę. Kawusia :kawa:czeka na chętnych w towarzystwie lepiej smakuje :dyskusja: Fajnej spokojnej niedzieli życzę :cmok:

Good Morning Hello GIF by echilibrultau

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko pierwsza dzisiaj :zwyciezca:. Słoneczko :320_sun_with_face:świeci i grzeje od rana. W Sulzbach była taka ulewa, że zalało cały park i nie tylko:333_cloud_rain:, oberwanie chmury chyba było. Dobrze, że zdążyłam do domku wrócić i mnie ta wątpliwa przygoda ominęła:dobrze:. Kto w Taunusie przebywa, to współczuję, nasza @foczka63 jest w tym rejonie, główna ulica w  Bad Soden zamieniła się w rzekę. Kawusia :kawa:czeka na chętnych w towarzystwie lepiej smakuje :dyskusja: Fajnej spokojnej niedzieli życzę :cmok:

Good Morning Hello GIF by echilibrultau

Witaj.  No proszę.....kto pierwszy zobaczył słońce? Nasz forumowy koteczek:cześć2:

Takie ciężkie chmury od pary wodnej,  upały, w końcu musiał pęknąć zamek od poszewki  i ulało się chmurze trochę . @foczka63 akurat wody się nie boi, z pływaniem obeznana. Na pewno  przeżyła. A... na Amazon . de widziałam pościel z jej podobizną . Wypisz wymaluj : Ona. Przytulna i słodka była ta pościel. Mogłaby sobie ją kupić. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Widziałam plandeki :szydera:. Może być? :szydera:

 

7 minut temu, Heidi napisał:

Widziałam plandeki :szydera:. Może być? :szydera:

Jak najbardziej, nawet łóżko można by przykryć żeby nam nie zalało albo nie podmoklo :szydera:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...