Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

:dobrze:na pewno się zgodzi :szydera:

Co mam się nie zgodzić.  Chytry dwa razy  traci:tak2:. Ja dam  pół na pół.  Euraski w zamian za korony  norweskie pół na pół .   Będzie zgoda.  Scyzoryki pochowamy w kieleckim, bawić się będziemy w Wąchocku tam gdzie  ryby na zakręcie  wyskakują z wody :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kleopatra napisał:

To ja wysłałam swoje CV do Ciebie na stanowisko osobistej księgowej.Ty zarabiaj, prasuj czaruj a ja będę Twoje euraski liczyć:d schowam je na osobiste konto .Tam będą bezpieczne:donos: co do mojego honorarium to dogadamy się. Może być najniższa krajowa w Norwegii:trele:

Norwegia,  Norwegia....>:( już czytam na wiki pedii. I co widzą moje oczęta w nowych  okularach?  Piszą,  że  tam psy tylna częścią ciała szczekają :szydera: . Norwegowie w czółnach śpią , razem z opiekunką chlastają się codziennie  witkami brzozowymi przed każdym posiłkiem  i potem wyskakują do zimnej bani.   Ty @Kleopatra  , Ty  lepiej  znajdź solidnego  barana i ciepłe gacie z jego wełny uhekluj i jeszcze w dodatku na warcie :trele:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Norwegia,  Norwegia....>:( już czytam na wiki pedii. I co widzą moje oczęta w nowych  okularach?  Piszą,  że  tam psy tylna częścią ciała szczekają :szydera: . Norwegowie w czółnach śpią , razem z opiekunką chlastają się codziennie  witkami brzozowymi przed każdym posiłkiem  i potem wyskakują do zimnej bani.   Ty @Kleopatra  , Ty  lepiej  znajdź solidnego  barana i ciepłe gacie z jego wełny uhekluj i jeszcze w dodatku na warcie :trele:

Hmmm..... pomyślę:trele:  a obiecałaś ciepłe gacie  mi pożyczyćO.o

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf co  Ty  taka krytyczna jesteś w stosunku do swojej osoby?  

Godzinę temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67  skromność to podobno domena głupców wychodzi na to, że głupcem jestem.

Życie masz  różami :róża:usłane i źle Ci:szok:?  Daj  żeberka:cmok:,  ścisnę Ciebie  troszkę i poklepię po  garbiku:żółw:.

Puk puk. Co  tam ?  Echo masz w środku żółwiku?  Idziesz swoim tempem,  ale  o spełnianiu marzeń nie zapomnij :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kleopatra napisał:

Hmmm..... pomyślę:trele:  a obiecałaś ciepłe gacie  mi pożyczyćO.o

Ciepłe,  to one były 100 lat temu.  Teraz to czasem gwiazdy przez nie oglądam :d:szydera:. Sputnika szukam  i psa Łajki, podobno nieźle się  urządzili na jednej z gwiazd .  Na orbitę  weszli dzięki gumie z tych moich majtek :szydera:. No..., ale w Norwegii  to możesz przez te dziury i zorzę polarną zobaczyć.  Tego pozazdrości ci każdy  :cmok:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwię  się,  bo zaczęłam się już tu ogarniać  z kontaktami lokalnymi:czytaj:, a zostało mi już tylko 35 dni pracy:mur:. Ktoś  mi  geldy spod  nosa podbierze. Zostanie mi  grzyby w lesie zbierać i na borówki na pachty jechać,  żeby  zimę przetrwać :przekleństwa:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Hej.

Czy ktoś z Was  umie pliki cooki ( czy jak się tam.je pisze)Usuwać?  Albo pomóc  mi  naprawić  kompa?  Mam zajęte już  100 % dysku. Mój komputer  zrobił kaput. Mam czarny ekran  :smutek:

Wiem  najlepiej kupić nowy,  ale  nie chcę :smutek:.  

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Dziś będzie prawdziwe piekło, ma być 35 stopni w cieniu, kawusię :kawa:na razie popijam i życzę Wam miłego dnia:cmok:

@Heidi zainstaluj sobie program do czyszczenia dysku nazywa się, CCleaner, ja przy jego pomocy usuwam zbędne pliki i ciasteczka. A na już wejdź do historii przeglądarki i usuń całą historię, to pomoże:donos::donos:doraźnie, :cmok:, ja osobiście czyszczę jeszcze rejestr,ale jeśli nie masz na tyle doświadczenia z kompem, to lepiej sama w rejestrze systemu nie grzeb, bo sobie unieruchomisz całego kompa:donos:

3200679e-0779-4518-be5d-cc7d02698c46.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

@Niezapominajka 67 szczesliwej drogi:cześć:

Witajcie maluchy.

Droga do borówek  już się śni @Niezapominajka 67 po  nocach.  Postanowiła  dzielna dziewczyna sama się zerwać z   łańcucha :oklaski:. Nawet  dobrze  w czas wyjazdu trafiła,  bo Covid spustoszenie sieje w jej okolicach . W naszych okowach będzie  bardziej bezpieczna . Już  my jej odpowiednie oczka pierścieni wykujemy u kowala . W sam raz na grubość kostek. Feler będzie ten przedmiot miał,  bo jak będzie  bidula do PoP biegła,  to trochę hałasu narobi w okolicy metalicznym dźwiękiem . W zamian dostarczanych  sąsiadom efektów dźwiekowych  wymieni się wizytówką . Pracę w przyszłości  znajdzie dobrze płatną. Ino podpowiedzcie  proszę , gdzie jej będzie najlepiej? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Zaczynam pierwszy dzień pracy w nowym miejscu. Dobrze, że tylko na 21 dni przyjechałam bo dziadek nieufny jest wobec mnie. Muszę się napracować żeby go do siebie przekonać. Mam nadzieję, że mi się to uda. 

Miłego i słonecznego dnia Wam życzę 

Good Morning Hello GIF by echilibrultau

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienniczka już pojechała. Dziadek już po obiadku a ja mam teoretycznie przerwę do 15 30 ale dzisiaj wyjść nie mogę bo pan do naprawy zmywarki ma przyjść. Głowa mnie boli więc leżę sobie w pokoju. Ciekawe o której przyjdzie ten fachowiec i czy w ogóle przyjdzie???? 

Jutro na zakupy pójdę i na rozeznanie terenu :cool:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...