Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Janeczka1963 napisał:

a ona codziennie przychodziła? Po kiego czorta, pytam się:ostrzegam:

Do tej pory codziennie oprócz niedzieli O.o

Po co przychodzi Zarządzać!!!!!! :szydera:

Polega to na tym, że cały czas wisi na telefonie, nie kupuje tego o co ja proszę (wkładki do pieluchomajtek, podkłady na łóżko itp) 

Suszarka jest zepsuta od ponad tygodnia. Umywalkę w mojej łazience dzisiaj sama próbowałam udrożnić. Nic w tym domu nie funkcjonuje tak jak powinno. Dawno bym taka zarządzająca pogoniła :ostrzegam:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Do tej pory codziennie oprócz niedzieli O.o

Po co przychodzi Zarządzać!!!!!! :szydera:

Polega to na tym, że cały czas wisi na telefonie, nie kupuje tego o co ja proszę (wkładki do pieluchomajtek, podkłady na łóżko itp) 

Suszarka jest zepsuta od ponad tygodnia. Umywalkę w mojej łazience dzisiaj sama próbowałam udrożnić. Nic w tym domu nie funkcjonuje tak jak powinno. Dawno bym taka zarządzająca pogoniła :ostrzegam:

Grunt to dobre wrażenie robić. Ona o tym najlepiej wie. Za coś kasę trzeba w końcu brać. Pracuje po niemiecku: langsam, więc drożność rur umywalki ma czas. Ani rura, ani umywalka nie ucieknie i inne sprawy też. Ty się nie stresuj, tylko pakuj walizki i przejedź na inną sztelę jak najszybciej. Zobacz: mamy piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, a we wtorek dopiero być może agencja zareaguje. Zanim sie oganą, będzie zmowu piątek . itd. jak na rondzie: kręcić się bedzie wszystko wokoło, aż Ciebie ktoś laską w końcu pogoni. Szkoda, że my opiekunki nie możemy Ciebie dosięgnąć. Ode mnie dostałabyś pierwsza czymś co stałoby pod ręką, choć drapakiem po kostkach:pejcz:, albo po:pejcz: plecach

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Jakiegoś sklepu tam nie masz w pobliżu? Wózek zakupowy można sobie tam,, pożyczyć ":d

Dobry pomysł, a nawet myślę sobie, że żeton włożę do przedostatniego sklepowego wózka, będzie cały zestaw wózków w razie  "W":oklaski: i jak w kopalni. Przecież nie będę się ograniczać :haha:. Zacznę sama, bez przodkowego :hura:. Przecież nie będę się dzielić łupami

Oj te marzenia jeszcze nieściętej głowy........:kawa2:.

Dobrze , że już placuś w lodówce się chłodzi. Przepis z głowy, więc nie ustawiajcie się w kolejce po kawałek do kawy, bo ryzyko duże:szept:. Biszkopcik z 2 jajek plus mus z jabek, brzoskwini i rodzynek. Cukru minimalnie, bo ja zawsze słodka jak miód jestem :d. Będzie przekładaniec z jajec :tak2: 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Do tej pory codziennie oprócz niedzieli O.o

Po co przychodzi Zarządzać!!!!!! :szydera:

Polega to na tym, że cały czas wisi na telefonie, nie kupuje tego o co ja proszę (wkładki do pieluchomajtek, podkłady na łóżko itp) 

Suszarka jest zepsuta od ponad tygodnia. Umywalkę w mojej łazience dzisiaj sama próbowałam udrożnić. Nic w tym domu nie funkcjonuje tak jak powinno. Dawno bym taka zarządzająca pogoniła :ostrzegam:

no tak, dobre wrażenie też jest w cenie i nie każda z nas umiałaby tak się ustawić w życiu.:kopara:

Do umywalki spróbuj wrzucić tabletkę do zmywarki, podobno działa, sama nie próbowałam:szydera:

@Heididaj kawałek ciasta, z zakalcem też może być:haha:a kawę wezmę, ale bez mleka i cukru proszę:kawa:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

no tak, dobre wrażenie też jest w cenie i nie każda z nas umiałaby tak się ustawić w życiu.:kopara:

Do umywalki spróbuj wrzucić tabletkę do zmywarki, podobno działa, sama nie próbowałam:szydera:

@Heididaj kawałek ciasta, z zakalcem też może być:haha:a kawę wezmę, ale bez mleka i cukru proszę:kawa:

Zakalców u nas niet.  Wszystko pięknie udane.  Wkurza mnie  tylko  ta ich żelatyna:czytaj:.  Robione wg przepusu z opakowania i kicha.  Dziadostwo nie chce tężeć jak nasza polska . Dobrze,  że  mus  był  dobrze odparowany. Ufff.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Zakalców u nas niet.  Wszystko pięknie udane.  Wkurza mnie  tylko  ta ich żelatyna:czytaj:.  Robione wg przepusu z opakowania i kicha.  Dziadostwo nie chce tężeć jak nasza polska . Dobrze,  że  mus  był  dobrze odparowany. Ufff.

bo musisz sobie znaleźć rewe, tam są do kupienia nasze polskie produkty, jest ich całkiem sporo:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Pięknego popołudnia życzę i dajcie choć trochę słoneczka na Pomorze bo u mnie chyba burza będzie O.o 

U mnie taki skwar, że na tarasie siedzenie to katorga. Na ulicach też pusto, ludziska chowają  się w cieniu, oczywiście kto może O.o. Nie ma co narzekać, bo już połowa lata za nami. Żal będzie. 

Czy ktoś wie, czy @beatrix+ już z tej piwnicy wyszła ? Może odkryła kolekcję win jak z filmu "Gdzie jest Generał":d . Nie dość, że język jej się plącze, to teraz jeszcze mogą i nogi pląsać :p. Czy może zabarykadowana jak za czasów rewolucji francuskiej ? 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

U mnie taki skwar, że na tarasie siedzenie to katorga. Na ulicach też pusto, ludziska chowają  się w cieniu, oczywiście kto może O.o. Nie ma co narzekać, bo już połowa lata za nami. Żal będzie. 

Czy ktoś wie, czy @beatrix+ już z tej piwnicy wyszła ? Może odkryła kolekcję win jak z filmu "Gdzie jest Generał":d . Nie dość, że język jej się plącze, to teraz jeszcze mogą i nogi pląsać :p. Czy może zabarykadowana jak za czasów rewolucji francuskiej ? 

Ojj wiem wiem, już w kwietniu tam były upały, gdzie u nas zimno i mokro to ja byłam już opalona i najedzona czeresniami i truskawkami:hura:

Becia na kijkach chyba jest, a może śpi po tym "francuskim" napoju:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

Grunt to dobre wrażenie robić. Ona o tym najlepiej wie. Za coś kasę trzeba w końcu brać. Pracuje po niemiecku: langsam, więc drożność rur umywalki ma czas. Ani rura, ani umywalka nie ucieknie i inne sprawy też. Ty się nie stresuj, tylko pakuj walizki i przejedź na inną sztelę jak najszybciej. Zobacz: mamy piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, a we wtorek dopiero być może agencja zareaguje. Zanim sie oganą, będzie zmowu piątek . itd. jak na rondzie: kręcić się bedzie wszystko wokoło, aż Ciebie ktoś laską w końcu pogoni. Szkoda, że my opiekunki nie możemy Ciebie dosięgnąć. Ode mnie dostałabyś pierwsza czymś co stałoby pod ręką, choć drapakiem po kostkach:pejcz:, albo po:pejcz: plecach

Miałaś rację z tym, że albo on albo ja. 

Dzisiaj po kolejnym ataku szału i wykrzykiwaniu, że tylko popiół że mnie zostanie zawołała. 2 razy, że potrzebuję pomocy. Policja była szybciej niż zdążyłam pomyśleć. Potem rodzina przyjechała i pani zarządzająca. Nic to nie dało, nie dali rady go uspokoić więc zadzwonili po karetkę. 

Ja siedzę na tobolkach i czekam na busa. Dom pozamykany na 3 spusty. Dobrze, że ogród chociaż jest więc mam gdzie czekać. No to czekam do 20 30 :oklaski:. Jadę do domu :oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

. Jadę do domu :oklaski:

Angeli dzięki!!  Merkel znaczy...

Jako leciwa Pańcia upały przeczekuję w lochu...W Piekle będę się smażyć za jakieś 50 lat,  terozki zafcasu,  Panie zafcasu. 

Jutro zapewne też się zabarykaduję w lodówce z lodami..

Niestety ,  nie mam żadnego porządnego nakrycia na czerep..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

no tak, dobre wrażenie też jest w cenie i nie każda z nas umiałaby tak się ustawić w życiu.:kopara:

Do umywalki spróbuj wrzucić tabletkę do zmywarki, podobno działa, sama nie próbowałam:szydera:

@Heididaj kawałek ciasta, z zakalcem też może być:haha:a kawę wezmę, ale bez mleka i cukru proszę:kawa:

Dawno bym wrzuciła ale korka nie da się wyjąć O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja nie ale może kolejny opiekun będzie mógł spokojnie pracować :)

Jak znajdę materiał podobny do tego co  matka Teresa z Kalkuty miała,  to dam Ci uszyć  nowe wdzianko:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...