Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

bo ja jestem taka  kulturalna jak Twój dziadek i wiem co wypada a co nie:trele:, następnym razem jak przyjdzie powiem, no babcia idziemy spać, bo goście chcą już iść do domu:hura:

I to się nazywa, bezpośredniość "nie ma owijania w bawełnę :oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś śmiesznego na dobranoc mi się przypomniało. Potrafię się chyba poruszać prawie bezszelestnie bo pani zarządzająca już się 2 albo 3 razy mnie wystraszyła jak, wyroslam "jej za plecami prawie spod ziemi. Babka w Koloni to tak się mnie, bała ", że jak miałam zamiar wejść do jej pokoju to pukałam w drzwi chociaż były otwarte :szydera:

querodobra blackfriday dobra GIF by DobraDobranoc kochani :)

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 Nie śpij,  tylko podpowiedź mi jakie plastry w DM kupić na bąble pod poduszkami palców...bo idiotka se zrobilam rany jak Hanau zwiedzalam w kościółkowych sandalkach. Zamiast jak człowiek się ubrać,  to damę udawalam, A teraz na kijki nie mam jak chodzić..

Dobranoc ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, beatrix+ napisał:

@Niezapominajka 67 Nie śpij,  tylko podpowiedź mi jakie plastry w DM kupić na bąble pod poduszkami palców...bo idiotka se zrobilam rany jak Hanau zwiedzalam w kościółkowych sandalkach. Zamiast jak człowiek się ubrać,  to damę udawalam, A teraz na kijki nie mam jak chodzić..

Dobranoc ...

Wygodne buty sobie kup bo plastry tu figę pomogą, koniecznie jakieś skarpetki nos cienkie chociaż. Bąbli nie przebijaj. Samo musi się wygoić i tyle. Na uszach nie będziesz chodziła na te kijki tylko na nogach. Nic innego nie jestem w stanie doradzić.. Właściwie to moge plasterek z opatrunkiem zwykły możesz nakleić ale nie wiem czy to coś pomoże. O wiem!!! naklej sobie zwykły plaster a potem jeszcze takim białym obwin żeby ten zwykły  Ci się nie zwinął bo jeszcze gorzej sobie możesz narobić. 

Jak jutro wrócisz z kijków to napisz jak było :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich obecnych i nieobecnych:d. Pogoda jakoś się zdecydować nie może, czy ma być ładna, czy nie, słoneczko :320_sun_with_face:świeci, ale jakby od niechcenia, leniwie:szydera:. No, ale jest ciepło, a podobno w polsce deszczy:340_cloud_snow:. Tu by się przydał przyzwoity deszcz:dobrze: bo sucho jak na pustyni:szydera:. Kawusię:kawa: już wypiłam, czas obudzić moje dzidzi:haha:, a potem jak się odrobię, to wypiję drugą :kawa:. Może ktoś wie, gdzie się towarzystwo podziało:telefon:listę obecności podpisać proszę:czytaj:.

Miłego wtorku wam życzę :cmok:

wtorek_005.jpg

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessso drzecie się od samego rana :szydera: i na dodatek ktoś śpiewa mi do ucha :telefon::haha:

Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna :kawa: ja już po kawusi, a żeby mi się pisać chciało to byłabym pierwsza, bez chwalenia się że jestem rannym ptaszkiem i to każdy wie :p

No to spokojnego dnia życzę wszystkim i mało pracy pracującym :oklaski: 

A w Gdyni pochmurno, w nocy popadywał deszcz a ja se wymyśliłam że na łowełku gubić kalorie bendem:trele: tylko skąd te kalorie wziąć jak już słodyczy nie jadam :szydera:

 

IMG-20200714-WA0002.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Janeczka1963 może dzisiaj Moderator nam chociaż po piwie postawi bo ostatnio tylko my się  intensywnie udzielamy na forum :p

po piwie bezalkoholowym:zdrówko:, no bo w pracy w końcu jesteśmy:haha:, wypijemy wirtualnie:piwo:

Godzinę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Jessso drzecie się od samego rana :szydera: i na dodatek ktoś śpiewa mi do ucha :telefon::haha:

Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna :kawa: ja już po kawusi, a żeby mi się pisać chciało to byłabym pierwsza, bez chwalenia się że jestem rannym ptaszkiem i to każdy wie :p

No to spokojnego dnia życzę wszystkim i mało pracy pracującym :oklaski: 

A w Gdyni pochmurno, w nocy popadywał deszcz a ja se wymyśliłam że na łowełku gubić kalorie bendem:trele: tylko skąd te kalorie wziąć jak już słodyczy nie jadam :szydera:

 

IMG-20200714-WA0002.jpg

Wenusia tak tylko napisała, żeby zagaić rozmowę,:święty:to dobra dusza i na pewno jej się podoba Twój głosik:love::serce:

 

Jak to dobrze, że możemy wstawiać w postach serduszka :serce: i nikomu to nie przeszkadza:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry. 

Chyba zmiana pogody się kroi,  przynajmniej tak mówi moje kolano. 

Dziś trochę mniej prania,  bo wczoraj zminialysmy wszystko spod Żizel...cala limfa wychodzi skórą...wszystko krwawe...okropnie to wygląda..

Zdjęcie usunięte.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyje tylko tym wolnym czwartkiem i oby nie padało bo cały czas jest piękna pogoda a jak będę miała wolne to też ma być ładna pogoda. Zamawiam sobie pogodę na czwartek, bez deszczu, temperatura obojętna. Najlepiej tak maksymalnie 23 stopnie i lekki wiaterek. 

Agencja nabrała wody w usta a ja czekam cierpliwie do jutra bo muszę ewentualnie powiadomic panią zarządzającą, że ja w czwartek nie pracuje :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Żyje tylko tym wolnym czwartkiem i oby nie padało bo cały czas jest piękna pogoda a jak będę miała wolne to też ma być ładna pogoda. Zamawiam sobie pogodę na czwartek, bez deszczu, temperatura obojętna. Najlepiej tak maksymalnie 23 stopnie i lekki wiaterek. 

Agencja nabrała wody w usta a ja czekam cierpliwie do jutra bo muszę ewentualnie powiadomic panią zarządzającą, że ja w czwartek nie pracuje :)

w czwartek się byczysz, tak jak ja, tylko ja 5 godzin od 10 - 15, :zdrówko:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki...

A mnie łydki bolą , bo chodzę na piętach oszczędzając te bąble..oczywiście przebiłam je tego samego dnia jeszcze,  mam nadzieję,  że przyschną. Nie bardzo na kijki się da chodzić..małe kółko 2km . Muszą nogi odpocząć trochę. 

U nas też upał,  choć przez chwilę myślałam,  że będzie burza,  bo dosyć gwałtowny wiatr się zerwał. Ale przeszło ...

Zaraz koniec przerwy,  a potem dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...