Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

a masz dwa kółka:donos:, bo o czterech to nawet pomarzyć nie można:d, ja każdą przerwę spędzam poza domem, byłam tam gdzie mogłam dojść i dojechać rowerem:446_bicyclist:. To co zobaczę to nikt mi nie zabierze:hura:. Jak się wybierzesz na poszukiwania Mena, to wrzuć fotki jak go znajdziesz:zwyciezca::tak2:

Nawet 2 kolek nie mam. W czwartek udam się na poszukiwania. Fotki porobię. Wenusie poproszę żeby wrzuciła :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Udanego poniedziałku jak również i całego tygodnia i nadchodzącego w tym tygodniu miesiąca :d

U mnie dzisiaj ciężki dzień się zapowiada 

happy good morning GIF by Jessica Maywstawać śpiochu. Na kawę zapraszam :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Oczywiście zwłaszcza, że do galerii opiekunów wlazlam i się ucieszylam:dobrze:

a można wiedzieć co było powodem Twojej radości w galerii:haha:, czy to tajemnica służbowa:d

Zgadzam się z mottem na obrazku:love:

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani, jak to na urlopie bywa kawka:kawa: za kawką do gardła spływa :haha: się mi zrymowało:oklaski:

Miłego i spokojnego dnia i całego tygodnia życzę, bo jak to ja rzadko tutaj bywam ale o Was nie zapominam :love:

IMG-20200713-WA0002.thumb.jpg.80a7e3839c5b146421ce43349367a4b6.jpg

 

22 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

a może jeszcze raz się przejdę do Frankfurtu nad Men, pięknie tam:love:

1.jpg

20200723_111448111.jpg

Zgadzam się z tobą kochana, tam jest cudnie i wiele do zwiedzania, pozdrawiam serdecznie @Janeczka1963 :cmok:

18 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nawet 2 kolek nie mam. W czwartek udam się na poszukiwania. Fotki porobię. Wenusie poproszę żeby wrzuciła :)

Przyznaj się że nie umiesz na rowerze jeździć :haha:

A pewnie że wstawię na mnie możesz zawsze liczyć @Niezapominajka 67 :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janeczka1963 sprawdziłam już na mapie Men mam prawie za plecami a chodziłam w innym kierunku. Problem moich przerw niestety pozostaje na razie nierozwiązany. Agencja się upiera przy swoim czyli jest zdania, że jak będę miała cały wolny dzień to już przerwa codziennie mi się nie należy. Sprawa lekarza też zawisła w powietrzu. O głupotach, które wygaduje córka podopiecznego to nie chce mi się nawet pisać. Jak zapytałam panią zarządzającą co z lekarzem bo zgłosiłam sprawę rodzinie, to  ona mi wyjechała, że rodzina mówi, że dziadek stary już jest i to normalne, że nie śpi w nocy :kopara::mur:Moja agencja ma przekazać to wszystko niemieckiemu pośrednikowi, on ma rozmawiać z rodziną, a mnie nie pozostaje nic innego tylko czekać co oni między sobą ustala O.o

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Dzień dobry kochani, jak to na urlopie bywa kawka:kawa: za kawką do gardła spływa :haha: się mi zrymowało:oklaski:

Miłego i spokojnego dnia i całego tygodnia życzę, bo jak to ja rzadko tutaj bywam ale o Was nie zapominam :love:

IMG-20200713-WA0002.thumb.jpg.80a7e3839c5b146421ce43349367a4b6.jpg

 

Zgadzam się z tobą kochana, tam jest cudnie i wiele do zwiedzania, pozdrawiam serdecznie @Janeczka1963 :cmok:

Przyznaj się że nie umiesz na rowerze jeździć :haha:

A pewnie że wstawię na mnie możesz zawsze liczyć @Niezapominajka 67 :cmok:

Kiedyś jeździłam jak szalona a pobobno jazdy na rowerze i czegoś tam jeszcze się nie zapomina nigdy. Roweru tu nie mam i ciężko by było jeździć bo jest stroma  górka do zjazdu a na powrót też stroma do wspięcia się. Do miasta schodzę pokonując niezliczoną ilość schodów więc może kaskader by dał radę na rowerze. 

Podsumowując wolę chodzić pieszo :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Kiedyś jeździłam jak szalona a pobobno jazdy na rowerze i czegoś tam jeszcze się nie zapomina nigdy. Roweru tu nie mam i ciężko by było jeździć bo jest stroma  górka do zjazdu a na powrót też stroma do wspięcia się. Do miasta schodzę pokonując niezliczoną ilość schodów więc może kaskader by dał radę na rowerze. 

Podsumowując wolę chodzić pieszo :d

 Własne Nogi najlepsze są na świecie , tak trzymaj :dobrze:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Dzień dobry kochani, jak to na urlopie bywa kawka:kawa: za kawką do gardła spływa :haha: się mi zrymowało:oklaski:

Miłego i spokojnego dnia i całego tygodnia życzę, bo jak to ja rzadko tutaj bywam ale o Was nie zapominam :love:

IMG-20200713-WA0002.thumb.jpg.80a7e3839c5b146421ce43349367a4b6.jpg

 

Zgadzam się z tobą kochana, tam jest cudnie i wiele do zwiedzania, pozdrawiam serdecznie @Janeczka1963 :cmok:

Przyznaj się że nie umiesz na rowerze jeździć :haha:

A pewnie że wstawię na mnie możesz zawsze liczyć @Niezapominajka 67 :cmok:

Mam nadzieję,ze wrócisz w swoje miejsce:cmok:

43 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Janeczka1963 sprawdziłam już na mapie Men mam prawie za plecami a chodziłam w innym kierunku. Problem moich przerw niestety pozostaje na razie nierozwiązany. Agencja się upiera przy swoim czyli jest zdania, że jak będę miała cały wolny dzień to już przerwa codziennie mi się nie należy. Sprawa lekarza też zawisła w powietrzu. O głupotach, które wygaduje córka podopiecznego to nie chce mi się nawet pisać. Jak zapytałam panią zarządzającą co z lekarzem bo zgłosiłam sprawę rodzinie, to  ona mi wyjechała, że rodzina mówi, że dziadek stary już jest i to normalne, że nie śpi w nocy :kopara::mur:Moja agencja ma przekazać to wszystko niemieckiemu pośrednikowi, on ma rozmawiać z rodziną, a mnie nie pozostaje nic innego tylko czekać co oni między sobą ustala O.o

 

A widzisz, mapa to jednak dobry wynalazek, możesz przecież pieszo iść, ja też nie zawsze jadę rowerkiem:cmok:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić. Jutro mija tydzień mojej bytności tutaj  Przybyłam w to miejsce o 3 w nocy równo tydzień temu (dzisiaj w nocy będzie) i nie zapowiada się, żebym je opuściła w najbliższym czasie, chociaż w opiece to jak to w życiu, Nigdy nie znamy dnia ani godziny ":szydera:

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Muszę się pochwalić. Jutro mija tydzień mojej bytności tutaj  Przybyłam w to miejsce o 3 w nocy równo tydzień temu (dzisiaj w nocy będzie) i nie zapowiada się, żebym je opuściła w najbliższym czasie, chociaż w opiece to jak to w życiu, Nigdy nie znamy dnia ani godziny ":szydera:

Ja za to na bank zostaję,  bo " tata się podnieśli " czyli agencja poszła po rozum do głowy i dała podwyżkie...nie będę taka świnia,  Zgodzilam się. Chociaż za tą awanturę o klucze to powinnam Bernusia zostawić w gołym polu...

 

Zaś byłam na angebotach...xd

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...