Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam w domu 2 tygodnie i ciągle padało. Nawet jak jechałam to na postoju nas burza złapała i musieliśmy szybko się schronić w busie,przyjechalam tu i cały czas czuję się jak na patelni. W nocy spać nie mogłam bo nie ma czym oddychać O.o

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nie przejmuj się Pdp nie wie co dobre. Do zamrażarki z nimi i po problemie. 

Ja wydałam dzisiaj 60 euro i jak Wenusia zapytała co kupiłam to wymieniłam kilka rzeczy i reszty sobie przypomnieć nie mogłam :$ a może ja nic więcej nie kupiłam???

Najważniejsze, że kupiłam borówkę amerykańska i czereśnie :d

PS 

Zawsze mogę pomóc Ci wydawać te nadwyżki z którymi nie ma co zrobić. Ja specjalistka jestem. Więcej wydaje niż zarabiam :cool:

...o cieście zapomniałaś? :trele: bo go nie wymieniłaś, chyba że już zjadłaś :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam...ledwo żywa,  ale szczęśliwa!

Bo mieszczę się w ELCE, czyli rozmiarze L...Boszsz...chyba u komunii  będąc taki rozmiar mialam..

Szczuplejsza Pańcia,  to musowo konto było uszczuplić. 

 

4km po Galerii ciuchowej...

Bąble pod stopami,  jakbym na pielgrzymce była...A ja tylko w kościółkowych butkach po galerii lazilam. Ciekawe jak ja jutro na kijki pójdę.?:cool:

Dziadki w łożkach się drą na siebie...

A ja mam sposób na babkę..mówię do niej szeptem,  prosząc żeby nie krzyczała,  bo już jest noc..

A Ona przeprasza mnie,  ale tak bardzo ją nogi bolą..

Starość Nie dobra rzecz..

Chyba się odmelduję do łóżeczka..

Paaa,  Robaczki!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Skąd wiesz, że ciasto kupiłam? :$

Miałam się odchudzać ;)

e tam odchudzać się będziesz :d, zjedź najpierw ciasto bo spleśnieje :oklaski:, a schudnąć będziesz miała czas jak kryzysowe czasy nastaną:p

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

e tam odchudzać się będziesz :d, zjedź najpierw ciasto bo spleśnieje :oklaski:, a schudnąć będziesz miała czas jak kryzysowe czasy nastaną:p

Chyba właśnie po to je kupiłam :d

Ochota mnie naszla na ciasto z truskawkami i galaretka :cool:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Chyba właśnie po to je kupiłam :d

Ochota mnie naszla na ciasto z truskawkami i galaretka :cool:

też bym zjadła coś dobrego:dobrze:, nie mam ciasta z truskawkami, ale mam lody :donos:, na otarcie łez :smutek:, pychotka magnumy :trele:

fff.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi równo 5 tygodni na tym zleceniu. Miałam być 5 tygodni ale ostatnio przepadło mi 100 euro bo za 40 dni pracy w mojej firmie dorzucajq 100 euro  a ja byłam tylko 35 dni. Wtedy dłużej być nie mogłam bo przyjeżdżał zmiennik. Teraz mogę tu być nawet do końca roku O.o

Zastanowię się jeszcze co zrobię. Podjęłam decyzję, że zostaje na tym zleceniu :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zostało mi równo 5 tygodni na tym zleceniu. Miałam być 5 tygodni ale ostatnio przepadło mi 100 euro bo za 40 dni pracy w mojej firmie dorzucajq 100 euro  a ja byłam tylko 35 dni. Wtedy dłużej być nie mogłam bo przyjeżdżał zmiennik. Teraz mogę tu być nawet do końca roku O.o

Zastanowię się jeszcze co zrobię. Podjęłam decyzję, że zostaje na tym zleceniu :)

myślę, że podjęłaś właściwą decyzję:dobrze::cmok:

Magnum to też moje ulubione:p, a jak rodzina za nie płaci to tym lepiej:trele:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

myślę, że podjęłaś właściwą decyzję:dobrze::cmok:

Magnum to też moje ulubione:p, a jak rodzina za nie płaci to tym lepiej:trele:

Podzielam Twoje zdanie w obu kwestiach :zdrówko:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogródku grillują młodzi 60+ młodzi w stosunku do Pdp.ale nie zapomnieli o nas mięcho kiełbasa jest 2 rodzaje salatek dostaliśmy na kolację,to po co ja dziś też zrobiłam ? Żołądek mi wywaliło i pdp.też a na lepsze trawienie nic nie mamy płynnego :o

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Funny napisał:

Na ogródku grillują młodzi 60+ młodzi w stosunku do Pdp.ale nie zapomnieli o nas mięcho kiełbasa jest 2 rodzaje salatek dostaliśmy na kolację,to po co ja dziś też zrobiłam ? Żołądek mi wywaliło i pdp.też a na lepsze trawienie nic nie mamy płynnego :o

Nie żartuj, że nawet piwa w domu nie macie :d

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...