Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Pamiętasz to jeszcze? O.o

Mam pytanko. Jak u Ciebie jest z czasem wolnym? Masz dodatkowy wolny dzień? 

Mam dwa razy w  w tygodniu zastępstwo przez PD od 9 rano do 14tej tj. Wtorek i piątek .  Dwa razy pauzy w tygodniu po 3 godziny,  reszta payzy po 2 godziny.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Mam dwa razy w  w tygodniu zastępstwo przez PD od 9 rano do 14tej tj. Wtorek i piątek .  Dwa razy pauzy w tygodniu po 3 godziny,  reszta payzy po 2 godziny.

Można? Można :oklaski:

Podaj mi na priv nazwę tej firmy z którą teraz współpracujesz. Mam już dość agencji, które udają, że nic nie wiedzą o wolnym >:(

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kleopatra napisał:

Ja się sama tylko ,innych nie tykam:trele:

Sama byś się zepchnęła, żeby podopieczny rzucił się na ratunek? :szok:

Ja bym nikomu takich atrakcji nie organizowała O.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Sama byś się zepchnęła, żeby podopieczny rzucił się na ratunek? :szok:

Ja bym nikomu takich atrakcji nie organizowała O.o

Oj pomyliłaś fakty  Nikt nie mówi o takich rzeczachO.o @Heidi zrobiła wpis o schodach ale to dotyczy mnie  Bo ja spadłam ostatnio że schodów. O niczym innym niema mowy>:(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kleopatra napisał:

Oj pomyliłaś fakty  Nikt nie mówi o takich rzeczachO.o @Heidi zrobiła wpis o schodach ale to dotyczy mnie  Bo ja spadłam ostatnio że schodów. O niczym innym niema mowy>:(

Wiem przecież. Żartowała :cmok:

Nie posądzam Cię o takie rzeczy to były żarty :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek się obudził i je kolacje, swoje ulubione ciasto cytrynowe z papierka z dżemem. Ja też zjadłam to ciasto chociaż miałabym ochotę na to od @beatrix+:d

Pranie w suszarce mi się nie chce wysuszyć. Pralka i suszarka tu to takie antyki, że boję się ich dotykać. Jeszcze mnie dzisiaj podkusiło, żeby poszewki z poduszek wyprać z pewnego powodu i teraz nie wiem czy do jutra wyschną. 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, beatrix+ napisał:

Zdechlam!!:p

Nie mam czasu po dooopie się podrapac, najgorsze są takie leżaki co im się wydaję,  że mogą świat zwojować...Żizel ciągle wyzywa wszystkich naokoło,  chyba z tysiąc km zrobilam dziś,  bo nie rozumiem kogo ona wola..Z mojego punktu dowodzenia,  czyli z kuchni do szlafmycy jest dobre 40m, więc latam co chwila. A to wyzywa Życie,  a to męża,  syna A największe piki lecą na Deutsches Medizine..

A ja już nie mam sił na kijki iść...Japdlę!! A muszę przeca...

Gadalam z agencją,  żadnych podwyżek,  zatem przewiozą mnie gdzieś,  gdzie mi kwota odpowiadac będzie. Ja kcem leżaczka BEZ TRANSFERU,  albo samotnego dziadziusia co się po chałupie nie kręci..

Najlepszy był moment,  jak babka chciała piwa,  akurat gdy mlekiem ją karmiłam,  to jej się piwa zachciało ...I tak się rozdarla na całe osiedle..BIER!! BIER!!

Ja w śmiech,  a na to wszystko wszedł syn...ja się skręcam że śmiechu,  a ta się drze..

A Właśnie się dowiedziałam,  że dziś muszę być w domu bo jedna pigułka kluczy nie ma...szlag!!

W pon. Przyjdzie fachura od tego flegesztula i będziemy próbować ją przesadzić...chore...

Pokażę Wam jej pięty po szpitalu

 

20200724_134810.jpg

Dziura jak studnia zajebczasta opieka w szpitalu !Dlatego ja regularnie wychwalam naszą służbę zdrowia, do bólu ,aż im ciśnienie idzie w górę .Zwłaszcza tym wykształconym :dco to wszystko wiedzą najlepiej 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

Dziura jak studnia zajebczasta opieka w szpitalu !Dlatego ja regularnie wychwalam naszą służbę zdrowia, do bólu ,aż im ciśnienie idzie w górę .Zwłaszcza tym wykształconym :dco to wszystko wiedzą najlepiej 

:dobrze:

Teraz to jeszcze nic ale jak to odpadnie to będzie dziura do samej kości. Masakra :(

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Funny napisał:

A ja si już kruchego nie zjem bo mi dziś okruszek wpadł gdzie nie trzeba i prawie płuca wyplułam o żołądku nie wspomnęO.o

Myślałam,  że w stanik...

Muszę kontrolować jej picie i ciagle latać...mam nawet tabelkę,  ile w jakich godzinach 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

Myślałam,  że w stanik...

Muszę kontrolować jej picie i ciagle latać...mam nawet tabelkę,  ile w jakich godzinach 

Zastanawiam się dlaczego agencja nie zgodziła się podnieść stawki, przecież stan podopiecznej uległ dużemu pogorszeniu. Nie rozumie sytuacji. Dobrze, że nie mlaskali i dalej chcą z Tobą współpracować. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zastanawiam się dlaczego agencja nie zgodziła się podnieść stawki, przecież stan podopiecznej uległ dużemu pogorszeniu. Nie rozumie sytuacji. Dobrze, że nie mlaskali i dalej chcą z Tobą współpracować. 

Widać nie chcą się kasą dzielić z opiekunką. 

Ale nie na tym adresie...przeca psy doooopami się ze mnie śmieją...2 osoby do opieki ..

Syn prosił,  żebym nie pozwoliła dziadkowi w nocy dzwonić do Notarztu,  gdy babka będzie się drzeć..szalony jakiś!!

NA szczęście znalazlam klucz do drzwi na jadalnię i nie będzie mógł otworzyć. 

Oby było spokojnie w nocy..

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek już śpi. Dzisiaj było nawet fajnie, właściwie do niego nic nie mam bo jest mało wymagający, do niczego się nie wtrąca. Pewnie jakby był jeszcze w pełni władz umysłowych to byłoby tu super ale jest jak jest. Teraz inni podejmuja za niego decyzję. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, beatrix+ napisał:

Widać nie chcą się kasą dzielić z opiekunką. 

Ale nie na tym adresie...przeca psy doooopami się ze mnie śmieją...2 osoby do opieki ..

Syn prosił,  żebym nie pozwoliła dziadkowi w nocy dzwonić do Notarztu,  gdy babka będzie się drzeć..szalony jakiś!!

NA szczęście znalazlam klucz do drzwi na jadalnię i nie będzie mógł otworzyć. 

Oby było spokojnie w nocy..

 

Telefony od prądu odołącz  będzie sicher. Niech  sobie pop pogada z echem w słuchawce:telefon: . Wszystko na klucz :837_no_entry:i basta. Nie wszyscy  tam mogą rządzić.   

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja  dzidzia  już  słodko  śpi z różami:bukiet: w myślach . 

Ma przeokropnie suchą  skórę,  bo mało  pije. Na szczęście  daje mi się kremować. Może uda mi się ją  doprowadzić do stanu : na randevu z jakimś :445_lifter:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Moja  dzidzia  już  słodko  śpi z różami:bukiet: w myślach . 

Ma przeokropnie suchą  skórę,  bo mało  pije. Na szczęście  daje mi się kremować. Może uda mi się ją  doprowadzić do stanu : na randevu z jakimś :445_lifter:

 

moja też już leży zapakowana w sreberko:oklaski:, mam wolne:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...