Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Funny napisał:

Ja nie wiem ile jajcokoniak może stać otwarty ja tam tego nie pijam od czasu kiedy mi się jęzor w kieliszku zablokowałO.o

Prost z tego wniosek. Nie wolno zostawiać resztek w  butelce  :oklaski:

Jak już otworzyć to trzeba wypić do dna :d

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

 od czasu kiedy mi się jęzor w kieliszku zablokowałO.o

Zdechlam!!:p

Nie mam czasu po dooopie się podrapac, najgorsze są takie leżaki co im się wydaję,  że mogą świat zwojować...Żizel ciągle wyzywa wszystkich naokoło,  chyba z tysiąc km zrobilam dziś,  bo nie rozumiem kogo ona wola..Z mojego punktu dowodzenia,  czyli z kuchni do szlafmycy jest dobre 40m, więc latam co chwila. A to wyzywa Życie,  a to męża,  syna A największe piki lecą na Deutsches Medizine..

A ja już nie mam sił na kijki iść...Japdlę!! A muszę przeca...

Gadalam z agencją,  żadnych podwyżek,  zatem przewiozą mnie gdzieś,  gdzie mi kwota odpowiadac będzie. Ja kcem leżaczka BEZ TRANSFERU,  albo samotnego dziadziusia co się po chałupie nie kręci..

Najlepszy był moment,  jak babka chciała piwa,  akurat gdy mlekiem ją karmiłam,  to jej się piwa zachciało ...I tak się rozdarla na całe osiedle..BIER!! BIER!!

Ja w śmiech,  a na to wszystko wszedł syn...ja się skręcam że śmiechu,  a ta się drze..

A Właśnie się dowiedziałam,  że dziś muszę być w domu bo jedna pigułka kluczy nie ma...szlag!!

W pon. Przyjdzie fachura od tego flegesztula i będziemy próbować ją przesadzić...chore...

Pokażę Wam jej pięty po szpitalu

 

20200724_134810.jpg

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@beatrix+ nie chce krakać ale trochę niedobrze mi się zrobiło. Nie ma na to żadnego opatrunku??? :szok:

Nie,  qurważ!!

Ja się za głowę złapałam,  a pigułka mówi,  że to normalne,  nic się Nie dzieje...

Będę się kopać z kuniem??? A po wuj?? Na dodatek za psie pieniądz??

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ ten syn PoP ma przerąbane. Matka chora , Ojciec chory,  córka i żona (gdzie  ona jest, bo o niej cisza ) góra  kłopotu  na jednych męskich  barkach.  Kobieta kiedy zostanie sama z kilkirgiem dzieci  musi sobie dać radę,  a dla faceta to wyzwanie życia i uciekajcie przed nim narody . 

Przewiduję,  że było tak: 

Babka  mocno demencyjna, w szpitalu wrzucili ją na wyrko i leżała w kącie. Darła się,  a oni nie reagowali. Wyzywała  wszystkich,  To ją służby  olały. A gdzie  lekarz,  że do takiego stanu dopuścił?  Wiej stamtąd,  bo jeśli Ty  opiekunka  za parę  gorszy  z 24gidzinnym dyżurem masz służbom  z certyfikatami pomagać to śmiech na sali.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Heidi napisał:

@beatrix+ ten syn PoP ma przerąbane. Matka chora , Ojciec chory,  córka i żona (gdzie  ona jest, bo o niej cisza ) góra  kłopotu  na jednych męskich  barkach.  Kobieta kiedy zostanie sama z kilkirgiem dzieci  musi sobie dać radę,  a dla faceta to wyzwanie życia i uciekajcie przed nim narody . 

W życiu żadnego faceta żałować nie będę,  a zwłaszcza Krzyżaków. 

Oni tu mają dostęp do wszystkiego,  TYLKO im się nie chce...

W Polsce osoba leżąca gnije sama w wyrku....

Po akcji z kluczami nie widziałam dzieci,  mloda podobno jest w jakimś hausferien. Młody zapewne w Kindergartenie. Żona...nie wiem. Nie widziałam jej. 

Ale wcale go nie żałuję!! 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...