Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was rybenki moje. Wszędzie słonecznie to i ja się dostosuje 

good morning jmfc GIF by Jessica Mayu nmie też słonecznie :oklaski:

Chyba jednak jakieś czarne chmury się zbierają gdzieś w oddali bo dzisiaj jak przyszła pani zarządzająca i jej pokazałam co dziadek znów wymodzil w nocy to tylko powiedziała, że bardzo mnie prosi żeby została. W sobotę ma przyjść syn i lekarz. Postanowiłam zostać do soboty :)

I Love You Hearts GIF by Digital discoveryto dla was. Bawcie się dobrze i miłego dnia. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Witam Was rybenki moje. Wszędzie słonecznie to i ja się dostosuje 

good morning jmfc GIF by Jessica Mayu nmie też słonecznie :oklaski:

Chyba jednak jakieś czarne chmury się zbierają gdzieś w oddali bo dzisiaj jak przyszła pani zarządzająca i jej pokazałam co dziadek znów wymodzil w nocy to tylko powiedziała, że bardzo mnie prosi żeby została. W sobotę ma przyjść syn i lekarz. Postanowiłam zostać do soboty :)

I Love You Hearts GIF by Digital discoveryto dla was. Bawcie się dobrze i miłego dnia. 

Co tam się dzieje ? Dziadek musi mocno odlotowy być. Może jakieś lepsze leki mu zapodać ?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Nie, przy grzywce nigdy nie ma licznika :szydera:. Nie wiedziałaś ? Oj Ty, głupiutka jednak umrzesz :szydera:

To, że przy grzywce nie ma licznika to wiedziałam od dawna uważam, że to dobrze :$

Przy liczniku też nie powinno być  grzywki bo by się mogła w szprychy wkręcić :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

To, że przy grzywce nie ma licznika to wiedziałam od dawna uważam, że to dobrze :$

Przy liczniku też nie powinno być  grzywki bo by się mogła w szprychy wkręcić :szydera:

No tak... W zasadzie masz rację, ale tylko w przypadku kiedy ktoś mocno pedałuje :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

to najlepiej do góry pchać a na dół z rozpędu jechać, pedałować nie trzeba i po problemie z grzywką

Dobrze jest jak wiatr wieje bo wtedy  rozwiewa na boki :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dzisiaj mam trochę wolnego. Zastanawiam się czy iść w miasto czy wskoczyć do tego basenu bez wody O.o

Ja to mam pecha. Podobno do tej pory nie było problemu z dziadkiem. Sytuacja się zmieniła wraz z moim przyjazdem :szok:

Jak pech to pech :smutek:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie  dzisiaj jestem po  zakupach z PD. Sama  naczelna pomagała mi wózek pchać :d. Była ciekawa co ja za jedna,  bo  służby jej przekazały,  że ja jakaś inna jestem:szydera: od wielu poprzedniczek . 

Troszkę mnie  podszkoliła co nam wolno kiedy PD jedzie z nami na zakupy. 

 Więc:gazeta:

1. zawsze mają jechać tam dokąd  mamy potrzebę się udać . 

2. W tyle miejsc ile nam potrzeba, bez ograniczeń . 

2. Nigdy nie wolno im nas poganiać

3. Mają  nam pomagać przy kasie,  załadować i rozładować towar wraz z wniesieniem do domu. 

4 .Za usługi PD oraz za dostarczanie tabletek  rodzina mojej POP płaci 2000 Euro na miesiąc .

5. Jeśli  mamy problem  z pracownikiem PD mamy natychmiast zgłaszać do biura PD. 

6. Służby  PD mają obowiązek  nam pomagać i każde doprowadzenie nas do stresu jest niedopuszczalne.  

7. Jeśli  nie ma chemii pomiędzy pracownikiem  PD a nami , ta osoba już do nas więcej   nie zawita 

Tyle na ten moment z instrukcji.

Prawda, że jestem inna? Kto inny  podzieliłby  się z wami taką wiedzą ?  :czytaj:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Wlaśnie  dzisiaj jestem po  zakupach z PD. Sama  naczelna pomagała mi wózek pchać :d. Była ciekawa co ja za jedna,  bo  służby jej przekazały,  że ja jakaś inna jestem:szydera: od wielu poprzedniczek . 

Troszkę mnie  podszkoliła co nam wolno kiedy PD jedzie z nami na zakupy. 

 Więc:gazeta:

1. zawsze mają jechać tam dokąd  mamy potrzebę się udać . 

2. W tyle miejsc ile nam potrzeba, bez ograniczeń . 

2. Nigdy nie wolno im nas poganiać

3. Mają  nam pomagać przy kasie,  załadować i rozładować towar wraz z wniesieniem do domu. 

4 .Za usługi PD oraz za dostarczanie tabletek  rodzina mojej POP płaci 2000 Euro na miesiąc .

5. Jeśli  mamy problem  z pracownikiem PD mamy natychmiast zgłaszać do biura PD. 

6. Służby  PD mają obowiązek  nam pomagać i każde doprowadzenie nas do stresu jest niedopuszczalne.  

7. Jeśli  nie ma chemii pomiędzy pracownikiem  PD a nami , ta osoba już do nas więcej   nie zawita 

Tyle na ten moment z instrukcji.

Prawda, że jestem inna? Kto inny  podzieliłby  się z wami taką wiedzą ?  :czytaj:

 

Oooo ... WidziszO.o

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest znęcanie się,  czy tam stalking swoją osobą...

Pan syn jest gorszy niż niejeden mąż...napisałam kartkę zakupów , ZAWSZE kupi nie to co cza,  a to co cza to NIMA. 

DZIŚ już był ze 3 x ..

I zagrozil,  że jeszcze przyjedzie. 

Nie mam pojęcia jak Wiola  wytrzymała z nim,  Nobel jej się należy za cierpliwość wręcz anielską ..

Przywieźli materac P.odleżynowy na prund...Ale łóżko niedostsowane , ZATEM będzie Żizel zjeżdżać z wyra..A zamiast liftu jakiś wózek prawie widłowy. 

Ale nie mam pojęcia jak to działa,  jutro babcia wraca,  łobocym.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...