Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Funny napisał:

Ja też, może być plastikowa,prosta ale z wodą ,pełna,  a ogórkiem też można zielonym jak kto drobne ręce ma ewentualne cukinia :dMasowac ciasto dobre ,a może ciacho:p

Kradnę pomysły z ogórkiem i cukinią :cmok:.  Wszysko dobre , aby proste :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie: kiedy mam się uczyć niemieckiego jeżeli większość  moich wolnych chwil siedzę przed kompem i kombinuję jak Wam Foremki czas umilić ? Kto mi za to zapłaci ? Nie miksować mi sie przed odpowiedzią, tylko zgłaszać się na ochotnika :przekleństwa: 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Ja mam pytanie: kiedy mam się uczyć niemieckiego jeżeli większość  moich wolnych chwil siedzę przed kompem i kombinuję jak Wam Foremki czas umilić ? Kto mi za to zapłaci ? Nie miksować mi sie przed odpowiedzią, tylko zgłaszać się na ochotnika :przekleństwa: 

Możesz założyć topik będziemy w nim pisać po niemiecku :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Heidi napisał:

Cały czas wałkujemy wałek:d

Może zacznijmy walkowac ciasto?? :d

 

32 minut temu, Heidi napisał:

Widziałam @elf z image.thumb.png.cf03d71c75b499c5c087ea1fb7faa574.png@Niezapominajka 67. Urzędują razem poza naszymi plecami

Przyznasz, że piękna z nas kompozycja? :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Heidi napisał:

Ja mam pytanie: kiedy mam się uczyć niemieckiego jeżeli większość  moich wolnych chwil siedzę przed kompem i kombinuję jak Wam Foremki czas umilić ? Kto mi za to zapłaci ? Nie miksować mi sie przed odpowiedzią, tylko zgłaszać się na ochotnika :przekleństwa: 

Co my możemy, że takie pociągające jesteśmy??? To chyba nam należy się jakaś zapłata, że takie tłumy swoją wybitna osobowością każda z nas na to forum przyciąga :cool:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dziadek tak wszystkich przestraszyl, że pani zarządzająca pytała mnie czy już dzwoniłam do firmy żeby mi załatwili jakiś nocleg bo w razie czego to rodzina się nie zgodzi żeby ją tu została :szok:

Ja jej Odpowiedziałam langsamer, langsamer zawsze do firmy zdążę zadzwonić, najwyżej poczekam na dworze :trele:i po trzech godzinach głębokiego snu dziadek się przebudził pełen sił witalnych :oklaski:

Pani zarządzająca podejrzewała chyba, że dziadek już się nie obudzi bo dziwna to była sytuacja. Dziadek zasnął w trakcie jak mu pieluchomajtek zmieniałam :$

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dziadek zasnął w trakcie jak mu pieluchomajtek zmieniałam :$

Musisz mieć złote ręce :szydera:Musiało  być  PoP niewymownie dobrze skoro  dziadek  zasnął podczas zmiany pampka.  Nauczysz mnie  tego?

Mistrzyni :zwyciezca:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67 panu zarządzająca też  ma ode mnie:zwyciezca:. Niezastąpiona szefowa  :szydera:

0na wpadła w straszna panikę chyba dlatego, że i jej kasa by się urwała. Dobrze, że ona przynajmniej ma gdzie nocować w razie czego :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Musisz mieć złote ręce :szydera:Musiało  być  PoP niewymownie dobrze skoro  dziadek  zasnął podczas zmiany pampka.  Nauczysz mnie  tego?

Mistrzyni :zwyciezca:

:$pierwszy raz mi się to zdarzyło. Sama nie wiem jak ja tego dokonałam :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kleopatra napisał:

Bala się że dziadek Was wyrzuci? 

Bała się, że dziadek pójdzie do szpitala a może nawet tego, że umiera dlatego powiedziała o tym noclegu. Ona jest z nim związane od wielu lat, jak to przyjaciółka, ale za darmo to tym wszystkim nie zarządza więc w razie czego to jej zarobek by się skończył. Ona na szczęście nie mieszka z dziadkiem. Jest tylko dochodząca, zarządzająca :)

PS 

Zastanawiam się nad tym czy się z kimś nie zaprzyjaźnić

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Bała się, że dziadek pójdzie do szpitala a może nawet tego, że umiera dlatego powiedziała o tym noclegu. Ona jest z nim związane od wielu lat, jak to przyjaciółka, ale za darmo to tym wszystkim nie zarządza więc w razie czego to jej zarobek by się skończył. Ona na szczęście nie mieszka z dziadkiem. Jest tylko dochodząca, zarządzająca :)

PS 

Zastanawiam się nad tym czy się z kimś nie zaprzyjaźnić

Dobra myśl:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kleopatra napisał:

Dobra myśl:szydera:

Może anons dać do niemieckiej gazety w stylu 

Chętnie się z kimś zaprzyjaźnię i podejmę się zarządzania jego majątkiem (o sprawy materialne oczywiście mi chodzi) :d znaczy się o majątek nieruchomy :$

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

A pampki niech zmieniają opiekunki:szydera:

:oklaski::zwyciezca:Obiecuję, że będę wybierała takie co znają się na zmienianiu pampkow :d

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam wolne. Po śniadaniu wybywam na miasto. Jest tu trochę interesujących mnie sklepów a i miasteczko urokliwe to chętnie sobie pozwiedzam . Jak zwykle jeszcze nic nie zarobiłam a już zaczynam wydawać O.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek dopiero się pojawił. Od 15 go nie widziałam bo spał w swoim pokoju. Zjadł kolacje, podziękował, zabrał swoje wyjściowe buty i znów poszedł do swojego pokoju. Ja kwiaty podlalam na tarasie i teraz czekam co dziadek wymysli O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...