Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Heidi Ty jesteś na nowym miejscu. Pogubiłam się trochę.. @beatrix+chyba miała ostatnio miejsce gdzie ja chcieli w sprzątnie całego domu wpędzić... Oni z tym pucowaniem co niektórzy to mają hopla równego. Ja mam codziennie po śniadaniu swoją łazienkę sprzątać i co robię? W tym czasie? Palę sobie fajki i wiadomości czytam. Ja takiego hopla nie mam. Bo codziennie  jak się myje to staram się zostawiać. Swoją łazienkę w porządku. Zresztą tutaj gdzie jestem nikt nie wchodzi nawet... 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Kolejny gorący dzień się zapowiada :555_island:, ale to dobrze, lubię ciepełko:tak2:. Kawusia:kawa::kawa::kawa: podana na stole czeka, proszę się rozgościć :dyskusja: i częstować, ciacho :ciacho::ciastko:też mam. Miłęgo poniedziałku życzę wszystkim:cmok:

pobrane (4).jpg

Janeczka  jak Twój duży kiciuś... Mam nadzieję że wszystko dalej obraca się wśród :serce::cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Funny napisał:

Będziemy z Tobą myslami:cmok:

Dzięki:cmok: już wróciłam nawet sprawnie poszło. Zalecenia: dużo odpoczynku, powoli chodzić i piórko z doooopy oddać komuś innemu żeby nie kusiło na szybsze ruchy:trele:vi żeby nie fruwać

Edytowane przez Kleopatra ?
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heidi napisał:

Bondziorno . Skobelkiem w ucho nie dostaniecie, to nie wstaniecie śpiochy jedne. Miłego swędzenia ucha :haha:

image.png.8fcadbd26a53eb1e1dc0f48439f20f85.png

Ty łobuzico :cmok: oddaj te proce chcesz sobie oko wybić.To trzeba umieć się posługiwać tym ustrojstwem a Ty widzę odwrotnie ją trzymasz:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Blondi napisał:

Tutaj po mnie kto nie przyjdzie to będzie miał naprawdę dobrze... Aby tylko trzymał się tego co jest tutaj wypracowane... Także królewna Blondi właściwie nic nie robi. Oprócz obiadu i jazdy super autem. :szydera: jeszcze muszę nieraz po przerwie może pół godzinki jeden program o antykach obejrzeć. A to wiecie że. Lubie:love:

@Blondi to masz gorzej ode mnie tym razem :szydera::oklaski:. Ja już z nudów  mam policzone wszystkie fredzelki od  dywanu w każdym pokoju,  już mam policzone wszystkie kwiatki na poszwach, a nawet liście na drzewach i  u sąsiadów też  :hura:

Wreszcie mam  zlecenie , na które chciałabym wracać . Chyba już  wszystkie  krzyże  świata na swoich barkach miałam ,  toteż teraz Bozinka mnie  wynagrodziła. Dziękuję pięknie.  

Jestem na obrzeżach w Hannover do 8.09.2020 roku. Szukam właśnie coś dodatkowego, bo mam duże luzy czasowe.  Fajna  strona betreut.de !!!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kleopatra napisał:

@Niezapominajka 67 kiedy wyjeżdżasz ? Ja myślałam że wczoraj miałaś jechać.

Dokładnie za 2,5 godziny. Była kiedyś mowa, że zlecenie zaczynam od 20 ale potem tak nam busy dopasowali, że ja w nocy przyjadę a zmienniczka w ten sam dzień wieczorem wyjeżdża do Polski :d

Właśnie zrobiłam przegląd niezbędnych dokumentów 

Dowód osobisty 

Karta Ekuz Pracownicza 

Umowa z firmą 

Druk A1 

Prywatna polisa 

Karta bankomatową!!!!! :dobrze:

Drobne na toaletę i trochę grubsze na wszelki wypadek. 

Siedzę i czekam :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Heidi znalazłaś już coś ciekawego? :cool:

Tak. W piątki praca  za 60 euro.  Trochę  daleko  ode  mnie.  Ale ja tak  szukam,   żeby  nie znaleźć  . Zawołałam 15 Euro  na godzinę.  Dość? 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 ruszaj z kopyta dziewczyno na to zlecenie.

Jak wiecie mam gorącą głowę i ciągle czegoś szukam. Może gruszek na wierzbie ? Kiedyś je znajdę. Uparta jestem.  Ja już mam w głowie nowy projekt po szperaniu w internecie, żeby trafić w miejsce najlepsze z najlepszych wg rankingu:

Najlepsze miasta w Niemczech dla seniorów .

Można by sie zastanowić, czy szukać w Ameryce, czy w DE:d. Do USA nie pojadę, bo mam problem z wymawianiem litery Rrrrrrrrrrrr....... Floryda, więc  mnie nie interesuje :haha:, Was też nie, bo nazwę  Floryda  wymawiacie przez Vvvvv...:trele:., więc Vloryda głupio brzmi:haha:.

Czy istnieje raj dla emerytów w Niemczech, taki jak Floryda dla USA? Tak jest! Betreut . de pokazuje, w którym niemieckim mieście są najlepsze warunki do dobrego, zdrowego i aktywnego życia

na starość.Zdziwicie się image.thumb.png.b2526819479a9cd9566066093e234ab8.png 

Teraz wiemy, dokąd Wasze ścieżki powiodą, bo i czemu nie ?  

W sumie nie pamiętam dokąd  @Niezapominajka 67 sie kieruje:$. Ważne , że ma ze sobą tarkę i sitko:hura:, wszędzie Ją przyjmą z otwartymi rękami:oklaski:. Dziadek już po nią wyjechał, ma łatwo, bo z górki się tylko spuści :szydera:z nogami rozłożonymi jak dudek lecący w przestworzach pomiędzy chmurami .

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67 ruszaj z kopyta dziewczyno na to zlecenie.

Jak wiecie mam gorącą głowę i ciągle czegoś szukam. Może gruszek na wierzbie ? Kiedyś je znajdę. Uparta jestem.  Ja już mam w głowie nowy projekt po szperaniu w internecie, żeby trafić w miejsce najlepsze z najlepszych wg rankingu:

Najlepsze miasta w Niemczech dla seniorów .

Można by sie zastanowić, czy szukać w Ameryce, czy w DE:d. Do USA nie pojadę, bo mam problem z wymawianiem litery Rrrrrrrrrrrr....... Floryda, więc  mnie nie interesuje :haha:, Was też nie, bo nazwę  Floryda  wymawiacie przez Vvvvv...:trele:., więc Vloryda głupio brzmi:haha:.

Czy istnieje raj dla emerytów w Niemczech, taki jak Floryda dla USA? Tak jest! Betreut . de pokazuje, w którym niemieckim mieście są najlepsze warunki do dobrego, zdrowego i aktywnego życia

na starość.Zdziwicie się image.thumb.png.b2526819479a9cd9566066093e234ab8.png 

Teraz wiemy, dokąd Wasze ścieżki powiodą, bo i czemu nie ?  

W sumie nie pamiętam dokąd  @Niezapominajka 67 sie kieruje:$. Ważne , że ma ze sobą tarkę i sitko:hura:, wszędzie Ją przyjmą z otwartymi rękami:oklaski:. Dziadek już po nią wyjechał, ma łatwo, bo z górki się tylko spuści :szydera:z nogami rozłożonymi jak dudek lecący w przestworzach pomiędzy chmurami .

 

spuści się z nogami rozłożonymi:kopara:, ale to brzmi:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67 ruszaj z kopyta dziewczyno na to zlecenie.

Jak wiecie mam gorącą głowę i ciągle czegoś szukam. Może gruszek na wierzbie ? Kiedyś je znajdę. Uparta jestem.  Ja już mam w głowie nowy projekt po szperaniu w internecie, żeby trafić w miejsce najlepsze z najlepszych wg rankingu:

Najlepsze miasta w Niemczech dla seniorów .

Można by sie zastanowić, czy szukać w Ameryce, czy w DE:d. Do USA nie pojadę, bo mam problem z wymawianiem litery Rrrrrrrrrrrr....... Floryda, więc  mnie nie interesuje :haha:, Was też nie, bo nazwę  Floryda  wymawiacie przez Vvvvv...:trele:., więc Vloryda głupio brzmi:haha:.

Czy istnieje raj dla emerytów w Niemczech, taki jak Floryda dla USA? Tak jest! Betreut . de pokazuje, w którym niemieckim mieście są najlepsze warunki do dobrego, zdrowego i aktywnego życia

na starość.Zdziwicie się image.thumb.png.b2526819479a9cd9566066093e234ab8.png 

Teraz wiemy, dokąd Wasze ścieżki powiodą, bo i czemu nie ?  

W sumie nie pamiętam dokąd  @Niezapominajka 67 sie kieruje:$. Ważne , że ma ze sobą tarkę i sitko:hura:, wszędzie Ją przyjmą z otwartymi rękami:oklaski:. Dziadek już po nią wyjechał, ma łatwo, bo z górki się tylko spuści :szydera:z nogami rozłożonymi jak dudek lecący w przestworzach pomiędzy chmurami .

 

Heidi jak ja to wszystko widze oczami wyobraźni tego dudka:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

tak, masz rację, moja córka zawsze mówi, że ona nigdy się nie nudzi, bo ma bogatą wyobraźnię:oklaski:

I takie dzieci kocham.  Nie są im potrzebne żadne markowe zabawki, żadne markowe ciuchy. Chociaż  bawią się skobelkami i gumką z majtek, do tego chodzą  w ciuchach po rodzeństwie, to i tak są najbogatsze na świecie.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Karta bankomatową!!!!! :dobrze:

Drobne na toaletę i trochę grubsze na wszelki wypadek. 

Siedzę i czekam :)

Na co  ci karta bankomatowa?  Będziesz kreski  robić  z mąki:szydera:?  Ciągle  jeszcze  siedzisz  i czekasz w toalecie?  Zapłaćże  babci klozetowej i jedź  w końcu na to zlecenie.  Grubszymi wypchaj biustonosz, będziesz miała atrakcyjne  wejście  na  szczyt góry :tak2:. Czekamy w:kąpiel: na relację:kąpiel:.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....oby dziś było lepsze od wczorajszego...

:smutek:

 

Prócz tego, że zatrzasnęły się drzwi A klucze w domu,  prócz tego że dziadek demencyjny ledwo chodzący o rolatorze ZSZEDŁ po 5 schodach,  żeby mi otworzyć,  prócz tego że MUSIAŁAM syna prosić o pomoc i ciął 15km do nas,  prócz tego,  że jak nas zobaczył w drzwiach to Berni dostał ataku furii i darł się na mnie na pół osiedla,  to dzień można uznać za spokojny....

Wnioski:

1.

NIGDY już nie wyjdę prania wieszać na sznurku. 

2.

NIGDY już nie zostawię kluczy 

P.s

@Janeczka1963 pewnie słyszała awanturę..

Boli mnie łeb...

A poza tym miłego dnia dla Was..

@Niezapominajka 67 jak się ogarniesz to napisz tu,  albo priva..

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, beatrix+ napisał:

....oby dziś było lepsze od wczorajszego...

:smutek:

 

Prócz tego, że zatrzasnęły się drzwi A klucze w domu,  prócz tego że dziadek demencyjny ledwo chodzący o rolatorze ZSZEDŁ po 5 schodach,  żeby mi otworzyć,  prócz tego że MUSIAŁAM syna prosić o pomoc i ciął 15km do nas,  prócz tego,  że jak nas zobaczył w drzwiach to Berni dostał ataku furii i darł się na mnie na pół osiedla,  to dzień można uznać za spokojny....

Wnioski:

1.

NIGDY już nie wyjdę prania wieszać na sznurku. 

2.

NIGDY już nie zostawię kluczy 

P.s

@Janeczka1963 pewnie słyszała awanturę..

Boli mnie łeb...

A poza tym miłego dnia dla Was..

@Niezapominajka 67 jak się ogarniesz to napisz tu,  albo priva..

Zawsze jest ten pierwszy raz aby przekonać się jak działają samozatrzaskowe drzwi :d teraz już będzie lepiej

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...