Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Janeczka1963 napisał:

i tak powinno być, a nie wyliczanie, sprawdzanie, albo nie daj boże wyjmowanie z koszyka w sklepie:mur:

W innej rodzine dziadek przy kasie bardzo nogami przebierał zapytałam czy mu się siku czy to drugie chce :dglośo zapytałam 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleopatra napisał:

:cmok: no nie no co Ty.Sama z własnej nieprzymuszonej woli i głupoty.Trzeba zwolnić, za szybko chodzę mówię myślę i są efekty

Działać trzeba szybko i najlepiej z zaskoczenia :d

Przy chodzeniu po schodach możesz trochę zwolnić :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

chciałabym widzieć jego minę, bezcenna:d

Zapamiętał bo o bez demencji był ale i tak przeżywał na swój nikomu nieznany sposób :dzaznaczam ,że zjadał ogromniaste porcje, mówiąc przy tym że za dużo gotuje :d

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, beatrix+ napisał:

Jeżuuuuu...W przyszłym tygodniu też ma urlop...ło Liebe Gott!!

Nie marudź już. Ja jak do myśliwych trafiłam i okazało się, że syn ma 4 tygodnie urlopu, który zamierza spędzić w domu to też byłam trochę zła a potem to do pracy go nie chciałam puscic :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Funny napisał:

W innej rodzine dziadek przy kasie bardzo nogami przebierał zapytałam czy mu się siku czy to drugie chce :dglośo zapytałam 

W mojej pamięci na zawsze zapisał się dziadek, który jak go prosiłam o pieniądze na zakupy to za głowę się łapał i ciśnienie sobie mierzył O.o

Powiedziałam mu kiedyś, że portfel ma w kieszeni :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Pochwalilas sie że lubisz dzieci i dobrze gotujesz to masz efekty:d

moja córka zawsze mówiła, że nie lubi dzieci, bo to małe wrzeszczące potworki:d, a jakiś czas później robiła kurs na pomoc przedszkolną:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Janeczka1963 napisał:

moja córka zawsze mówiła, że nie lubi dzieci, bo to małe wrzeszczące potworki:d, a jakiś czas później robiła kurs na pomoc przedszkolną:szydera:

Ja jeszcze miesiąc przed pierwszym wyjazdem do opieki zarzekałam się i to w towarzystwie najlepszych znajomych, że nigdy za żadne pieniądze już się opieki nad kimś nie podejmę :$

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc u mnie jest dalej urlop. Przerwy mam 3.5 godz. :szok::oklaski:. Śniadanko na mnie czeka. Nie całe. Ale wszystko na stole przygotowane stoi. O 8 godzinie rano. A wychodzę od babci o 19.przed 19 godz. I koniec pracy. Czasu jest dużo. Babcia cała samodzielna. Ona sprząta u siebie i np. Idę na górę do niej a ona swoim grzebykiem czesze frędzle dywana:szok: a niech czesze. Oni mają bzika na tym punkcie. Łazienka jej wypucowana przez nią.  A ja w życiu nigdy nikomu nie zabrałam pracy i napewno nie zabiorę. Ale robię wszystko tak jak przekazała mi zmienniczka. Super dziewczyna. Bo.to ona takie luzy tutaj wypracowała. Wywalczyła.. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chcieli mnie w okna wpędzić. Czyli babcia myje a ja pucuje... A ja mam zakazane... Przez zmienniczke i dobrze. Od razu mówię ani okien i ogrodu i piwnic ja nie sprzątam. Mam robić tylko to co przekazała mi zmienniczka i mina była niezadowolona ale mi od razu dali spokój. Cwaniaki jedne. Nie że mną takie numery. Ale jestem pewna na 100%ze przyjedzie tutaj jeszcze taka opiekunka co to wszystko zrobi. Spierniczy tylko miejsce. Ale to mnie już nie dotyczy. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kleopatra napisał:

@Blondi Ty jesteś szalona dziewczyna. Wiesz że jak kocha to poczeka:szydera:

To, że mam nie równo pod sufitem to wiem. Nie usiedzę na tyłku za długo. Nosi mnie i roznosi. Ale mam cel, coś postanowiłam i dążę do tego celu. Niech nikt nie myśli, że moje wartościowe słowa wyrzucam na wiatr. Miałam plany i je muszę zrealizować. Zawzięta jestem i trochę stanowcza. :tak::tak2: nie musiałam jechać do pracy. Ale moje pomysły przerosły moje finanse. A lubię mieć trochę na zapas:szydera: a że jestem rozrzutnica to wszyscy wiedzą... :oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Pochwalilas sie że lubisz dzieci i dobrze gotujesz to masz efekty:d

Nóż qurważ...zawsze w profilu zaznaczam,  że lubię ciszę,  spokój,  przyrodę i zwierzęta. I że  mam alergię  na cigarety...owszem,  niemanie wlasnych dzieckóff nie wyklucza miłości do nich..

Papa nas zabije,  mamy wspólną tajemnicę..

20200717_135147.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, beatrix+ napisał:

Nóż qurważ...zawsze w profilu zaznaczam,  że lubię ciszę,  spokój,  przyrodę i zwierzęta. I że  mam alergię  na cigarety...owszem,  niemanie wlasnych dzieckóff nie wyklucza miłości do nich..

Papa nas zabije,  mamy wspólną tajemnicę..

20200717_135147.jpg

Chyba mała o sprawach łóżkowych rodziców Ci nie opowiedziała???? :o

Malujesz jej paznokcie????? :)

Wiesz z czym mi się skojarzył ten obrazek z braterstwem krwi. Razem na dobre i na zle albo przyjazn na zawsze :zwyciezca:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, beatrix+ napisał:

Toć qurważ mówię,  zabierzcie to dziecko ode mnie,  bo ja nie umiem być asertywna do dzieci i piesełóff..wchodzą mi na głowę..

Dziś o 7.rano już byłam na nogach i placek pieklam

Nie widzę w tym nic złego. Smakował chociaż ten placek? 

Ile lat ma ta mała dama? :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Blondi napisał:

A więc u mnie jest dalej urlop. Przerwy mam 3.5 godz. :szok::oklaski:. Śniadanko na mnie czeka. Nie całe. Ale wszystko na stole przygotowane stoi. O 8 godzinie rano. A wychodzę od babci o 19.przed 19 godz. I koniec pracy. Czasu jest dużo. Babcia cała samodzielna. Ona sprząta u siebie i np. Idę na górę do niej a ona swoim grzebykiem czesze frędzle dywana:szok: a niech czesze. Oni mają bzika na tym punkcie. Łazienka jej wypucowana przez nią.  A ja w życiu nigdy nikomu nie zabrałam pracy i napewno nie zabiorę. Ale robię wszystko tak jak przekazała mi zmienniczka. Super dziewczyna. Bo.to ona takie luzy tutaj wypracowała. Wywalczyła.. 

To  prawda oni mają bzika na punkcie tych dywanowych frędzli a grzebyczek jedna PutzFrau zawsze przy sobie nosiła.Jak to pierwszy raz zobaczyłam to mi oczy prawie wyszły .Mnie tam takie frędzelki nie interesują , jeden mi w głowie :$:p

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Funny napisał:

To  prawda oni mają bzika na punkcie tych dywanowych frędzli a grzebyczek jedna PutzFrau zawsze przy sobie nosiła.Jak to pierwszy raz zobaczyłam to mi oczy prawie wyszły .Mnie tam takie frędzelki nie interesują , jeden mi w głowie :$:p

I czesac go nie trzeba :p

Ja z wyczesywaczami frędzelków dywanowych się jeszcze nie spotkałam. 

Czasami noga cos poprawie ale żeby wyczesywać??? O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, beatrix+ napisał:

Nóż qurważ...zawsze w profilu zaznaczam,  że lubię ciszę,  spokój,  przyrodę i zwierzęta. I że  mam alergię  na cigarety...owszem,  niemanie wlasnych dzieckóff nie wyklucza miłości do nich..

Papa nas zabije,  mamy wspólną tajemnicę..

20200717_135147.jpg

Może poprosi o żółty dla siebie, na stopach? to dopiero będzie tajemnica:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...