Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Kleopatra @Heidi  ja często zapominam zabrać ale maz zostawia mi wtedy klucze w grilu (gazowym) 

Teraz dopiero sobie uświadomiłam, że on dobrze o tym wie, że ja jak z busa tylko wyskoczę to zaraz papierosa odpalam????? >:(

Czyżby????? :szydera:

Nie no co Ty:szydera: daje Ci  do zrozumienia że ma ochotę na świeżą karkóweczke:szydera:

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

:szydera::szydera: właśnie zjadłam arbuza na drugie śniadanie..mniammm idealnie pokrojony w kosteczkę i bez pestek. Marek Antoniusz daje radę Tak się zastanawiam jak długo tak pociagnie:szydera: bo już chyba na oparach jedzie.Boje się żeby się nie zatarł w tej ciężkiej pracy:szydera:

Sama widzisz,  że czas do DE  wracać na roboty  .  Reszta oparów. .... Marek Antoniusz nową  gablotę potrzebuje, klucze francyskie mu dokupusz, to wszystko energii mu doda:d.  Będziesz wolna jak szpadelek na wiosnę :oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry. Witam przy piątku :d

Zostało mi tylo 4 dni pracy w domu a w poniedziałek jadę do pracy w De O.o

Do zmienniczki się nie mogę dodzwonić ale może i dobrze :dobrze:

Miłego dnia kochani 

Weekend Bed GIFJa już po porannej gimnastyce i teraz zapraszam na 

Good Morning Hello GIF by echilibrultau

Nie skacz tak :szydera: trochę szkoda kręgosłupa:trele: ja skakałam i wyskakalam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Sama widzisz,  że czas do DE  wracać na roboty  .  Reszta oparów. .... Marek Antoniusz nową  gablotę potrzebuje, klucze francyskie mu dokupusz, to wszystko energii mu doda:d.  Będziesz wolna jak szpadelek na wiosnę :oklaski:

Oj fariatko:szydera: on mi musi dołożyć na moją nową gablotę. :szydera: chyba że tylko obrazek mi prześle.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, beatrix+ napisał:

Qurcze...ta miłość jest rozwojowa,  a jestem dopiero tydzień..

20200717_113556.jpg

:oklaski:a to mąż się ucieszy, podobno od przybytku głowa nie boli :d

PS 

Namow syna żeby na kolejne wakacje wspólny wyjazd z dziewczynka za sponsorował ;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, beatrix+ napisał:

Qurcze...ta miłość jest rozwojowa,  a jestem dopiero tydzień..

20200717_113556.jpg

Fajny dzieciak.  Też zrobiłbym  dla niej naleśniki :love:. Naucz ja gotować,  będziesz miała luz:szydera:

Ja kiedyś zrobiłam  oprócz  ciasta drożdżowego  dla dorosłych,  drożdżowe  wróbelki z udziałem dziecka.  Radość ogromna całej rodziny,  a to takie tanie i  proste jak drut w kieszeni :tak2:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

:oklaski:a to mąż się ucieszy, podobno od przybytku głowa nie boli :d

PS 

Namow syna żeby na kolejne wakacje wspólny wyjazd z dziewczynka za sponsorował ;)

Gdyby go było stać na sponsoring to chyba by nie zostawiał córki u niedomagajacej babci:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kleopatra napisał:

Gdyby go było stać na sponsoring to chyba by nie zostawiał córki u niedomagajacej babci:d

Dziecko  jest Internationale :szydera:. Ojciec  Niemiec,  matka Rumunka, opiekunka  Polką.  Niewiadomego  pochodzenia  są dziadki :kawa2:. To dziecko nikomu w świecie  krzywdy nie zrobi

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Kleopatra @Heidi  ja często zapominam zabrać ale maz zostawia mi wtedy klucze w grilu (gazowym) 

Teraz dopiero sobie uświadomiłam, że on dobrze o tym wie, że ja jak z busa tylko wyskoczę to zaraz papierosa odpalam????? >:(

Czyżby????? :szydera:

On daje sobie i tobie czas  na wypchnięcie  przez  komin kominiarza :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...