Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Heidi napisał:

Dxueku za foto.  Kupię w  Rossmann,  czy gdzie? 

Syn kupuje,  chyba w DM,  bo wszystkie Sargotany są w chałupie. 

Szefowa trafiła do szpitala...nareszcie. Od źle dobranych pieluchomajtek  ma tak czerwoną pupę i vaginę jak pawiany. Co się zmienniczka nagadala do syna,  do flege , do Arzta..nareszcie konkretna decyzja. 

Mnie emocje ruszają,  chyba nie będę mogła tu długo pracować..Syn chodzi i płacze..zawsze jak się żegna z nią to mówi..Mami..Ich liebe dich ..rozwala mnie ta mina. Stary facet,  a matka  to zawsze  matka..

Ufff...jak wchodzą emocje,  to cza się pakować...:cool:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ pakować? A gdzie to się wybierasz? Nawet jakby co to zawsze dziadek do opieki Ci zostanie :)

PS 

Byłam kiedyś na zleceniu gdzie syn przychodził prawie codziennie i na powitanie ojca w czółko całował. Początkowo mnie to trochę śmieszyło bo skojarzyło mi się z rodziną Alcapone :)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaki świat opieki jest mały? Ja zawsze to powtarzam zmiennikom moim, żeby byli świadomi, że wcześniej czy później możemy się znów spotkać :d

Ja nie o tym właściwie chciałam napisać. Dostałam dzisiaj adres i dane personalne podopiecznego. Nawet nie wiecie jaka była moja radość bo przypomniałam sobie, że nie tak dawno w internecie na forum dla opiekunów ktoś reklamował ta sztelę i tego pana, że jest z niego super gość :oklaski:

Miejscowość się zgadza, imię też, pierwsza litera nazwiska też ta sama. Najistotniejsze to tytuł naukowy też ten sam  ma, więc chyba tym razem trafię do gościnnego domu. Oby :oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak milczycie jak zaklęci? 

@Heidi przejęłaś już ta stele?

Jest wszystko jak było w umowie? 

@beatrix+ wiesz już kiedy podopieczna wraca że szpitala?

@elf ryby nie zapomnij kupić żeby zmiennik miał co zrobić na obiad jak przyjedzie :d

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka miała dziś tam jechać...

Myślę,  że parę dni. Muszą ją trochę podleczyc  

W środę przyjedzie fachowiec i będzie żaluzje u dziadków w sypialni reperowac, bo nie ma jak pościeli na balkon wywiesic. 

A w czwartek rama pod wyrko do liftu. 

Z mostu go wystraszylam,  że wyjadę,  to się wziął chlopak w garść..A dziś mi go żal było. 

Na szczęście już mie przeszło. Zrobiłam 7km prawie,  to emocje wyleciały w pisss... 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Co wy tak milczycie jak zaklęci? 

@Heidi przejęłaś już ta stele?

Jest wszystko jak było w umowie? 

@beatrix+ wiesz już kiedy podopieczna wraca że szpitala?

@elf ryby nie zapomnij kupić żeby zmiennik miał co zrobić na obiad jak przyjedzie :d

 

Hej!!! Wam. Przejęte.  Ludzi pełna chata o 17tej  ostatnia osoba  dziś  wyszła  z domu.  Jeszcze PD przyniesie tabsy  . Podam POP  kolację i wpadam  w bety. Jestem już  wykończona.  

Jutro już  będę  morsem nadawać: kropka/kreska.  Przygotować mi się Herosi :love:  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Wiecie jaki świat opieki jest mały? Ja zawsze to powtarzam zmiennikom moim, żeby byli świadomi, że wcześniej czy później możemy się znów spotkać :d

Ja nie o tym właściwie chciałam napisać. Dostałam dzisiaj adres i dane personalne podopiecznego. Nawet nie wiecie jaka była moja radość bo przypomniałam sobie, że nie tak dawno w internecie na forum dla opiekunów ktoś reklamował ta sztelę i tego pana, że jest z niego super gość :oklaski:

Miejscowość się zgadza, imię też, pierwsza litera nazwiska też ta sama. Najistotniejsze to tytuł naukowy też ten sam  ma, więc chyba tym razem trafię do gościnnego domu. Oby :oklaski:

Ty szczęściaro. :oklaski:

I po co te obawy?  Należy  się tobie dobre miejsce do pracy  jak psu miska żarcia:haha:.  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Chętnie bym tam pojechała. Z Alfter mam bardzo miłe wspomnienia, niestety podopieczny umarł i 3  ci raz nie udało mi się tam wrócić. Kolejne zlecenie będę celowała w te okolice albo nad jezioro Bodenskie :)

Poczekam następnym razem :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

@beatrix+ pakować? A gdzie to się wybierasz? Nawet jakby co to zawsze dziadek do opieki Ci zostanie :)

PS 

Byłam kiedyś na zleceniu gdzie syn przychodził prawie codziennie i na powitanie ojca w czółko całował. Początkowo mnie to trochę śmieszyło bo skojarzyło mi się z rodziną Alcapone :)

Dobrze że nie w rękę bo,, Ojciec chrzestny"jak nic :d 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Wiecie jaki świat opieki jest mały? Ja zawsze to powtarzam zmiennikom moim, żeby byli świadomi, że wcześniej czy później możemy się znów spotkać :d

Ja nie o tym właściwie chciałam napisać. Dostałam dzisiaj adres i dane personalne podopiecznego. Nawet nie wiecie jaka była moja radość bo przypomniałam sobie, że nie tak dawno w internecie na forum dla opiekunów ktoś reklamował ta sztelę i tego pana, że jest z niego super gość :oklaski:

Miejscowość się zgadza, imię też, pierwsza litera nazwiska też ta sama. Najistotniejsze to tytuł naukowy też ten sam  ma, więc chyba tym razem trafię do gościnnego domu. Oby :oklaski:

No to się impra szykuje 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Jak mi nowy materac kupią i sokowirówkę i jeszcze pół dnia wolnego w całości bo mnie raty nie interesują w końcu to opieka nie bank:p

Dzisiaj zapytałam w firmie  czy jest tam dzień wolny lub 2 popołudnia? Powiedziałam, że według nowych przepisów należy się to Opiekunowi ale w tej agencji z którą teraz jadę nic podobno nie wiadomo o tym O.o

Zobaczymy co powie mi zmienniczka. Pani rekruterka też ma zasięgnąć informacje, może jednak jakieś słuchy ich doszły. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Kupiłam dziś pistacje co to za nałóg ludzie,oddam za nie słonecznik + paluszki ,dobra dołożę szpilki czerwone:d39 r.

To nie nałóg to objaw dobrego smaku :oklaski:

PS 

Szpilki używane czy nówki???

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Chyba mu jednak tego nie powiem bo pomyśli, że chce się podlizać :$

Podlizać :dto ciekawe słowo ...pod lizać ...lizać pod ....:dwidzisz zwariowałam już od tego porannego lizania. Twoja wina bo wstawiasz takie gifffyyy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Podlizać :dto ciekawe słowo ...pod lizać ...lizać pod ....:dwidzisz zwariowałam już od tego porannego lizania. Twoja wina bo wstawiasz takie gifffyyy

Przyjemność Wam chciałam zrobić a obróciło się przeciwko mnie O.o

Już więcej nie będę się podlizywać :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Wbijałam raz gwoździa nimi a tak to całkiem nowe 

Jeszcze się zastanowię :d

PS 

W Normie ostatnio pistacje kupiłam, na same wspomnienie ślinka mi pociekła :$

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...