Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kawy nie ma ,rogalików nie ma co to za porządki na forum :dStawiam więc nie oczy w słup a kawę może trzecią ?:dCałkiem spokojnie ;)Dobrze że się szybko zorientowałam bo jedna grafika troszkę,, zboczona",więc z niej zrezygnowalam :p

coffee-2847957.jpg

Edytowane przez Amaranta
+
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytajcie mnie w jaki sposób można zgubić dokumenty od auta, mimo to stało się i jutro jadę odebrać do Ratusza.

Oczywiście nie mam pojęcia kiedy, jak i gdzie...

Wiem tylko, że miałam schować głęboko, żeby się właśnie nie zgubiły:p

No,.to ten...teges...tamteges.

Poza tym obie z Manią nie możemy dojść do siebie po tym Zeitumstellungu...i już mieli to ujednolicać i chyba że 20 lat ciągle to samo.

 

No dobra Robaczki, miłego dnia, popołudnia i wieczoru! 

Do następnego wejścia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Amaranta napisał:

Kawy nie ma ,rogalików nie ma co to za porządki na forum :dStawiam więc nie oczy w słup a kawę może trzecią ?:dCałkiem spokojnie ;)Dobrze że się szybko zorientowałam bo jedna grafika troszkę,, zboczona",więc z niej zrezygnowalam :p

coffee-2847957.jpg

No bo jak ktoś śpi nie wiadomo do której to tak jest, że okruszki tylko dostanie ???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nudy na szteli...

Właśnie udało mi się ukruszyć plombę w "4"..

A żeby nie seplenić przy Eichhörnchen, czy Schornsteinfegermeister, na środę umówiłam sobię wizytę.

Noo, rudzielce mi po dachu biegają i nad ranem spać nie dają.

No to Dobrej Nocy gadułyxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, beatrix+ napisał:

Nie ma nudy na szteli...

Właśnie udało mi się ukruszyć plombę w "4"..

A żeby nie seplenić przy Eichhörnchen, czy Schornsteinfegermeister, na środę umówiłam sobię wizytę.

Noo, rudzielce mi po dachu biegają i nad ranem spać nie dają.

No to Dobrej Nocy gadułyxd

Dwa najgorsze wyrazy ale niech dojcze wymówią lekko kominiarz i wiewiórka xdJak im wyjdzie to dorzucę brzęczyszczykiewicza :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wenusia @AmarantaUffff!Obyło się bez dramy.Leki podziałały tak dobrze że kwiczałyśmy ze śmiechu aż się dziadek patrzył na nas jak na wariatki... :d A do domu jadę w środę wieczorem

Edytowane przez Patrycja781
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Patrycja781 napisał:

@Wenusia @AmarantaUffff!Obyło się bez dramy.Leki podziałały tak dobrze że kwiczałyśmy ze śmiechu aż się dziadek patrzył na nas jak na wariatki... :d A do domu jadę w środę wieczorem

A nie mówiłam, że będzie dobrze ??? 

Jejku to już tylko 2 dni nie licząc dzisiejszego ✊??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Amaranta napisał:

Kawę już @Wenusiapodała elegancko ale za mało,bo ja dziś przy tej pogodzie(0 slońca) więcej potrzebuje  xdNo więc stawiam następną i trzymajcie się ciepło oraz zdrowo:oklaski:

cake-1589012.jpg

Chyba się poczęstuje , ciśnienie  spada ? 

Nie ma słońca? 

Pogoda ma się pogorszyć ?? 

Zimowe ??? trza odkurzyć ? 

Się trzymaj

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.. ?Kawa wypita,wzięłam się razem ze Zdzisławem za pakowanie walizki i nagle coś nam chwaszczy w torbie.Wyłania się ktoś(coś)i mówi że albo" Zdzichu nigdzie nie jedzie" albo"jadę razem z nim".I tak oto dwaj bradzia Zdzisław i Ryszard jadą ze mną do domu?

20220329_103022.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Wenusia napisał:

Chyba się poczęstuje , ciśnienie  spada ? 

Nie ma słońca? 

Pogoda ma się pogorszyć ?? 

Zimowe ??? trza odkurzyć ? 

Się trzymaj

No nie ..  aż tak źle?I co i że jeszcze kurtka z kapturem się przyda i szalik?Ja się buntuje :ostrzegam:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry.. ?Kawa wypita,wzięłam się razem ze Zdzisławem za pakowanie walizki i nagle coś nam chwaszczy w torbie.Wyłania się ktoś(coś)i mówi że albo" Zdzichu nigdzie nie jedzie" albo"jadę razem z nim".I tak oto dwaj bradzia Zdzisław i Ryszard jadą ze mną do domu?

20220329_103022.jpg

Dobrze że to nie Truda bo mogłoby być gorąco xdCo dwie płcie to nie jedna bo Ryszard i Zdzisław nic nie zmajstrują :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...