Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Wenusia napisał:

A teraz wyobraź sobie, że leżysz w łóżku i do uszka szepczesz : ich liebe dich Schatz  

Nie nie i jeszcze raz nie :szydera:

... Już nie wspomnę o innych zwrotach :szok:

To jeszcze nic niech Ci Chińczyk do uszka szepnie   :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, LACH. napisał:

Serwus Słoneczka

Dobrego dzionka!

Jakieś utrudnienia?

 

Screenshot_20220322-084842_Opera.jpg

Jak nie przyleciałeś z kawą to masz utrudnienia a jak bułeczek brak to już całkowita blokada ;)

A tak serio to wczoraj były problemy (nocne)pewnie dlatego że w krzakach zdjęcia pstrykali na leżaczka i Modi tego nie wytrzymał :szydera:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wenusia napisał:

A teraz wyobraź sobie, że leżysz w łóżku i do uszka szepczesz : ich liebe dich Schatz  

Nie nie i jeszcze raz nie :szydera:

... Już nie wspomnę o innych zwrotach :szok:

Och „Boże” to by jeszcze przeszło w każdym języku (krzyku?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adzińdybły, w piękny, słoneczny kolejny dzień Wiosny.

Od rana szaleją ogrodnicy, wczoraj okiennicy, kryste! Żadnej ciszy...a ptaszki w miejscowym lasku tak pięknie śpiewają.

Czas leci nieubłaganie, co ma też swoje dobre strony, bo do domku zaraz wracam...yyyy, no jeszcze tylko 61 dni!

Śleci, śleci...

To miłego dnia Robaczki!

P.s.Po przerwie wizyta u wracia, ale nie jedziemy naszym autem, jeno taksi.

Nawet się bardzo cieszę, bo doktor w ścisłym centrum, a tam podziemny parking.A ja nie wjadę do podziemia...

Nie wiem, od czasu wylewu coś mi się porobiło..za ciula bladego nie wjadę!

Zaraz mi ciemno w oczach, duszno .. śmierdzi wszystko i nie wiem, gdzie jestem..

No tak się porobiło starszawej Pańcixd

No to ci...pa ! Yyy, wam pa, w sensie:d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Nie ma to jak wkręty naszych agencji.Mojej potencjalnej zmienniczce powiedzieli kilka dni temu że nie składałam żadnych skarg na sztelę,ja dzisiaj dowiedziałam się że zrezygnowała ona z tej szteli...zanim ona o tym się dowiedziała... ;)

 

Pisali Ci już inni - masz umowę do dnia ( nie interesuj się nawet kto przyjedzie . Pakuj się - jak Ci busa nie zamówią to sama sobie zamów i wracaj do domu ( nie negocjuj z nimi- są nieuczciwi ) 

A jak wrócisz wypowiedz umowę i  cytuje „Pati, zmień agencję ?” za pewnie wieloma tutaj opiekunkami.  Nie niszcz swojego zdrowia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Miło nam Was powitać! Przyszła wiosna, pora na plany, zmiany i przywitanie, tak jak zapowiadaliśmy. Zaczynamy odnowioną wersją forum, którą już zauważyliście i zdążyliście potestować, a która to miała być niespodzianką związaną z także poznanym już przez Was nowym wydawcą forum.

Mamy nadzieję, że nowa odsłona Wam się podoba i działa zdecydowanie lepiej niż jej poprzedniczka. Cieszymy się z niej tym bardziej, że daje nam ona dużo nowych możliwości, które będziemy przed Wami odkrywać w ciągu nadchodzących dni i tygodni.

Jesteśmy też otwarci na Wasze uwagi i sugestie.

Życzymy spokojnej pracy i miłego spędzania czasu na forum!

Nie, to nie koniec. Dzisiaj z cyklu Czy wiesz, że... porozmawiamy o emotkach. Używacie? Są takie, które zamieniają się automatycznie, gdy użyjecie np. dwukropka i nawiasu, ale czy wiecie o tym, że wystarczy użyć dwukropka i tuż po nim (bez spacji) dwóch pierwszych liter, by zobaczyć emotki zawierające je w swojej nazwie? Nie wiedzieliście? :) Obiecujemy zaskakiwać Was częściej. Poćwiczcie i koniecznie dajcie znać jak poszło. 

Uwaga! Ćwiczenie! :) Post pierwszej osoby, która w swoim jutrzejszym powitaniu użyje emotki kelnera rozpocznie nową odsłonę kawowego tematu (część czwartą) :)

Do usłyszenia!:cześć2:

Redakcja forum

:literam::literai::literal::literae::literag::literao:   :literad::literan::literai::literaa:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

I ja się witam dzisiaj, bo wczoraj zaspałam na kawę   :haha: 

Dzień dobry ?

@LACH dzięki za kawunię i śniadanko  ? 

@Waldi miłego dnia i bezpiecznej podróży  ? i wspaniałego urlopu ☀ ? ⛰️

 

 

FB_IMG_1648016860757.jpg

Dzięki ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Waldi napisał:

Patrz wyżej - pierwsze posty ?

A tam ...przeoczyłam malutkie filiżaneczki, bo ja z rana to wiesz kubek ,bardzo konkretny żeby konkretnie  postawić się do pionu :dPodziękowała pięknie Amara:truskawka:Do ogniska domowego wracasz to niech Cię jego ciepełko ogrzeje .Ale pojechałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...