Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Amaranta napisał:

Leniuchy jedne nawet na small talk wam się nie chce tu zawitać :lanie:Takie wszystkie ludzie zapracowane .Tydzień temu szisze tu wystawiłam. A teraz nic nie dam albo dam tylko @Patrycja781zaciągnąć się do samego dna płuc, bo na oparach bidula jedzie.Pati rób jak Ci serce podpowiada bo to Ty tam jesteś i Ty widzisz co gdzie piszczy,buczy i śmierdzi. :cmok:

Ja też jestem usprawiedliwiona bo mi się nic nie che.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kleopatra napisał:

Ja też jestem usprawiedliwiona bo mi się nic nie che.

Ja tez usprawiedliwiony - prace w ogrodzie i sfoczoną pdp mam na głowie - miało być do wyjazdu extra - a jest foch ( te staruszki jak dzieci) 

,tak wiec czasu brak - poczekam do 23-ej czy aby @Patrycja781 czuwa 

@Kleopatra - pytanko : czego Ci się nie chce ? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Amaranta napisał:

Jak wstaniecie to sprawdźcie jak spaliście ,mojej pozycji tam nie ma  xdDobranoc

pozycjasen.jpg

spanie_pozycje_infografika.jpeg

Ciekawe - muszę jakąś kamerę sobie nad łóżkiem zamontować - bo mam w nocy wiele pozycji

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patrycja781 napisał:

Mam pytanie:czy potencjalnej zmienniczce zawsze mówicie prawdę o szteli czy zdażają wam się"niedomówienia"?

To jak jest zależy od tego jak to widzisz - mówisz co widzisz. Ale druga osoba noże mieć zupełnie inny stosunek do wielu rzeczy. I dla niej sprawy dla Ciebie irytujące mogą być  normalne .

Patrycja - ja lubie czerwone, a moja żona nie. Chciałbym mieć Ferrari, a ona BMW o broń Boże czerwonego ( Ferrari występuje w zasadzie tylko czerwone) 

Ja mówię zaraz- tzn w najbliższej godzinie, a ona czeka już w „blokach startowych”

Dla jednej przypalone wycieki na płycie ceramicznej to rzecz normalna ( zajmie się tym później) a dla mnie natręctwo, którego znieść nie mogę …itp

 

…. och życie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Amaranta napisał:

No to ok, bo już chciałam towarzystwo od die Küken wyzwać tak delikatnie,  nie pojadę ostro że kury:d A bladolicy Kosiarz ostrzy i ostrzy to mu zetrwa do rana :papieros:

Już nie taki bladolicy - kilka dzionków w ogrodzie i skóra ciemniejsza. Patrzyłem - ostrzyłem, a jakże . Jestem przygotowany. Czy jest tu kto? O tej porze

… nikt utulić do snu nie chce

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Waldi napisał:

Już nie taki bladolicy - kilka dzionków w ogrodzie i skóra ciemniejsza. Patrzyłem - ostrzyłem, a jakże . Jestem przygotowany. Czy jest tu kto? O tej porze

… nikt utulić do snu nie chce

Utulę, taki mam zawód i lata wprawy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Waldi napisał:

Ja tez usprawiedliwiony - prace w ogrodzie i sfoczoną pdp mam na głowie - miało być do wyjazdu extra - a jest foch ( te staruszki jak dzieci) 

,tak wiec czasu brak - poczekam do 23-ej czy aby @Patrycja781 czuwa 

@Kleopatra - pytanko : czego Ci się nie chce ? 

 W ogóle to nawet spać mi się nie chce.Co za dzień.Wiesz jak to jest dobry foszek nie jest zły.Wiadomo nie zajmowałeś się seniorką tylko ogrodem więc masz za swoje.:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kleopatra napisał:

 W ogóle to nawet spać mi się nie chce.Co za dzień.Wiesz jak to jest dobry foszek nie jest zły.Wiadomo nie zajmowałeś się seniorką tylko ogrodem więc masz za swoje.:szydera:

Klasyka - robisz coś na życzenie - a później foch ze nie było Cię … byłam taka samotna …  ( to takie oczywiste - z pkt widzenia - kobiety niekoniecznie w słusznym wieku

Czy ja się kiedyś tego nauczę ???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Waldi napisał:

Klasyka - robisz coś na życzenie - a później foch ze nie było Cię … byłam taka samotna …  ( to takie oczywiste - z pkt widzenia - kobiety niekoniecznie w słusznym wieku

Czy ja się kiedyś tego nauczę ???

Oj nie marudź, Ty to dobrze znasz:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Amaranta napisał:

Jak wstaniecie to sprawdźcie jak spaliście ,mojej pozycji tam nie ma  xdDobranoc

pozycjasen.jpg

spanie_pozycje_infografika.jpeg

Po wnikliwym przeanalizowaniu każdej z tych pozycji ,stwierdziłam że nie ma tu mojej.Tzn częściowo jest:szydera: ale układ lewej ręki się nie zgadza więc nie wiem czy można to zaliczyć 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Mam pytanie:czy potencjalnej zmienniczce zawsze mówicie prawdę o szteli czy zdażają wam się"niedomówienia"?

Ja raczej mówię,ale teraz agencje nie chcą podawać numeru do opiekunki ,mówiąc że ta sobie nie życzy.Po przyjeździe na miejsce stała opiekunka mówi....a czemu do mnie nie zadzwoniłaś...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Dobra, zaciągnę żaluzje żeby łysy mi nie towarzyszył i nie świecił w oczy.

Dobranoc:d

To nic nie da - on zmienia przyciąganie ziemskie „ludzi do ludzi też”

A sny ? 
„Niezinterpretowany sen jest jak nieotwarty list, czytamy w jednej z ksiąg Talmudu. Warto go otworzyć, bo dzięki temu zyskamy wgląd w nasze podświadome życie. W snach powracają do nas myśli i emocje, które odrzucamy od siebie na jawie. Właściwa interpretacja snu może przynieść ulgę i poczucie uwolnienia”

dobranoc 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry.

Obiad prawie gotowy, sernik upieczony, można popułudnie spędzić na łonie natury.

 

Od 8 do 18.jestem w pracy z przerwą od 13 do 16.- można dzwonić;)

Od 18 bis 19.20 mam Turków-ZABRONIINE SMS, telefon, mess, Watsup,mejl auch!xdWieczorem jestem  dla męża, zatem jestem wytłumaczona.

:szydera:Czasem uda mi się "okienko"zrobić dla kogoś...

Grafik mam dosyć sztywny, szczególnie do końca maja:p

Miłego dnia Robaczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kleopatra napisał:

Dzień dobry i ja. Nie pamiętam co mi się śniło.Ta noc to ściema jakąś, ledwo zamknęłam oczy i juz otworzyłam . Szok 8.20 rano.

Pozdrawiam i biorę się za  przygotowanie sniadana, bo nie tylko ja zaspałam , seniorka też:szydera:

 

Hejka

Mi się nic nie śniło, spałam jak aniołek

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...