Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, adamos6 napisał:

Pozdrawiam wszystkich,miałem problem zalogowaniem się.Jestem już tydzień w Ausburgu,powinno być dobrze.

Kawa ,kawa na horyzoncie :oklaski:

Ja wybieram się w okolice Augsburga i nie zamierzam odpuścić spotkania

Będzie dobrze

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Joker napisał:

Dzień dobry. Mam nadzieję, że to ostatnie "zepsute" święta. Nie wyjechałem, ale i tak te święta będą inne niż wszystkie, bo po raz pierwszy nie pojedziemy do rodziców ze względu na zaplanowaną tuż po świętach operację taty, któremu lekarz zabronił aktywności i kontaktów przed szpitalem. 

Miłego dnia.

Robert Duvall Movie GIF

Trzymam kciuki :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Stolik kawowy gotowy. Prezenty kupione? Jak nie to uważajcie i dokładnie sprawdzajcie co i gdzie kosztuje. Hitowa gra planszowa dla dziecka w jednym z najpopularniejszych sklepów z zabawkami kosztuje 160 zł a w pozostałych miejscach można ją kupić za 120 a nawet 85 zł w jednym z najpopularniejszych sklepów z agd!!!!! 50 proc uratowane. To już skandal, bo wchodząc na stronę znanej marki (sklep internetowy i sklepy stacjonarne) liczę, że nie zostanę naciągnięty. 

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale każdy z nas kupuje zabawki dla dzieci, wnuków czy dzieci znajomych i może warto byłoby się wymieniać sprawdzonymi i trafionymi prezentami dla milusińskich. Chyba, że tylko ja przywiązuję do tego zbytnią uwagę. 

MIŁEGO DNIA!

Kawa, herbata czy coś mocniejszego?

Bar Aperitivo GIF by Loison Pasticceri

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  

Witam wszystkich serdecznie i życzę pięknego dnia w przedświątecznej atmosferze

@Joker myślę , że każdy chciałby kupić jak najtaniej ,a sprzedać jak najdrożej ,ale we wszystkim powinien być zachowany jakiś umiar . Chciwość nigdy nie popłaca ,a w dobie internetu bardzo łatwo porównać sobie cenię produktu w różnych sklepach i zamòwić tam gdzie najtaniej ,a ,zdzierca "zostanie z niesprzedany towarem .Z tą wymianą informacji to bardzo dobry pomysł .Można założyć temat gdzie będziemy się , chwalić "co dało nam się , upolować "w atrakcyjnej cenie .W Polsce i za granicą .Mam nadzieję , że moderator przepuści ten temat w dziale , Luźne rozmowy "i nie podciągnie tego pod jakieś reklamy albo ,handel obwoźny ".

Dosiadam się do kawy i muszę się dzisiaj nie rozsiadywać  ,bo planów  mam wiele (kiedy ja to wszystko zrobię )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tymi linkami, ale ja myślałem bardziej o produktach polecanych i sprawdzonych. Coś na wzór polecarni. Linki ok, ale podejrzewam, że nowe konta zaspamują ten temat sklepami kogucikami. Nie odzywam się, bo mam za krótki tutaj staż, dopasuję się do reszty. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w ostatnią przedświąteczną niedzielę

Moje bagaże już stają i czekają

Popołudniu jadę do pracy ,oby podróż przebiegła sprawnie . Już bym chciała być na miejscu ,te podróże to jednak bardzo męczą (mnie ).

Miłej i spokojnej niedzieli Wszystkim życzę :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, INEZ napisał:

Dzień dobry w ostatnią przedświąteczną niedzielę

Moje bagaże już stają i czekają

Popołudniu jadę do pracy ,oby podróż przebiegła sprawnie . Już bym chciała być na miejscu ,te podróże to jednak bardzo męczą (mnie ).

Miłej i spokojnej niedzieli Wszystkim życzę :cześć:

Spokojnej podróży:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ, powodzenia! Oby zleciało szybciej niż zawsze.

Dzień dobry wszystkim. Dobry dzień. Przed chwilą (przypominam, że dzisiaj jest niedziela) otrzymałem info z inpostu, że zamówiona wczoraj (sobota) paczka jest już do odbioru w paczkomacie. Nie sądziłem, że dożyję w PL takich czasów. Jestem w szoku. 

Stawiam wszystkim kawę i przekazuję dobry humor! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry . Witam serdecznie

Przepraszam za chwilową nieobecności ale zmienniczka mnie zagadała

Teraz to ona już do domu dojeżdża a ja zaczynam pierwszy samodzielny dzień w pracy .Byłam już na tym zleceniu więc tak mniej więcej wiem co mam robić

Miłego dnia kochanie

Do Wigilii zostały już tylko 3 dni :oklaski:

Teraz pora na zaproszenie na wspólną kawę . Zapraszam wszystkich 

Good Morning Coffee GIF by Lucas Levitan

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Dzień dobry . Witam serdecznie

Przepraszam za chwilową nieobecności ale zmienniczka mnie zagadała

Teraz to ona już do domu dojeżdża a ja zaczynam pierwszy samodzielny dzień w pracy .Byłam już na tym zleceniu więc tak mniej więcej wiem co mam robić

Miłego dnia kochanie

Do Wigilii zostały już tylko 3 dni :oklaski:

Teraz pora na zaproszenie na wspólną kawę . Zapraszam wszystkich 

Good Morning Coffee GIF by Lucas Levitan

Dołączam się. Nie przychodzę z pustymi rękami, o nie! Mam dobre niemieckie kino akcji. Uwaga! Jest krwawo. Pamiętajcie o BHP w pracy. 

Miłego dnia!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...