Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, agnes76/76 napisał:

Podrzucie  mi proszę pomysł na ciasto , szybkie i smaczne ja mam pustki w głowie

Zerknij do forumowej książki kucharskiej .@salazar dodała tam kiedyś przepis .Wypróbowała i polecam .Ze śliwkami i kruszonką

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się dzis tak przypadkiem nudzil bez pomysłu na pauze to polecam ...bardzo polecam film ,,SIEDEM DUSZ"...Oglądałam do 2 w nocy ale warto było...nic więcej nie dodam .Tak tu @Waldi z propozycjami filmowymi startuje i @Wenusiatez ucieka w świat filmu , wiec im pozazdrościłam i zaczęłam grzebać w necie. Postanowilam wiec nadrobić zaległości. Niebawem pewnie i @beatrix+dołączy z serialowym amantem Kazdy ma swoje ulubione gatunki ...ale każdy może też spróbować sięgnąć po cos z innej beczki .

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Waldi napisał:

Dzień dobry :cześć2:

schonen Wochenende :oklaski: 

…och oby się szybko zrobił - tagenden, Bedzie najazd rodzinny (geburstag pdp)

Bry bry

Ja niczego nie przyspieszam  

U mnie również dziś impreza Taufe der Urenkelin mojej pdp, ale na szczęście w restauracji :oklaski:

Dasz radę trzymam kciuki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Funny napisał:

Jakby ktoś się dzis tak przypadkiem nudzil bez pomysłu na pauze to polecam ...bardzo polecam film ,,SIEDEM DUSZ"...Oglądałam do 2 w nocy ale warto było...nic więcej nie dodam .Tak tu @Waldi z propozycjami filmowymi startuje i @Wenusiatez ucieka w świat filmu , wiec im pozazdrościłam i zaczęłam grzebać w necie. Postanowilam wiec nadrobić zaległości. Niebawem pewnie i @beatrix+dołączy z serialowym amantem Kazdy ma swoje ulubione gatunki ...ale każdy może też spróbować sięgnąć po cos z innej beczki .

Zgadza się oglądałam i też polecam :hura:

Na pauzę dziś idę do Włocha na obiad :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich zapracowanych i leniuchujacych:szydera:. Sobota,  wochenende, lubię takie leniwe dni:oklaski:

Miłego weekendu życzę wszystkim :cmok:stoff enbw GIF

Dzień dobry ptaszyno

Jaka cudna "Baśka" :hura:

Miłej i spokojnej soboty w cudnym towarzystwie ❤

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lektura nadrobiona, czas się przywitać, zatem Dzień dobry i miłego słonecznego dnia życzę :oklaski:

U mnie dzisiaj kapuśniak... z nieba spada :szydera:

Dzień wolny się zapowiada bo dziś Taufe der Urenkelin mojej PDP, ucztować będą w restauracji więc i ja się pokosztuję trochi ichnymi specjałami  

Spokojnego weekendu życzę

 

 

IMG-20210717-WA0006.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wenusia napisał:

Lektura nadrobiona, czas się przywitać, zatem Dzień dobry i miłego słonecznego dnia życzę :oklaski:

U mnie dzisiaj kapuśniak... z nieba spada :szydera:

Dzień wolny się zapowiada bo dziś Taufe der Urenkelin mojej PDP, ucztować będą w restauracji więc i ja się pokosztuję trochi ichnymi specjałami  

Spokojnego weekendu życzę

 

 

IMG-20210717-WA0006.jpg

Cześć Blondasku??a posmakuj bo jest w czym ciekawe czy maluch spać będzie czy rozrywkę zafunduje u nas w rodzinie im głośniej tym lepiej śpią .I kto powiedział że przy maluchach trzeba na palcach chodzić ?  

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

@Funny  bardzo ciekawa fabuła tego filmu .Može dzisiaj przysiądę i obejrzę .Recenzję napiszę po obejrzeniu

Przed obejrzeniem nie pokusilam się o przeczytanie fabuły tym bardziej był dla mnie interesujący Takie trochę ,,dziewicze "nastawienie

Edytowane przez Fun??ny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

Przed obejrzeniem nie pokusilam się o przeczytanie fabuły tym bardziej był dla mnie interesujący Takie trochę ,,dziewicze "nastawienie

Nie wiem czy ,dziwaczne "czy nie .Każdy ma swoje sposoby

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich zapracowanych i leniuchujacych:szydera:. Sobota,  wochenende, lubię takie leniwe dni:oklaski:

Miłego weekendu życzę wszystkim :cmok:stoff enbw GIF

U mnie dzień jak co dzień różnicy nie ma i tak wszystko robię sama ale tu jest spokój i cisza ...tak można pracować .:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

@Funny  bardzo ciekawa fabuła tego filmu .Može dzisiaj przysiądę i obejrzę .Recenzję napiszę po obejrzeniu

Myśle ze po obejrzeniu tego filmu wszystko zostanie w Tobie - niewiele da się powiedzieć…. To takie wejrzenie w dusze

Polecam 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

Można spróbować się ewakuować sprytnie ale nie zawsze jest taka możliwość :)

Tu ewakuacja wykluczona niestety Ja przeżyje. Tylko czemu oni na jedną godzinę nie przychodzą  tylko na raty ( wykończą pdp) 

tu jakoś inaczej to wszystko … nie rozumiem 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Taufe der Urenkelin

Aleś to musiała utrudnić : moj niemiecki aż tak dobry nie jest

Nie mniej jednak - próbowałem by to tez robiła w restauracji :szept:… ale nie dała się przekonać, a córka ma wyrąbane:mur:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co śmiać, bo na forum była kiedyś @BabaJagusia , ostatnio pracowała koło Kolonii, prywatnie miałyśmy kontakt..A od 8 lipca, może później ZERO widoku na telefonie.

Gazetę dziś przejrzałam, okropne te powodzie mają w Pallatynacie..

 

Ja mimo, że nad kanałem,bezpieczna jestem 

Wolne dziś, trochę polazilam, ale gorąco się zrobiło i wróciłam do chaty.

Po tym wylewie już nie mogę robić tyle kilometrów..buuuu.

Miłego dnia!

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Przed obejrzeniem nie pokusilam się o przeczytanie fabuły tym bardziej był dla mnie interesujący Takie trochę ,,dziewicze "nastawienie

Dobre podejście - recenzje to subiektywne oceny „ krytyków”

Lepiej wyrobić sobie własny osąd. 
A ja poza serialowym -wspominałem wcześniej - prawniczym i dość  zabawnym … międzyczasie sięgam po znanych i wyjątkowo utalentowanych :  teraz mam na fali Charlize Theron. Wrzuce tu tez fotkę, która bardzo dawno temu znalazłem w sieci - piękna

71FF8549-EB82-4CB8-9093-E3C7460E4A8F.jpeg
 

wczoraj zacząłem ( to są przypomnienia … już to widziałem kilka razy , ale ) Adwokat Diabła 

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,,pozazdrościłam "dziś @Wenusiai @Waldi przyjęćże i ja dziś wybywam z rodziną i dziadkiem w odwiedziny do dalszej ich rodziny .I chociaż w normalnych okolicznościach wolałabym poleżeć na leżaku to dziś chętnie pojadę bo to dla mnie spotkanie biznesowe .Jak klapnie a mam taką nadzieję to będzie mi potrzebna zmiana w niedalekiej przyszłości 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...