Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, INEZ napisał:

próbuje się przekonać do swojej kurtki za 900zł

Nie wywołuj wilka z lasu! Człowiek zainwestował w siebie, w puch i okazało się, że można było zrobić to taniej :))) Boli. 

Witajcie w nowym roku! Ciągniemy wózek...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Joker napisał:

Nie wywołuj wilka z lasu! Człowiek zainwestował w siebie, w puch i okazało się, że można było zrobić to taniej :))) Boli. 

Witajcie w nowym roku! Ciągniemy wózek...

Inwestycja w siebie zawsze procentuje

Jak juz nie chcesz zaprezentować się w tej kurtce to zdradź chociaż jaki ma kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  

Witam wszystkich serdecznie i życzę žebyście mieli udany tydzień

Na moim liczniku widać tròjeczkę.więc nie jest źle . Teraz to ja już myślę tylko o tym żeby szczęśliwie do domu wrócić ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, INEZ napisał:

Dzień dobry  

Witam wszystkich serdecznie i życzę žebyście mieli udany tydzień

Na moim liczniku widać tròjeczkę.więc nie jest źle . Teraz to ja już myślę tylko o tym żeby szczęśliwie do domu wrócić ??????

To już jedną nogą w domu. Dokładaj drugą i odpoczywaj. 

Dzień dobry. Miłego dnia wszystkim życzę.

National Coffee Day GIF by Okkult Motion Pictures

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ja właśnie zmieniłam Sztele na miasto

Z tej okazji kawa dla wszystkich i masa dolewek , choć pogoda w kratkę to jestem szczęśliwa, wyrwałam się z tej dziury i od razu żyć się chce , tylko tęsknota do domku ciut przysłania szczęście bo dziś była bym tam.Ale nie ma tego złego .Pozdrawiam z Hamburga ☀️

dzien dobry migajacy kawa na 1.gif

Edytowane przez agnes76/76
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, agnes76/76 napisał:

Witajcie

Ja właśnie zmieniłam Sztele na miasto

Z tej okazji kawa dla wszystkich i masa dolewek , choć pogoda w kratkę to jestem szczęśliwa, wyrwałam się z tej dziury i od razu żyć się chce , tylko tęsknota do domku ciut przysłania szczęście bo dziś była bym tam.Ale nie ma tego złego .Pozdrawiam z Hamburga ☀️

dzien dobry migajacy kawa na 1.gif

Ladne miasto, ale glosne i zawsze wieje. Powodzenia na nowym miejscu. Do kawy powitalnej się dosiadał, i witam wszystkich w deszczowy poranek. 

Edytowane przez Jurek50
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i jak zwykle ,tradycyjnie witam wszystkich serdecznie życząc udanego dnia

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to informuję , że dzisiaj między godziną 21a 24 przyjedzie po mnie bus i oby szczęśliwie dowōzł mnie do Polski ,do mojego ukochanego domku i najwažmiejszej , najcenniejszej co w życiu posiadam mojej rodziny ukochanej ♥️??

Kawą od Jurka się już poczęstowałam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Od jakiegoś czasu przeglądam forum w różnych tematach i czas najwyższy się przywitać. Fajnie że jesteście, bardziej doświadczeni i weterani/ki w wielu przypadkach. Dziękuję wszystkim za dzielenie się z bardzo cennymi radami i wskazówkami dotyczącymi niełatwej pracy. Pozdrawiam serdecznie wszystkie opiekunki i opiekunów życząc dobrego dnia. Jarek

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie grupowiczów i pozdrawiam, nie wiem czy wypada przy kawie poruszać tematu ale co tam szukam prywatnej szteli moje warunki to 65 - 70 euro dniówka dzień wolny jeśli nie to, zapłatą za ten dzień, poza tym to reszta do uzgodnienia. Posiadam prawo jazdy jeżdżę bez problemu po Niemczech także automatem, mój staż w opiece to prawie 15 lat znam niemiecki. Jeśli coś ktoś by wiedział to była bym wdzięczna. Przez czly czas pracowałam prywatnie z jedną panią byłam przez 11lat. Pozdrawiam i dziękuję 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@inez już pewnie smacznie chrapie. Może zapach kawy ją przywoła co by chociaż dała znać, że jest cała, zdrowa i zajęta od dzisiaj sobą i rodziną.

Dzień dobry!

@jacobi5 witaj!

@adamos6 już blisko. Powodzenia.

Kawa dla wszystkich. Chodźcie i pijcie z niej wszyscy :)))) Miłego dnia

Short Film Drinking GIF

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc już że swojego ukochanego domku ??

U mnie zmiany się szykują .W miejsce gdzie teraz byłam już nie wracam i z dniem dzisiejszym zakończyła się moja współpraca z obecną firmą (ja wypowiedziam  im umowę ).

Mam już na oku nową firmę i nowe zlecenie (profil już został wysłany do rodziny, miejsce sprawdzone osobiście )Jak pyknie to wyjazd równo za trzy tygodnie .Pieniądze trochę mniejsze ale co poradzić .

Miłych snów i spokojnej nocy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, INEZ napisał:

Dobranoc już że swojego ukochanego domku ??

U mnie zmiany się szykują .W miejsce gdzie teraz byłam już nie wracam i z dniem dzisiejszym zakończyła się moja współpraca z obecną firmą (ja wypowiedziam  im umowę ).

Mam już na oku nową firmę i nowe zlecenie (profil już został wysłany do rodziny, miejsce sprawdzone osobiście )Jak pyknie to wyjazd równo za trzy tygodnie .Pieniądze trochę mniejsze ale co poradzić .

Miłych snów i spokojnej nocy

Sluszna decyzja,do odważnych swiat nalezy i czasem dobrze jest zaryzykowac.Zawsze wychodzilem z zzalozenia,ze lepiej dostac troche mniej ale spokojniej pracowac,niz harowac za kilka euro wiecej.Zycze powodzenia i zadowolenia z nowego miejsca.Ponad 3 lata temu tez zaryzykowalem,i nie zaluje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...