Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, waldiroom napisał:

Każdego dnia ... i każdej napotkanej osobie - bo to życzenie i zapowiedź dobrego dnia. Prowokuje pozytywne spojrzenie na świat i otaczających ludzi.

@Kleopatra  - zadanie : znajdź to

miejsce w Hamburgu ... zaczynałem swoją muzyczna wędrówkę od kapeli, która bodajże po raz pierwszy w tym miejscu występowała... a przynajmniej jeden z pierwszych koncertów ( kapela z GB)  

AFC0B4BB-560C-4D5A-ABB8-7AC19A741F9C.jpeg

Dość proste zadanie, zawsze powtarzam że w internecie jest wszystko:haha: i niepotrzebna do tego jest poczta pantoflową. Wedle mojego powiedzenia ...Mowisz- Masz. Później wygooluje odległość od miejsca w którym jestem ,i kto wie ? Może się tam wybiorę

:szydera: pod warunkiem że tam bedziesz:trele:

 

 

 

Screenshot_20210517-111228.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kleopatra napisał:

Dość proste zadanie, zawsze powtarzam że w internecie jest wszystko:haha: i niepotrzebna do tego jest poczta pantoflową. Wedle mojego powiedzenia ...Mowisz- Masz. Później wygooluje odległość od miejsca w którym jestem ,i kto wie ? Może się tam wybiorę

:szydera: pod warunkiem że tam bedziesz:trele:

 

 

 

Screenshot_20210517-111228.png

Good Job

Trochę stad daleko ... a za tydzień będę w PL, może następnym razem jak wrócę tutaj ( niebawem)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, INEZ napisał:

Cytryn,hematyt i turkus są przeznaczone dla wodników .W Murnau jest kilka sklepów z minerałami ,jest w czym wybierać .Jak coś sobie kupisz to chętnie bym zobaczyła za piśrednictwem poczty pantoflowej

Mój kryształ górski ,bursztyn i cytryn też ....nie trudne pokazać Ci co zakupię, bez obaw i bez zbędnego wałkowania tematu pantoflowej poczty (do us...j śmierci )I dzień dobry

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Mój kryształ górski ,bursztyn i cytryn też ....nie trudne pokazać Ci co zakupię, bez obaw i bez zbędnego wałkowania tematu pantoflowej poczty (do us...j śmierci )I dzień dobry

Zapomniałam ,że to tylko ja taka nieinternetowa jestem .Co do poczty pantoflowej to ja akurat nie mam nic przeciwko .Często fajną pracę dostawałam tym włašnie sposobem .

Cytrun jest piękny .Jak byłam w Mering to kupiłam sobie piękną srebną broszkę właśnie z cytrynem .Plus 2 pary kolczyķów za grosze .Jednak žałuje ,że zdjęć nie mogę wstawiač .

Może trochę mniej nerwowo by podchodzić do pewnych tematów

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, INEZ napisał:

Zapomniałam ,że to tylko ja taka nieinternetowa jestem .Co do poczty pantoflowej to ja akurat nie mam nic przeciwko .Często fajną pracę dostawałam tym włašnie sposobem .

Cytrun jest piękny .Jak byłam w Mering to kupiłam sobie piękną srebną broszkę właśnie z cytrynem .Plus 2 pary kolczyķów za grosze .Jednak žałuje ,że zdjęć nie mogę wstawiač .

Może trochę mniej nerwowo by podchodzić do pewnych tematów

 

 

Masz rację mniej nerwowo dlatego wstawiłam Ci 2 wesołe emotikonki No szkoda że nie możesz ale potrzeba matką wynalazkow Coś chciałam jeszcze dodać ale jak odwiesisz się i gwarantuje, że będziesz mile zaskoczona .

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ masz dobry gust :tak2:i wymagania trafione:zwyciezca::

"Cytryn uważany jest za kamień optymizmu, radości i szczęścia. Wzmaga pewność siebie, silną wolę i kreatywność.

Cytryn sprzyja również lepszemu poznaniu siebie i wytyczaniu nowych kierunków w życiu. Przynosi nadzieję oraz uśmiech i pozwala dojrzeć promienie słońca przebijające się nawet przez najbardziej zachmurzone niebo."

Wiedziałaś o tym?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kleopatra napisał:

Erotic Night Club:trele: faktycznie to wyzwanie. A przy okazji zapytam się ile płacą:szydera: oczywiście chodzi mi o gaże kapeli:trele:

Jak napisałaś - internet wszystko widzi, niestety nic już tam nie zapłacą - w 1969 ( pod moim obrazkiem była podpowiedz ) został zamknięty. Kapela - The Beatles  

ponizej link o klubie  i jego końcu ...

Wiec Kawa ewentualnie w parku st.Pauli

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, waldiroom napisał:

Jak napisałaś - internet wszystko widzi, niestety nic już tam nie zapłacą - w 1969 ( pod moim obrazkiem była podpowiedz ) został zamknięty. Kapela - The Beatles  

ponizej link o klubie  i jego końcu ...

Wiec Kawa ewentualnie w parku st.Pauli

Mam jakieś 18 km. Ale czegoz się nie robi dla pysznej kawy w fajnym towarzystwie:haha: 

Screenshot_20210517-154620.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patrycja781 napisał:

2 godz.temu dowiedziałam się że PDP idzie w czwartek do szpitala na rehabilitację.Firma przenosi mnie do Pocztdamu(czy jak to się tam pisze...)na następne zlecenie

Czesc @Patrycja781może tak miało się stać .. daleko masz na te nowe miejsce?  tez dziadek? My póki co w tym tygodniu 3 lekarzy odwiedzimy wszędzie na nogach no chyba ze pada to taxi .Gadam Ci rzeźbię lydki będą jak ta lala

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry   :d

Witam wszystkich milutko i cieplutko :cmok:. Urlopuję się jeszcze, chociaż pogoda  zachęca  raczej do spania niż opalania :szydera:. Jestem ciekawa kto zajumał nam słoneczko :327_sunny:, mam serdecznie dość deszczu i siedzenia w domu,  ja chcę prawdziwe ciepełko, a nie hajzung na voll :nie:. Chcę na rowerek :490_bike: i na wycieczki jechać :szydera:.

Kawusią :kawa: was za to poczęstuję, tego napitku nigdy za wiele :tak2:, szczególnie przy takiej pogodzie w kratkę :dobrze:

Miłęgo popołudnia dla wszystkich i dla każdego z osobna :cmok:

IMG-20190711-WA0012.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SYLWIAK napisał:

Dzieńdoberek, co tu tak pusto?

 

Cześć .Też się zastanawiam

@waldiroom jak nie staniesz za sterami to statek osiądzie na miluźnie O.o albo nawet zderzy się z gôrą lodową :płacz:

Zagadkę mam filmiwą Domyślasz się jaki film mi się przypimniał ????Muzyka do filmu fajna

No to jedziemy po całošci 

@Heidi wiem ,że musisz wygładzić piórka na to wielkie wydarzenie ,które nastąpi już za kilka dni ,ale o forum nie zapominaj

@Kleopatra  co tam słychać w Hamburgu ????

@Funny dziękuję za miłą niespidziankę

Ja za 2 dni wsiadam w busa @geronimo zostanie wtedy jeszcze dycha ,a Tobie dwie dyszki :oklaski:

@beatrix+ urlopuje ale prosiła ,żebym was wszystkich pozdrowiła .Juž niedługo mamy w planie się spotkać :oklaski:

Może serniczek przywiezie

@Wenusia w piątek już ma się do pracy stawić więc jestem pewna ,że na forum czas znajdzie

@Janeczka1963 to zawsze o nas pamięta

Myślę ,że nikogo ze stałej załogi nie pominęłam ale zapraszwm wszystkich na ,pokład "

Miłego dnia moi drodzy opiekunradzicze

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.05.2021 at 14:05, Heidi napisał:

@INEZ masz dobry gust :tak2:i wymagania trafione:zwyciezca::

"Cytryn uważany jest za kamień optymizmu, radości i szczęścia. Wzmaga pewność siebie, silną wolę i kreatywność.

Cytryn sprzyja również lepszemu poznaniu siebie i wytyczaniu nowych kierunków w życiu. Przynosi nadzieję oraz uśmiech i pozwala dojrzeć promienie słońca przebijające się nawet przez najbardziej zachmurzone niebo."

Wiedziałaś o tym?

Skąd niby miałam o tym wiedzieć

Znowu trafnie obstawiłam :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Hej.  Dzis minął 14 dzień pracy w DPS,  jakie konkluzje. Eh zawsze wydawało mi się że praca w Niemczech jest trudna i wyczerpującą. Ale to co dziś mnie spotkało przeszło wszelkie granice.  To jak hurtowy przerób świeżego mięsa,  mieszkańcy Domu wszędzie traktowani są jak zło konieczne, dziś na konsultacji odkladano nas ciągle na później,  a w DPS  jedna z kokezenek zabroniła mi przebrać łóżko bo mieszkance zostało tylko dwie pieluchowajtki i. Musimy oszczędza. Usłyszałam też że moja empatia jest szkodliwa dla całego zespołu, bo jak sobie pójdę a oni będą musieli z "nimi" się męczyć.  Z całego zespołu może że dwie osoby wykonują te prace z pasją. Kiepsko opłacania pracujący w tragicznych warunkach bez pomocy  ze, strony lekarzy z opieki państwowej niewiele mogą zrobić.  Mamy dwóch umierający  mieszkancow którym nawet nikt nie pomaga w zwalczaniu bólu.  Naprawdę w niemieckiej opiece od strony medycznej mamy konfortowe warunki. Jestem dziś przygnebiona nie mamy szans by im pomóc to inny świat 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...