Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam śpiochów i wstawać bo poniedziałek już wita :kawa::serce::tak2:

No muszę się pochwalić.. Wczoraj moja mobilna babcia zorganizowała mi piękne popołudnie. Podczas obiadu mówi,, Jedziemy dzisiaj na Hanover. '' ok.pomyslałam, że może chce koleżankę odwiedzić. A ona chciała dla mnie pokazać Hanover:oklaski: pojechaliśmy do Herrenhauser Garten. Wieje i zimno ale co tam.. Babcia chustę na głowę i rolator i jazda. Bileciki kupiła i poszłyśmy. Po chwili babcia mówi.,, ale tu kwiatów nie ma''. Mówię jej,ze przecież jest jeszcze za zimno i są tylko krokusy i bratki gdzieś tam i full błękitnych polnych. Babcia załamana. Bo ona oglądała zdjęcia tego ogrodu z kwiatami. Pożaliła się ochroniarzowi, że ona przyjechała tutaj aby kwiaty oglądać a nie trawniki:szydera: zabawna ta babcia. Więc moja babcia super kierowca i jak rajdowiec obwiozla mnie po centrum Hanover i pokazywała Ratusze., zamki i ruiny też zaliczyłam. A ja wyskakiwałam z auta robić zdjęcia. Babcia kierowca czekała na mnie. No nie inaczej. Z tego względu że tylko jeden ogród obejrzeliśmy to na te bileciki możemy raz jeszcze jechać i zwiedzać drugi ogród. Pojedziemy jak się ociepli i będzie następne zwiedzanie :tak2: urlop mam za który jeszcze zapłacą.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Witam śpiochów i wstawać bo poniedziałek już wita :kawa::serce::tak2:

No muszę się pochwalić.. Wczoraj moja mobilna babcia zorganizowała mi piękne popołudnie. Podczas obiadu mówi,, Jedziemy dzisiaj na Hanover. '' ok.pomyslałam, że może chce koleżankę odwiedzić. A ona chciała dla mnie pokazać Hanover:oklaski: pojechaliśmy do Herrenhauser Garten. Wieje i zimno ale co tam.. Babcia chustę na głowę i rolator i jazda. Bileciki kupiła i poszłyśmy. Po chwili babcia mówi.,, ale tu kwiatów nie ma''. Mówię jej,ze przecież jest jeszcze za zimno i są tylko krokusy i bratki gdzieś tam i full błękitnych polnych. Babcia załamana. Bo ona oglądała zdjęcia tego ogrodu z kwiatami. Pożaliła się ochroniarzowi, że ona przyjechała tutaj aby kwiaty oglądać a nie trawniki:szydera: zabawna ta babcia. Więc moja babcia super kierowca i jak rajdowiec obwiozla mnie po centrum Hanover i pokazywała Ratusze., zamki i ruiny też zaliczyłam. A ja wyskakiwałam z auta robić zdjęcia. Babcia kierowca czekała na mnie. No nie inaczej. Z tego względu że tylko jeden ogród obejrzeliśmy to na te bileciki możemy raz jeszcze jechać i zwiedzać drugi ogród. Pojedziemy jak się ociepli i będzie następne zwiedzanie :tak2: urlop mam za który jeszcze zapłacą.

dzień dobry kochana, ciesz się życiem i Twoją babcią :cmok:, fajnie, że masz taką babcię :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Kawa :kawa: kawa :kawa::kawa:, już jest, podbieram od @Blondi :kawa: i idę się delektować dobrym napojem :oklaski:. Pogoda jest cudna a będzie jeszcze cieplej  :hura:. Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

breakfast wakeup GIF by Gothaer Versicherung

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!Czy ktoś z Was ma "działania marketingowe"do zrobienia w swojej firmie?Jeśli tak,to jak radzicie sobie z tym limitem godzin w obecnej sytuacji?Znajomi już nie chcą mnie słuchać,znajomi znajomych też,Obcy ludzie wyzywają mnie od namolnych kur...ew.Ta mizerna ilość ulotek jakie miałam do rozdysponowania po skrzynkach pocztowych,zapewne już dawno utonęła na śmietnikach.Limitu godzin nadal brak,ludzie patrzą na mnie jak na bandytę.Czuję się jak połączenie akwizytora od garów i pioniera św.Jechowy(z całym szacunkiem).Nie wspomnę o tym że na tej śmiesznej liście najzwyczajniej brakuje miejsca żeby wszystko rozpisać...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry Kochani!Czy ktoś z Was ma "działania marketingowe"do zrobienia w swojej firmie?Jeśli tak,to jak radzicie sobie z tym limitem godzin w obecnej sytuacji?Znajomi już nie chcą mnie słuchać,znajomi znajomych też,Obcy ludzie wyzywają mnie od namolnych kur...ew.Ta mizerna ilość ulotek jakie miałam do rozdysponowania po skrzynkach pocztowych,zapewne już dawno utonęła na śmietnikach.Limitu godzin nadal brak,ludzie patrzą na mnie jak na bandytę.Czuję się jak połączenie akwizytora od garów i pioniera św.Jechowy(z całym szacunkiem).Nie wspomnę o tym że na tej śmiesznej liście najzwyczajniej brakuje miejsca żeby wszystko rozpisać...

 

Pojechalas po bandzie moga droga Wpisz tam nazwiska kolezanek z przedszkola .,limit godziin podciagni do.wymaganego i juz wszystko bedzie ok .W tych firmach i tak nikt tego.nie czyta

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko. Słonecznej :320_sun_with_face: pogody ciąg dalszy dziś :hura:. Kawę :kawa: biorę od Kolegi @geronimo, dzięki, jak fajnie kiedy kawusia :kawa: stoi gotowa na stole i można się częstować:tak2:. Miłego dnia dla wszystkich :cmok:

 

pobrane (6).jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Kawa :kawa::kawa: jest gotowa, może ktoś się zlituje i przyjdzie ją wypić :oklaski:, tak tu pusto O.o

@Funny życzę szczęśliwej podróży, i kto tam jeszcze jedzie na urlop, albo do pracy, to również życzę spokojnego dotarcia do celu :cmok:. Miłego dnia dla wszystkich :cmok:

 

images (19).jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Kawa :kawa::kawa: jest gotowa, może ktoś się zlituje i przyjdzie ją wypić :oklaski:, tak tu pusto O.o

@Funny życzę szczęśliwej podróży, i kto tam jeszcze jedzie na urlop, albo do pracy, to również życzę spokojnego dotarcia do celu :cmok:. Miłego dnia dla wszystkich :cmok:

 

images (19).jpg

Dziękuję @Janeczka1963 miłego dnia Tobie i wszystkim na forum oraz dzień dobry :cześć:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień słoneczny! Zaś się opalać będziemy...

Ja teraz to jak w wojsku...codziennie odcinam dni do powrótu

Ośrodek opustoszał,żeby się nie okazało że razem z portierem tylko na święta zostaniemy..

No, nic to! Chociaż jajka będą:p

Miłego dnia!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, beatrix+ napisał:

Dzień słoneczny! Zaś się opalać będziemy...

Ja teraz to jak w wojsku...codziennie odcinam dni do powrótu

Ośrodek opustoszał,żeby się nie okazało że razem z portierem tylko na święta zostaniemy..

No, nic to! Chociaż jajka będą:p

Miłego dnia!

Cześć Beatko :cześć:, tia, jajca od portiera miałaś na myśli :p

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, beatrix+ napisał:

Dzień słoneczny! Zaś się opalać będziemy...

Ja teraz to jak w wojsku...codziennie odcinam dni do powrótu

Ośrodek opustoszał,żeby się nie okazało że razem z portierem tylko na święta zostaniemy..

No, nic to! Chociaż jajka będą:p

Miłego dnia!

Czesc .Ja tez juz siedze jak na jajcach .

Milego dnia

Dzien dobry .Witam serdecznie i zycze wszystkim milego i spokojnego dnia .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miło! Opiekun, 45, 5 lat w branży, ojciec 10-latka. Obecnie w pl ze względu na obostrzenia szkolne.

Dzisiaj pojawiła się u nas pierwsza

good morning dancing GIF by William Garratt

mucha, co o dziwo wywołało mój uśmiech. Za chwilę rozpoczną się walki z ćmami, komarami i innymi latającymi paskudami. Wiosna...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Jeszcze dzisiaj ciepełko 24 stopni, a potem o 10 mniej :słabo:, za to słonecznie :320_sun_with_face:. Kawą :kawa::kawa::kawa: częstuję, tylko nie pchajcie się tak, dla każdego wystarczy :szydera:. Jeszcze dwa tygodnie i ja też spadam w domowe pielesze :683_bed:, będę spać we własnym łóżku :hura:. To miłego dnia wam życzę słoneczka :cmok:.

images (1).jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...