Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Heidi napisał:

Podziękować kazali.  Ta z lustra szczerzy do  mnie  dzisiaj z rana zęby.  Mówi  mi,  że  będzie dobrze : jeszcze 10 dni  POP  będzie w szpitalu.  To się nazywa mieć  szczęście  w robocie , siedzę i ruchy spowalniam do maksymalnego minimum.

W końcu trafiła mi  się dobra Stella.  

Więc korzystaj ile można .Ja mam obiecany tutaj rower i juz nie mogę się doczekać.

OBIECANY:donos:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleopatra napisał:

Dzień Dobry:kawa: Ja już kawę pierwsza pije. Muszę się obudzić .:dRobota nie zając nie ucieknie , drzwi na klucz zamkniete więc jeszcze niech w łóżku leży i czeka az śniadanie zjem.i ja oczy przejrzeć.

Deszczu tu dostatek brr zimno.

Miłego Wszystkim:d

:kawa:

Hejka @Kleopatra  u mnie też zimnawo,  a przedwczoraj pozamykałam  wszystkie hajcungi bo oddychać się nie dało,  a teraz trza otwierać ehh co za peszek :haha:

Dzięki i wzajemnie miłego dnia  :dobrze:

Ps. A Ty masz już ten Internet? :cool:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Hi no to jedną wspólną mamy za sobą :kawa: muszę przyznać że rozpiłam  się przy Tobie...oczywiście kawą :szydera:

:$ nie kompromituj mnie tak publicznie :trele:a swoją drogą przecież do buźki Ci nie wlewam :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczne dzień dobry!:cześć:Pogoda zapowiada się super.Mam tylko nadzieję,że nie wylezą żadne chmurska i nie popsują jej.Kawa wypita,śniadanie zjedzone tak więc dzień uważam za rozpoczęty i życzę wszystkim aby minął szybciutko i spokojnie :d.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

No i czemu  nie znasz ? Tak bym odrzuciła propozycję a teraz zostałam z palcem w nocniku :szydera::mur:

Nawet jakbym znała to bym  go nie podała :trele: widzisz na dobre Ci to wyszło :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, balutka1 napisał:

Słoneczne dzień dobry!:cześć:Pogoda zapowiada się super.Mam tylko nadzieję,że nie wylezą żadne chmurska i nie popsują jej.Kawa wypita,śniadanie zjedzone tak więc dzień uważam za rozpoczęty i życzę wszystkim aby minął szybciutko i spokojnie :d.

Hejka hejka, pięknego dnia zatem życzę, bo u mnie pogoda barowa :zdrówko:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Hejka hejka, pięknego dnia zatem życzę, bo u mnie pogoda barowa :zdrówko:

To super można sobie posiedzieć spokojnie, deszcz na głowę nie pada i przy okazji kawy się napić :kawa2:

PS 

O odległości 2 metrowej od innych nie zapomnij :czytaj::piwo:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

To super można sobie posiedzieć spokojnie, deszcz na głowę nie pada i przy okazji kawy się napić :kawa2:

PS 

O odległości 2 metrowej od innych nie zapomnij :czytaj::piwo:

Manu mannn :tak2: i co ja tera  pocznę  ehh to kawę :kawa: na wynos  poproszę :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

To super można sobie posiedzieć spokojnie, deszcz na głowę nie pada i przy okazji kawy się napić :kawa2:

PS 

O odległości 2 metrowej od innych nie zapomnij :czytaj::piwo:

Oczywiście,  że 2 metry. 

To na wypadek  gdyby @Blondi rowerem jechała,  a wiatr byłby w naszą  stronę :d.  

@Blondi daj nam tu szybciutko  zakątko tej piekielnej machiny.  Ciekawość nas zżera  do nieprzytomności .

Obiad już  przygotowałam,  idę w bety. Pobudkę proszę  mu zrobić za 2 godziny i nie wcześniej 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lusi42 hej:cmok: pal ile wlezie bo i tanio w Pl i zdrowo:hura:3 tyg. Byłam w Pl. Teraz miesiąc na urlopie w De, potem znowu pl, bo mam dużą uroczystość jednej wnuczki tej najmłodszej a potem? Zobaczymy

A Słodziak pisze, kiedy ma przyjechać po mnie do Pl, teraz granicę jeszcze zamknięte ale od 15 są otwarte prawdopodobnie, on myśli że ja jestem w Pl. No i super:oklaski: a do Ihringen sam jedzie, bo ba! Spotkanie z wariatami ma:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

@Heidi postaram dac Ci to zakątko tej maszyny, wczoraj miałam sprawdzić i nazwa mi wyleciała z głowy

O la Boga. @Blondi Mam nadzieję,  że głowy Ci  jeszcze nie urwało . Ile daje na godzinę ta piekielna  machina? 

Błagam.... uwiąż głowę  hustką chociaż do kieriwnicy, bo co my bez Ciebie zrobimy?  Powiesić  się ino przyjdzie :smutek:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

O la Boga. @Blondi Mam nadzieję,  że głowy Ci  jeszcze nie urwało . Ile daje na godzinę ta piekielna  machina? 

Błagam.... uwiąż głowę  hustką chociaż do kieriwnicy, bo co my bez Ciebie zrobimy?  Powiesić  się ino przyjdzie :smutek:

Już mam go,, Green,s'', jeszcze mój tyłeczek jego nie dosiadł. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Hejka @Kleopatra  u mnie też zimnawo,  a przedwczoraj pozamykałam  wszystkie hajcungi bo oddychać się nie dało,  a teraz trza otwierać ehh co za peszek :haha:

Dzięki i wzajemnie miłego dnia  :dobrze:

Ps. A Ty masz już ten Internet? :cool:

Tak. Szusuje po całym necie:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Blondi napisał:

@lusi42 hej:cmok: pal ile wlezie bo i tanio w Pl i zdrowo:hura:3 tyg. Byłam w Pl. Teraz miesiąc na urlopie w De, potem znowu pl, bo mam dużą uroczystość jednej wnuczki tej najmłodszej a potem? Zobaczymy

A Słodziak pisze, kiedy ma przyjechać po mnie do Pl, teraz granicę jeszcze zamknięte ale od 15 są otwarte prawdopodobnie, on myśli że ja jestem w Pl. No i super:oklaski: a do Ihringen sam jedzie, bo ba! Spotkanie z wariatami ma:tak2:

No i dobrze że nie wie.Ty zadowolona on szczęśliwy .Dobrze czasem wyrwać się z domu co nie?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleopatra napisał:

No i dobrze że nie wie.Ty zadowolona on szczęśliwy .Dobrze czasem wyrwać się z domu co nie?

A jak. Toż to super posunięcie zrobiłam, ale gdyby nie Ci pieprzeni niemieccy znajomi, co to jak jeden  jest bez mózgu, to nie wiem czy bym chciała jechać do pracy. Ale ja na nich patrzeć nie mogę więc takim sposobem ich ominę. Mało ludzi jest co to nie lubię, ale ich nie znoszę. Brrr

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...