Skocz do zawartości

Który przewoźnik i kiedy kursuje podczas zamknięcia granic przed koronawirusem?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też związane z powrotami

Prezes PLL LOT zapowiedział na konferencji z premierem, że od dzisiaj będzie dostępna strona https://t.co/3y2KBHCIB4 - która pomoże wszystkim Polakom wrócić z zagranicy do Polski.

Strona: lotdodomu.pl

 

Domena dopiero co wykupionaScreenshot_20200314-190538_Twitter.thumb.jpg.74400ac4694c012b46eb3fb48afb377b.jpg

Edytowane przez LACH
Nie dziabie! Za świeże??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: 2020-03-15 16:52:42

Komunikat z dnia 15 marca 2020r. - najnowsze informacje, godz. 16:30

Szanowni Państwo!

W związku z decyzją władz Niemiec, o zamknięciu granic z Austrią, Szwajcarią i Francją, z dniem 16 marca czasowo zawieszamy realizację linii do i z Austrii, Szwajcarii i Francji Południowej.

Linia do/z Paryża będzie realizowana trasą przez Belgię.

Przepraszamy za utrudnienia. Decyzje administracyjne, które wydawane są przez poszczególne kraje wymuszają na nas dostosowanie się do obowiązujących przepisów.

Zarząd Sindbad Sp. z o.o.

Komunikat z dnia 15 marca 2020r. - najświeższe informacje, godz. 09:00

Z uwagi na dramatyczną sytuację na przejściach granicznych, od dnia 15 marca wyjazdy do Polski realizować będziemy prawdopodobnie jedynie do miast Poznań i Wrocław.

Zamknięcie granic spowodowało gigantyczne kolejki i wydłużenie czasu odpraw od godziny do być może nawet kilkunastu godzin.

Wyjazd z Polski planujemy na tą chwilę zgodnie z rozkładem jazdy, jednak sytuacja jest na tyle dynamiczna, iż nie wykluczamy zmian również na relacji z Polski za granicę.

Prosimy na bieżąco śledzić przekazywane przez nas komunikaty.

Zarząd Sindbad sp. z o.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Firma Vipmar jeżdzi, ja z nimi jadę do De we wtorek, tel. +48 510 080 818
+48 510 484 858, numery dla zainteresowanych

A ja z Vipmar miałam jechać w poniedziałek wieczorem do Polski.

I zadzwonili, że odwołują.

I że zawieszają przewozy do odwołania.

Więc co,kłamczuszki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Marta B napisał:

A ja z Vipmar miałam jechać w poniedziałek wieczorem do Polski.

I zadzwonili, że odwołują.

I że zawieszają przewozy do odwołania.

Więc co,kłamczuszki?

Przed chwileczką dzwoniłam do firmy i rzeczywiście Twój wyjazd jest odwołany, ale oni na chwilę obecną do Niemiec wyjadą we wtorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na zleceniu przez agencje nie sa w stanie na dzien dzisiejszy zapewnic mi powrotu do polski  jak chce wracac to musze sobie sama znalesc transport ,jestem wlasnie po tel. z firma  Vipmar i zrobilam rezerwacje na przyszly tydzien mam nadzieje ze nic sie juz nie urodzi ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16.03.2020 at 15:03, Joy napisał:

A ja mam pytanie do osób,które wyjechały na podstawie umowy z agencją.Niedawno większość z nich przejęła załatwianie przejazdu na i ze zlecenia.Czy w obecnej sytuacji zapewniają powrót czy zasłaniają się brakiem przewoźnika?

Moja firma ogarnia. 

 

A w temacie głównym- ja (wyjazd) i zmienniczka (powrót) jedziemy MilekTrans. Podobno jeżdzą codziennie w obie strony. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie rodaków pracujących za granicą.

Jesteśmy firmą, która na co dzień zajmuje się organizacją lokalnych wycieczek i wyjazdów na zamówienie.

W okresie trudnym dla wszystkich, chcemy umożliwić rodakom z okolicznych terenów powrót do kraju, bądź wyjazd do pracy.

 

OFERUJEMY (PL-DE & DE- PL):

•  transport z adresu pod adres:

80-90€ (w zaleznosci od adresu)

Bagaż do 40 kg / os.

Prosimy o podanie ilości przed podróżą - musimy sprawdzić czy nie przekroczymy dostępnej przestrzeni w bagażniku i masy auta.

 

•  przewóz paczek (do 50 kg):

20 - 30€ (w zaleznosci od adresu)

 

 

OBSŁUGUJEMY WIĘKSZOŚĆ WOJEWÓDZTW, głównie południową część Polski. 

Terminy wyjazdów do uzgodnienia, wg zamówień.

 

DLA BEZPIECZEŃSTWA PASAŻERÓW ZABIERAMY MAKSYMALNIE 5 OSÓB
W CENIE PRZEJAZDU MASECZKA - 1 SZT. / OS

 

Dane kontaktowe:

+48 798 533 545

+48 797 320 968

https://www.facebook.com/peter.transport.18

 

POZDRAWIAMY I DO USŁYSZENIA :)

 

wizhol.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...