Skocz do zawartości

Nasze radości i sukcesy: duże i małe !


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat dedykuję Tobie @Betty, bo aktualnie zmagasz się z trudną Pdp.

       Uważam, że w naszej pracy bardzo ważne jest pamiętać o każdej naszej radości jaka nas tu spotkała : dobrych klientach i o każdym naszym sukcesie : dużym i małym.

     zacznę od siebie.

             Największą radością było dla mnie spotkanie zwyczajnej miłej staruszki, mojej pierwszej dobrej  Pdp po trzech innych bardzo kiepskich i niemiłych Staruszka była  chora na demencję, ale szanowala mnie jako człowieka. I była tam też ta moja świadomość, że ja też mogę dla niej jeszcze dużo zrobić.

           Sukces ? no to taki bieżący, mały ale cieszący - układam puzzle z moim Pdp i on załapał bakcyla i rodzina się dziwi jak mu to idzie : oczywiście podsuwam mu kamienie, sugeruje, ale widać, że sam myśli i cieszy się nową zabawką.

       Moi drodzy ! piszcie też o waszym radościach i sukcesach : dużych i małych, przeszłych i obecnych !

       Bo to właśnie  pozwala znosić lepiej  bieżące problemy i  daje nam siłę do dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją radością jest to ,że polubiłam tą pracę i że ,trafiam na fajnych ludzi,,cieszy mnie każda pochwała jaką dostaję od PDP,,każdy przesłany od nich usmiech w moją stronę ,,każde miłe słowo,,,niby nic a jak dla mnie dużo,,mi to wystarcza ,,

nic mi do głowy nawet teraz nie przychodzi co mi sprawiało przyjemnośc,radośc ,, bo od rana starałam się radować niczym aby ta radocha tylko we mnie tkwiła i się cieszyła ,,może dziwak jestem ale takie pozytywne i radosne myślenie i cieszenie się z życia dużo mi pomagało w pracy i w przetrwaniu,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...