Skocz do zawartości

Pochwalijki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

No ja aż taka fajna nie jestem. Chociaz zdarzyło mi się babci ciacho fundnąć i kurcze z rożna. Ale rodzince pdp? Never! Chyba jestem skąpa:nie_widzę:

Nie wypadało zostawić tego synusia pod drzwiami muzeum. Przywiózł mnie do tego centrum-to niech ma. Trochę kultury. A podobno to tylko Szkoci są chytrusami, bujda-dawne dederony też:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja bym postawiła oczy w słup :donos:

... a ja robię za panisko:haha:.... tylko mylę synusiów z zięcioszkami i nie pamiętam imion podopiecznych. Odkąd się zgubiłam na adresie-to chodzę z kartką w kieszeni a na niej jes:$t adres. :$. Prawie się wstydzę:haha:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia nie wstydz sie.

Ja tez lubie sie gubic.

Tez jak ty zgubilam sie na wsi saksonskiej,

gorzej bo na ulicach bylo pusto:o

nie mialam kogo zapytac.

Blakalam sie po ciemku pare godzin

I  tak 2 razy.

Znamienne,ze gubie sie w malych miejscowosciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sayonara 52 napisał:

@BabaJagusia nie wstydz sie.

Ja tez lubie sie gubic.

Tez jak ty zgubilam sie na wsi saksonskiej,

gorzej bo na ulicach bylo pusto:o

nie mialam kogo zapytac.

Blakalam sie po ciemku pare godzin

I  tak 2 razy.

Znamienne,ze gubie sie w malych miejscowosciach

No to ufffff, witaj w klubie-siostro:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BabaJagusia napisał:

Nie wypadało zostawić tego synusia pod drzwiami muzeum. Przywiózł mnie do tego centrum-to niech ma. Trochę kultury. A podobno to tylko Szkoci są chytrusami, bujda-dawne dederony też:tak2:

Szkoci? To było baaardzo dawno. Parę ładnych lat temu czytałam, że najskąpszym narodem są Niemcy. I to się chyba zgadza. Nawet pomidory kupią najtańsze, chociaż są niedobre, żeby 30 centów nie dołożyć do kilograma:szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Szkoci? To było baaardzo dawno. Parę ładnych lat temu czytałam, że najskąpszym narodem są Niemcy. I to się chyba zgadza. Nawet pomidory kupią najtańsze, chociaż są niedobre, żeby 30 centów nie dołożyć do kilograma:szydera:

.. a i tak nikogo w dwóch jesionkach nie pochowają:kawa2:. Jak widzę u niektórych chleb z margaryną-cieniutko rozmazaną na chlebie z zamrażarki i jakąś najtańszą padlinę-oczywiście 1/2 plasterka- to:szok:!  Chociaż mój Tata na starość też zrobił się wręcz skąpiradłem, oszczędzał na sobie oczywiście. I co? W dwóch - przysłowiowych-jesionkach nie położył się w trumnie. Myślę, że tamto pokolenie tak miało lub jeszcze ma. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja choć z natury jestem skromna też się pochwalę:szydera:

Udało mi się zakończyć dzień pracy i nikogo nie zamordować.A miałam ochotę chyba ze sto razy na godzinę.:tak2:

No i jeszcze się pochwalę,że koncertowo wychodzi mi "granie głupa"

No i żeby był komplet to się pochwalę jeszcze... tylko zapomniałam czym :( 

:szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę , że w tym stresującym dniu otrzymałam jedną hiper superaśną wiadomość , ale dopiero w styczniu napiszę czego dotyczyła ta informacja , aby nie zapeszyć :d 

" Będzie, będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc
Łopa! hej! " 

I to wszystko na zesłaniu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

A ja się pochwalę , że w tym stresującym dniu otrzymałam jedną hiper superaśną wiadomość , ale dopiero w styczniu napiszę czego dotyczyła ta informacja , aby nie zapeszyć :d 

" Będzie, będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie
Znów przetańczymy razem całą noc
Łopa! hej! " 

I to wszystko na zesłaniu :oklaski:

No chyba cię zdrowy rozsądek opuścił, że zapodajesz temat i każesz czekać na rozstrzygnięcie do stycznia :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No chyba cię zdrowy rozsądek opuścił, że zapodajesz temat i każesz czekać na rozstrzygnięcie do stycznia :przekleństwa:

Nic nie powiem poza tym , że będę miała blisko siebie  stworzenie człekokształtne do kuszelkowania lub walenia po łbie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...