Skocz do zawartości

Pochwalijki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

A nie wiem czy pochwalijki czy poskarzyjki... 

Wydalam wczoraj z budżetu domowego 25 € na tabletki i maści... i zdobyłam się na odwagę oznajmić mojej pdp że musi mi oddać (swoje) pieniądze bo zabraknie mi na dzisiejsze zakupy :trele: ojjej jakie było wielkie zdziwienie.. Warum i takie tam, więc pokazała jej rachunek i finito :oklaski: taka jezdem a co

:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Jak już tu jestem to się pochwalę. 

Dziadek chce na mnie nagadac zamienniikowi niby, że ja dobra kobieta jestem :$

Powiedział, że mu powie a niech sobie mówi, mam nadzieję, że i tak mu nie uwierzy 

Ooo jejjj to ty nick powinnaś zmienić na DobraWoman  :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Hehe se poradzilam z moim łożem,  podłożyłam tu i ówdzie koce i poduszki, wyrównało się doopsko trochi, może w końcu się normalnie wyśpię :szydera: 

Prawdziwa z Ciebie księżniczka, której ziarnko grochu przeszkadza :haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze się pochwalić, co ostatnio,na szybko bo jak u mnie inaczej, zobaczę i chętnie kupuję,jak coś mi się spodoba,,a więc zakupiłam translator Enence, za 89 euro, nawet komentarzy nie poczytalam taki przypał ze mnie, ludzie czekają miesiącam i nie mają przesyłki,a ja jak opłaciłam to dopiero po rozum poszlam do głowy ,,ale po co się stresowac za wczasu,,to tylko 89 euro,,

translatorV2-1.1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł ten translator w sobotę, czekalam tylko tydzień,  trzeba było go sparować razem z telefonem, wybrac języki , bo tlumaczy 40 chyba jęzorów, jak jesteśmy we Francji to trzeba się dogadać nieraz ,nie wszyscy mówią po niemiecku czy angielsku, fajna zabawka, w Hiszpani tez, także mam zezowate szczęscie, przesyłka doszla i działa,,:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Blondi napisał:

No i przyszedł ten translator w sobotę, czekalam tylko tydzień,  trzeba było go sparować razem z telefonem, wybrac języki , bo tlumaczy 40 chyba jęzorów, jak jesteśmy we Francji to trzeba się dogadać nieraz ,nie wszyscy mówią po niemiecku czy angielsku, fajna zabawka, w Hiszpani tez, także mam zezowate szczęscie, przesyłka doszla i działa,,:dobrze:

Nie prościej było pobrać apke z tłumaczem ? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie, kto ma potrzeby. 

Ja uważam, że na codzienny użytek, np. w naszej pracy, w podróży, przy czytaniu itp., wystarczą w zupełności Tłumacz Google. On cały czas "uczy się i uaktualnia zbierając dane z sieci, przez co potrafi całkiem poprawnie tłumaczyć frazy i zdania. 

Dla ciekawych :

https://www.spidersweb.pl/2017/07/tlumacz-google-translate.html

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

To co kupiła Blondi jest lepsze. Nie trzeba klikac. Gadasz i już. O to w wielu językach.

Do aplikacji w telefonie też gadam :d Języków nie liczyłam , bo zwyczajnie jest tego " od groma " :d Robię zdjęcie tekstu i tłumaczy cały na bieżąco :p Poczytaj link , który wrzucił @MisiekFfm, bo widocznie nie wykorzystujesz w pełni " tłumacza "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, violka napisał:

Do aplikacji w telefonie też gadam :d Języków nie liczyłam , bo zwyczajnie jest tego " od groma " :d Robię zdjęcie tekstu i tłumaczy cały na bieżąco :p Poczytaj link , który wrzucił @MisiekFfm, bo widocznie nie wykorzystujesz w pełni " tłumacza "

Ale ja nie potrzebuję tłumacza bo se radzę kończynami. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, violka napisał:

To skąd  opinia o wyższości osobnego translatora nad pobraną aplikacją z tłumaczem ? :d 

PS   Język migowy  też nie zawsze się sprawdza :haha:

U mnie sie sprawdza tylko język migowy. Najlepiej se w nim radzę. 

A translator jest lepszy od apki bo go lepiej widać. Niech żyją gadżety:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

U mnie sie sprawdza tylko język migowy. Najlepiej se w nim radzę. 

A translator jest lepszy od apki bo go lepiej widać. Niech żyją gadżety:szydera:

Od roku jestem fanką malutkich torebeczek :d 

Niech żyją porządne gadżety , dzięki którym nie muszę dzwigać w torbie  kilku bezużytecznych gratów :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...