Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Pochwalijki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 samo szkło też waży,widzę ,że kryształowe, ale jak się podoba coś,to nie wiem jakie ciężkie ale do domu przyciągniemy:haha::hura: też taka durnowata jestem,,:haha: może byłam, bo teraz to taxi albo priwate auto,:( szkoda rąk,,

Jak się ma niewiele wolnego, to się taxi nie szuka, tylko perpedes zapindala do roboty :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Przykulałam się pochwalić wczorajszą zdobyczą :haha: Zdjęcia niezbyt udane, ale ludzie z wyobraźnią dostrzegą to "coś", co ja dostrzegłam :haha:449604363_szafka1(2).thumb.jpg.639272881d286c5fbe86bafa99016ce4.jpg1747916569_szafka2(2).thumb.jpg.873ce45f6de0bcc84e8c5768336018c1.jpg

I dodam, że żadnych przetarć nie będzie....teraz jest to kolor orzecha, a dostanie kolor palisandru :tak2: Szybki są kryształowe, nieuszkodzone. Ta okrągła jest dodatkowo wypukła. Poprzedni właściciel zaopatrzył wnętrze w lustra i daje to mega wrażenie przestrzeni. Teraz tylko dowieźć do domku i znaleźć wolne miejsce na ścianie :oklaski:

O moj bobrze , cudo. Własnie takiego cuda pożądam. Nie chcesz sprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 samo szkło też waży,widzę ,że kryształowe, ale jak się podoba coś,to nie wiem jakie ciężkie ale do domu przyciągniemy:haha::hura: też taka durnowata jestem,,:haha: może byłam, bo teraz to taxi albo priwate auto,:( szkoda rąk,,

A mówiłam tej @Mirelka1965 weź se rufnij taxi albo Blondaska przywołaj to pomoże   ...to ona niee...dam radę . I co poradzisz ? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

No..takam ci ja Zosia Samosia :szydera:

Nie chcę Ci psuć humoru , ale podobne cacuszko widziałam będąc u córki  w sklepie - meble - pralki -roboty ....przechodzone oczywiście . Córka miała ze mnie polewkę , bo zachwycałam się starociami ...ona z tych raczej Ikea i minimalizm . Tylko tamta szafka była rogowa ....no , ale cudeńko ...i cena powalała na kolana : przeceniona z 25 na 5 funtów . Niestety moja paczka do Polski już była kompletna :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

@Mirelka1965 :płacz:, Chyba przyjdzie mi kolejny zegar kupic i wybebeszyć :d . Potrzebuję takiego cusia do łazienki, żeby przepływowy ogrzewacz wody ukryć, bo mnie wnerwia wyglądem swym, a raczej nie tak on, jak mufa na siłę do ktorej jest podłączony :( .

Na Allegro kuknij...obudowy zegarów, czy jakoś tak. Znajdziesz odpowiedni rozmiar i kształt. Koleżanka @violka mi podpowiedziała, ale już post factum :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie chcę Ci psuć humoru , ale podobne cacuszko widziałam będąc u córki  w sklepie - meble - pralki -roboty ....przechodzone oczywiście . Córka miała ze mnie polewkę , bo zachwycałam się starociami ...ona z tych raczej Ikea i minimalizm . Tylko tamta szafka była rogowa ....no , ale cudeńko ...i cena powalała na kolana : przeceniona z 25 na 5 funtów . Niestety moja paczka do Polski już była kompletna :tak2:

Fajna cena po przecenie :dobrze: Ale tutejsze flomarki obstawione przez obywateli z ciemniejszym odcieniem skóry, a oni wołają takie ceny, że w sklepach taniej kupisz. Udało mi się uhandlować nieźle i dlatego wzięłam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dodzisława napisał:

@Mirelka1965 :płacz:, Chyba przyjdzie mi kolejny zegar kupic i wybebeszyć :d . Potrzebuję takiego cusia do łazienki, żeby przepływowy ogrzewacz wody ukryć, bo mnie wnerwia wyglądem swym, a raczej nie tak on, jak mufa na siłę do ktorej jest podłączony :( .

Dodzia na olx , jest idealna jak kupiła Mirelka, za 50 zł, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Fajna cena po przecenie :dobrze: Ale tutejsze flomarki obstawione przez obywateli z ciemniejszym odcieniem skóry, a oni wołają takie ceny, że w sklepach taniej kupisz. Udało mi się uhandlować nieźle i dlatego wzięłam. 

Ceny to oni mają -to prawda , kosmos nieraz,,:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie  jest miło? Slodziak mi proponuje baseny i relaksy , jak sobie przypomnę Otmara , zaczynam doceniac  S   , a teraz   wszystko weg , bo ja na Pl jadę, siedzę i szukam kto mnie pod domek podwiezie ,znalazłam, :oklaski:  bo już by pakował się i jechal razem ze mną , a Blondi  nieraz musi sama  ,bez żadnych przydupaczy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5.09.2019 at 08:44, Marta B napisał:

Dziś się stało coś niesamowitego.Niemiecki Pfleger wykonał moją robotę czyli zmienił pościel i posłał łóżko .

Niemiec zrobil coś co nie należy do jego obowiązków

A skąd Ty wiesz, że nie należało to do jego obowiązków?:) Oni mają bardzo duży zakres obowiązków, tylko wyręczają się nami jak tylko mogą.>:( Bach, bach, ciach, ciach i szybko w drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Czy nie  jest miło? Slodziak mi proponuje baseny i relaksy , jak sobie przypomnę Otmara , zaczynam doceniac  S   , a teraz   wszystko weg , bo ja na Pl jadę, siedzę i szukam kto mnie pod domek podwiezie ,znalazłam, :oklaski:  bo już by pakował się i jechal razem ze mną , a Blondi  nieraz musi sama  ,bez żadnych przydupaczy :szydera:

Kiedy jedziesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...