Skocz do zawartości

A jego imię .......


Gość gabula57
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zbulwersowana, wściekła. Czy widzieliście nowego "mesjasza" ?

Nazywa się Statkiewicz Romuald a imię jego brzmi ANTYCHRYST :evil: :evil: :!: :!:

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 21:42 ]

Facet mieni się Bogiem, Jezusem. To czysty heteryk. Że on sie nie boi Boga ? Tak jak na wstępie napisałam ---to antychryst w ludzkim ciele, i on ma jeszcze odwagę opowiadać że potrafi leczyć ludzi tak jak Jezus bo sam nim jest . Co wy na to ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naoglądał się Matrixów i myśli ze zbawi świat jak neo :lol: nie wierze w takie bajeczki

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 22:07 ]

nie boi się bo nie wie KIM jest BÓG !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno byli ludzie znający się dobrze na psychotronice umiejący operować ludzi nawet ich nie dotykając. Jakoś się jednak nie podawali za Boga. Nauczyciel matmy z naszej szkoły podobno będzie sektę zakładał... On mówi "wyciągnijcie karteczki", a klasa do niego "o Jezu". Nie ma się czym przejmować. Ewentualnie, jeśli bardzo potrzeba, jakiś czas temu mówiono o "Jezusie z Syberii"... Jak ktoś chce, niech poszuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to psychotronika

czy to coś : wylecz mnie a nie dotknij ?

ja nie wierze w to i tyle

W sumie to dlaczego nie miałoby coś takiego istnieć? Pewien czas temu jeszcze ludzie wierzyli, że Ziemia jest płaska. Nie widziałem, nie wiem. Ale ciekawe by było coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i masz gabi, o tym chyba już wspominałem, przyszedł typ i się za Jezusa podał, a TY mu nie wierzysz. Pytanie nie jest czy On jest Jezusem czy nie, tylko dlaczego mu nie wierzysz. Oki, pójdziesz do nieba a On cię zapyta "Dlaczegosz memu synowi nie uwierzyłas kiedy On Tobie przedstawił swą osobę?" I co?? Zatkało kakało?? Ja przerzuciłem się na deizm, więc zwisa mi czy jest on Jezusem czy nie... co jest prawdą pozostawiam siłom wyższym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak geko------wszystko zależy od punktu widzenia. Ja widzę w nim fałszywego " proroka " --bo nawet prorokiem nie można go nazwać. Prawdziwy Jezus nie musi oddawać się takim

tanim sztuczkom. Ja tu widzę zagrożenie dla osób którym wydaje się że wierzą w Jezusa.

Ja wiem że ty nie wierzysz , ale jest mnóstwo takich którzy maja ułudę wiary. A taki heretyk może zwieść wielu z dobrej drogi. Moim skromnym zdaniem tego faceta powinno się zamknąć u czubków. Tam jest kilku Napoleonów, Cesarzy, itp. itd. I tam jest jego miejsce. Nie wiem czy słyszałeś ale ten facio rozwija sektę która jest niebezpieczna. Nawet abstrahując od jego "boskości " to na czysty, logiczny rozum ----jest rzeczą niemożliwą wyleczyć wszystkie choroby ---cyt. znane i nieznane. I to za grubą kasę. Jezus Chrystus leczył i leczy po dziś dzień wierzących w niego pełną ufnością i miłością ----za darmo----za wiarę . I On leczy z miłości do nas !!!!!!! A ten człowiek który podaje się za Boga jest albo totalnie chory psychicznie, albo opętany przez złe demony. Przez szatana. Tak czy tak skończy w piekle, będzie potępiony. Szkoda tylko że pociągnie za sobą innych -naiwnych ludzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi Gabi Gabi, moja mała słodka Gabi. Bóg was kocha, Bóg kocha wszystkich. Już nie jetsem ateistą, jestem deistą. Bóg istnieje i Bóg stworzył świat, ale dalej twierdze, że Bóg juz nieingeruje w świat gdyż człowiek nazbyt się usamodzielnił.

A teraz na temat. GABI NIE PODDAWAJ SIĘ CIEMNEJ STRONIE MOCY, cięn nie jest dobry, ściezka cieni jest prosta i szeroka, ale i łatwo ją zgubic, w przeciwieństwie do scieżki światła. Tam drzewa i ogień cię poprowadzą, woda i wiatr dopomogą, a błyskawice i ziemia wysłuchają. Nie ważne kim on jest, jego los jest znany wszystkim bogom, prawdziwym i fałszywym, istniejacym i nieistniejacym, on podąża scieżką cieni, Ty mozesz iśc ścieżką swiatła, nieschodź z tej ścieżki. Wierze w ciebie jako kapłan błyskawic.

(A to ostatnie to wczucie się w role w moim nowym opowiadaniu ^^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...