Skocz do zawartości

Do narzekających opiekunek


Gość Anna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Blondi napisał:

hahahhahahaha ale mnie rozsmieszylaś i nasze narzekania są na wagę złota -bardzo ważne i bardzo potrzebne,,,,buziak erika

jeszcze erika potrzebne jest foto-jesteś specjalistką od zboczen ,więc do roboty coś wyszukać-hahahha

ale zaraz nam się oberwie od jakiegos gościa-hahhahahha

zaraz coś wymyślę:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasiu ja nie krytykuje:)nawiazuje tylko do kolegi ktory pouczal o jezyku polskim :)Ps Czy myslisz ,ze ci w perlamencie to sa perfekt wyuczeni ? w tel niemieckiej wlasnie jest afera pani z Parlamentu podala ze jest po studjach prawa a okazalo sie ze nigdy studentka nie byla:)Ludzi perfekt nie ma kazdy ma cos za kolnierzem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Anno powiem tak ton w jakim Pani to wszystko pisze jest wyniosły i wydaje się Pani być bardzo zgorzkniała.....ludzie są różni , jedni z tzw. powołania inni bez.....kimże Pani jest , że chce tak surowo oceniać innych. A gotowość do pracy to w świetle kodeksu pracy też jest praca. Niech się Pani cieszy , że agencje Pani nie oszukały bo mnie i owszem nie wypłacając pieniędzy-czego nikomu nie życzę.
 A praca jest ciężka to już ponarzekać nie można-bez przesady trochę zrozumienia i tolerancji dla innych życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KATY OPIEKUNKA LUXEMBOURG
O 29.07.2016 at 14:20, Gość Anna napisał:

Witajcie wszyscy. Możecie po mnie jeździć, ale muszę niektórym z nas coś uświadomić,  bo niejednej przydałby się taki kubeł zimnej wody wylać. Jeżdżę do de już 9 lat i jak słucham was często dużo młodsze koleżanki w czasie drogi to nie wierzę własnym uszom. Ja już pomijam, że jesteście wulgarne i brzydzicie się swoich podopiecznych, ale wy tylko narzekacie. Ja w agencji zaczynałam od 800 euro i miałam 1 podopiecznego z transferem. W pl pracowałam jako pielęgniarka więc znałam wszystkie możliwe przypadki geriatryczne a takie pieniądze były nieosiągalne mimo, że na oddziale leżało 37 pacjentów.. Wszyscy wiemy, że to nie jest łatwa praca i często niewdzięczna, bo i trudno oczekiwać wdzięczności przy poważniejszych schorzeniach psychicznych. Chciałybyście jeździć do towarzystwa mało robić i zarabiać 1300, ale to chyba do innej rubryki bardziej towarzyskiej powinnyście się przenieść. Przy takim nastawieniu nie będziecie zadowolone z żadnej pracy, bo miejsc do towarzystwa wiele nie ma. Przecież na boga jeżeli pdp zatrudnia opiekunkę to znaczy, że sobie sam nie radzi i są to poważne schorzenia, bo Niemcy tak jak Polacy rozrzutni to nie są i zazwyczaj zgłaszają się do agencji, gdy sobie nie radzą sami lub nie radzi sobie już ich rodzina. Przecież nikt nie zatrudni opiekunki do robienia herbaty ludzie. To ja jako dyplomowana pielęgniarka mogłabym stroić fochy, że nie jestem od szyb, ale ja mam wyręczać dziadka, który dotąd te okna mył, mył schody, wycierał kurze i odgarniał śnieg. Co wy tam kobity chcecie robić? Nikt wam nie powiedział, że to ciężka praca? Ktoś was okłamał, że zmiana pieluch jest łatwa i ciekawa? Obrzydzenie? To po co jeździcie? Przestańcie ośmieszać siebie i nas Polki, bo was się słuchać nie da. Wy nie lubicie starszych ludzi ani tej pracy wy lubicie tylko euro. Wiem, że z takim nastawienie to was przybywa, ale mam nadzieję, że się wykruszycie. Jedna napisała, że dziadek ma problemy z flegmą i doprowadza ją do wymiotów i ucieka gdzie indziej. Obrażacie ciężko pracujące opiekunki, które szanują swoich podopiecznych i swoją pracę. Ja mam już dość czytania że za mało zarabiamy że agencje to złodzieje. To niektóre z nas oszukują wyrażając gotowość do wyjazdu. Jesteście nieprzygotowane do tego zawodu i jesteście leniami. Piszecie, że wy nie jesteście pomoc domowa tylko medyczna. A jakie macie kwalifikacje? Macie dyplom czy wykształcenie medyczne? To o czym wy w ogóle piszecie? Powiem tylko tyle, że swoją obecną pdp zastałam z odleżynami w opłakanym stanie a w szafkach kuchennych leżały sterty zupek w proszku a w lodówce zamrożone gotowce. Takie osoby powinny być eliminowane z tego zawodu raz na zawsze. Za dużo widziałam i przeszłam, by wierzyć w te wasze problemy i ciągłe narzekania. 

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych z pracy  Ja będę pierwsza w takim razie i napiszę, że zarabiam obecnie 1250€ i JESTEM ZADOWOLONA ze swojej pracy i wiem, że jest nas większość, ale najbardziej krzyczą ci co mają najmniej do powiedzenia o tym zawodzie.

Zadowolenia z pracy! Anna. 

WITAJ ANNO :) 

WIELKI SZACUNEK ZA TO CO NAPISAŁAŚ, CZYTAJĄC TWÓJ WPIS WIDZĘ, ZE JESTEŚ OSOBĄ INTELIGENTNĄ SZANUJĄCĄ SIEBIE I INNYCH LUDZI, KTÓRZY NA TO ZASŁUGUJĄ... MNIE RÓWNIEŻ MĘCZY TE WSPÓLNE NARZEKANIA JAKBY SIĘ PRZEŚCIGAŁY, KTÓRA MA GORZEJ LUB MNIEJ KASY A WIĘCEJ PRACY. 

A SZKODA SŁÓW BO MAJĄ PŁACONE I WIEDZĄ CO MAJĄ ROBIĆ JADĄC PIERWSZY RAZ... WYDAJE MI SIĘ, ŻE PROBLEM LEŻY TUTAJ- ONE SIĘ NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE WSTYDZĄ TEGO ZE TO ROBIĄ I DLATEGO "GRAJĄ DAMY" ŻE IM TO PRZESZKADZA........ (MNIEJSZA O INNYCH O SOBIE MIAŁAM PISAĆ)

JA MIAŁAM STRASZNY PROBLEM BO MNIE WSZYSTKIEGO RODZAJU HMM... DELIKATNIE MÓWIĄC PŁYNY USTROJOWE ( NAWET MOJE) BRZYDZIŁY MAM MANIE NA PUNKCIE HIGIENY...... A MIMO TO ZAJMUJĄC SIĘ KOBIETĄ NA WÓZKU I (NORMALNIE JEST UMOWA Z FIRMĄ POMAGAJĄCĄ NA TERENIE LUX. NA WYSADZANIE DO TOALETY I MYCIE I KŁADZENIE JA ROBIĘ RESZTĘ ) NIE KAZAŁAM JEJ CZEKAĆ KIEDY POTRZEBOWAŁA ZANIM FIRMA SIĘ ZJAWIŁA, BO KOBIETA MA 90 LAT SAMA JĄ WYSADZAŁAM I PODCIERAŁAM - (CHOCIAŻ WTEDY MIAŁAM PEWNOŚĆ ŻE MIAŁA KOMFORT BO BIEDACZKA JEST ZDANA NA INNYCH I NIE KAŻDY PATRZY NA JEJ HIGIENĘ CZY KOMFORT NAWET TUTAJ  AJJ CIĘŻKO MI O TYM MYŚLEĆ ILU LUDZI NA CAŁYM  ŚWIECIE BIERZE PIENIĄDZE A NIE ROBI TEGO  TAK JAK POWINNY ILE PRZEZ TO OSÓB DOTKNIĘTYCH CHOROBAMI UNIEMOŻLIWIAJĄCYMI IM NORMALNY KONTAKT MUSZĄ CIERPIEĆ BO NIE MOGĄ SIĘ POŻALIĆ LUB NIE MAJĄ NIKOGO) -CZY KŁADŁAM DO ŁÓŻKA JAK NIE MOGŁA DŁUŻEJ CZEKAĆ ( BO NAWET KILKA JEJ BLISKICH OSÓB N IE ROZUMIE I NIE STARA SIĘ ZROZUMIEĆ ZE ONA SIEDZI 12 GODZIN W WÓZKU I MOŻE BYĆ ZMĘCZONA CHOCIAŻBY SIEDZENIEM.....) BO DLA MNIE JEST NORMALNE STARAM SIĘ ZROZUMIEĆ CO MOŻE POTRZEBOWAĆ DANA OSOBA ( MOJA PDP MAM PROBLEM Z PRAWĄ STRONĄ PO WYLEWIE I NIE MÓWI I TO JEST POWODEM CZĘSTYCH ZANIEDBAŃ PRZEZ OSOBY PRACUJĄCE DLA  "FIRMY" I STARAM SIĘ WCZUĆ W JEJ SYTUACJĘ I DZIĘKUJE OPATRZNOŚCI BOSKIEJ, ŻE JESTEM SPRAWNA I ŻE TO JA MOGĘ BYĆ TUTAJ BO CHOCIAŻ JEDNA OSOBA JEST DOPILNOWANA (OCZYWIŚCIE PATRZĘ NA RĘCE OSOBĄ ZAJMUJĄCYM SIĘ NIĄ.)  

I PRZEZ FAKT TEN IŻ ZNAM BARDZO WIELE PRZYKŁADÓW PIJANYCH, KRADNĄCYCH LUB ZOSTAWIAJĄCYCH NA PASTWĘ LOSU OPIEKUNEK IMPREZOWICZEK ( MOJA MAMA ZAJMUJE SIĘ POŚREDNICTWEM DLA OSÓB POSZUKUJĄCYCH OPIEKUNEK A ŻE JESTEŚMY BLISKO JESTEM JEDYNĄ OSOBĄ,KTÓREJ ONA O TYM MÓWI BO TAJEMNICA-ETYKA ZAWODOWA) I NIE UFAM NIKOMU BO WIĘKSZOŚĆ OSÓB W TYM ZAWODZIE LICZY NA NIEDOŁĘŻNOŚĆ I BRAK NADZORU NAD SWOJĄ PRACĄ ŻEBY MIEĆ SAMOWOLĘ...... ALE TO WYNIKA Z TEGO JAK W OBECNYM CZASIE SĄ LUDZIE OGŁUPIANI PRZEZ PROGRAMY TV, KTÓRE NIE WNOSZĄ NIC NOWEGO... W ZASADZIE NIC NIE WNOSZĄ A WRĘCZ SĄ COFAJĄCE W ROZWOJU JA OD KILKU LAT OSOBIŚCIE NIE OGLĄDAM TV JAK CHCĘ COŚ WIEDZIEĆ JEST INTERNET...

POZDRAWIAM CIEBIE ANNO I WSZYSTKIE UCZCIWE OPIEKUNKI, KTÓRE SZANUJĄ SWOICH PDP.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość KATY OPIEKUNKA LUXEMBOURG napisał:

WITAJ ANNO :) 

WIELKI SZACUNEK ZA TO CO NAPISAŁAŚ, CZYTAJĄC TWÓJ WPIS WIDZĘ, ZE JESTEŚ OSOBĄ INTELIGENTNĄ SZANUJĄCĄ SIEBIE I INNYCH LUDZI, KTÓRZY NA TO ZASŁUGUJĄ... MNIE RÓWNIEŻ MĘCZY TE WSPÓLNE NARZEKANIA JAKBY SIĘ PRZEŚCIGAŁY, KTÓRA MA GORZEJ LUB MNIEJ KASY A WIĘCEJ PRACY. 

A SZKODA SŁÓW BO MAJĄ PŁACONE I WIEDZĄ CO MAJĄ ROBIĆ JADĄC PIERWSZY RAZ... WYDAJE MI SIĘ, ŻE PROBLEM LEŻY TUTAJ- ONE SIĘ NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE WSTYDZĄ TEGO ZE TO ROBIĄ I DLATEGO "GRAJĄ DAMY" ŻE IM TO PRZESZKADZA........ (MNIEJSZA O INNYCH O SOBIE MIAŁAM PISAĆ)

JA MIAŁAM STRASZNY PROBLEM BO MNIE WSZYSTKIEGO RODZAJU HMM... DELIKATNIE MÓWIĄC PŁYNY USTROJOWE ( NAWET MOJE) BRZYDZIŁY MAM MANIE NA PUNKCIE HIGIENY...... A MIMO TO ZAJMUJĄC SIĘ KOBIETĄ NA WÓZKU I (NORMALNIE JEST UMOWA Z FIRMĄ POMAGAJĄCĄ NA TERENIE LUX. NA WYSADZANIE DO TOALETY I MYCIE I KŁADZENIE JA ROBIĘ RESZTĘ ) NIE KAZAŁAM JEJ CZEKAĆ KIEDY POTRZEBOWAŁA ZANIM FIRMA SIĘ ZJAWIŁA, BO KOBIETA MA 90 LAT SAMA JĄ WYSADZAŁAM I PODCIERAŁAM - (CHOCIAŻ WTEDY MIAŁAM PEWNOŚĆ ŻE MIAŁA KOMFORT BO BIEDACZKA JEST ZDANA NA INNYCH I NIE KAŻDY PATRZY NA JEJ HIGIENĘ CZY KOMFORT NAWET TUTAJ  AJJ CIĘŻKO MI O TYM MYŚLEĆ ILU LUDZI NA CAŁYM  ŚWIECIE BIERZE PIENIĄDZE A NIE ROBI TEGO  TAK JAK POWINNY ILE PRZEZ TO OSÓB DOTKNIĘTYCH CHOROBAMI UNIEMOŻLIWIAJĄCYMI IM NORMALNY KONTAKT MUSZĄ CIERPIEĆ BO NIE MOGĄ SIĘ POŻALIĆ LUB NIE MAJĄ NIKOGO) -CZY KŁADŁAM DO ŁÓŻKA JAK NIE MOGŁA DŁUŻEJ CZEKAĆ ( BO NAWET KILKA JEJ BLISKICH OSÓB N IE ROZUMIE I NIE STARA SIĘ ZROZUMIEĆ ZE ONA SIEDZI 12 GODZIN W WÓZKU I MOŻE BYĆ ZMĘCZONA CHOCIAŻBY SIEDZENIEM.....) BO DLA MNIE JEST NORMALNE STARAM SIĘ ZROZUMIEĆ CO MOŻE POTRZEBOWAĆ DANA OSOBA ( MOJA PDP MAM PROBLEM Z PRAWĄ STRONĄ PO WYLEWIE I NIE MÓWI I TO JEST POWODEM CZĘSTYCH ZANIEDBAŃ PRZEZ OSOBY PRACUJĄCE DLA  "FIRMY" I STARAM SIĘ WCZUĆ W JEJ SYTUACJĘ I DZIĘKUJE OPATRZNOŚCI BOSKIEJ, ŻE JESTEM SPRAWNA I ŻE TO JA MOGĘ BYĆ TUTAJ BO CHOCIAŻ JEDNA OSOBA JEST DOPILNOWANA (OCZYWIŚCIE PATRZĘ NA RĘCE OSOBĄ ZAJMUJĄCYM SIĘ NIĄ.)  

I PRZEZ FAKT TEN IŻ ZNAM BARDZO WIELE PRZYKŁADÓW PIJANYCH, KRADNĄCYCH LUB ZOSTAWIAJĄCYCH NA PASTWĘ LOSU OPIEKUNEK IMPREZOWICZEK ( MOJA MAMA ZAJMUJE SIĘ POŚREDNICTWEM DLA OSÓB POSZUKUJĄCYCH OPIEKUNEK A ŻE JESTEŚMY BLISKO JESTEM JEDYNĄ OSOBĄ,KTÓREJ ONA O TYM MÓWI BO TAJEMNICA-ETYKA ZAWODOWA) I NIE UFAM NIKOMU BO WIĘKSZOŚĆ OSÓB W TYM ZAWODZIE LICZY NA NIEDOŁĘŻNOŚĆ I BRAK NADZORU NAD SWOJĄ PRACĄ ŻEBY MIEĆ SAMOWOLĘ...... ALE TO WYNIKA Z TEGO JAK W OBECNYM CZASIE SĄ LUDZIE OGŁUPIANI PRZEZ PROGRAMY TV, KTÓRE NIE WNOSZĄ NIC NOWEGO... W ZASADZIE NIC NIE WNOSZĄ A WRĘCZ SĄ COFAJĄCE W ROZWOJU JA OD KILKU LAT OSOBIŚCIE NIE OGLĄDAM TV JAK CHCĘ COŚ WIEDZIEĆ JEST INTERNET...

POZDRAWIAM CIEBIE ANNO I WSZYSTKIE UCZCIWE OPIEKUNKI, KTÓRE SZANUJĄ SWOICH PDP.. :)

Nie lubie nikogo obrarzac ale wiekszej bzdury nie moglas wymyslec :)rozsmieszasz do lez 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w de przeszło 12 lat i powiem wam jedno teraz do opieki to pcha się każda bo dobra kasa. Dziadek to najlepiej leżący i nie gadający a mobilny to nie chcę bo trzeba przy nim robić, a i poskarżyć agencji się może.. Za 5 lat cała opinia o dobrej polskiej opiekunce runie, bo to nie będzie opiekunka, ale dłużniczka. Do pracy z ludzmi starszymi trzeba mieć serce i predyspozycje, ale tych staruszków przybywa i za chwilę to będą brać i bez języka. W szpitalu z ulicy nie biorą a tu tak. Przykra prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm ...zastanowił mnie fakt wysadzania tej PDP do toalety przez odpowiednią  do tego osobę,to jak z jakiegoś  nie ziemskiego filmu,PDP chce się załatwić i ma czekać na osobe ,która mu w tej czynności pomoże ?to jest chyba nienormalne?  chyba że pracuje ta Pani u mamusi,która prowadzi Agencje i poszła tak córce na rękę.,ale nawet ,człowiek nie jest automatem,którego idzie zaprogramować. a tym bardziej człowieka chorego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A SZKODA SŁÓW BO MAJĄ PŁACONE I WIEDZĄ CO MAJĄ ROBIĆ JADĄC PIERWSZY RAZ... WYDAJE MI SIĘ, ŻE PROBLEM LEŻY TUTAJ- ONE SIĘ NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE WSTYDZĄ TEGO ZE TO ROBIĄ I DLATEGO "GRAJĄ DAMY" ŻE IM TO PRZESZKADZA........ (MNIEJSZA O INNYCH O SOBIE MIAŁAM PISAĆ)" a kim ty jestes ?one maja placone a ty nie? napewno nie opiekunka to pisze:)

JA MIAŁAM STRASZNY PROBLEM BO MNIE WSZYSTKIEGO RODZAJU HMM... DELIKATNIE MÓWIĄC PŁYNY USTROJOWE ( NAWET MOJE) BRZYDZIŁY MAM MANIE NA PUNKCIE HIGIENY...... A MIMO TO ZAJMUJĄC SIĘ KOBIETĄ NA WÓZKU I (NORMALNIE JEST UMOWA Z FIRMĄ POMAGAJĄCĄ NA TERENIE LUX. NA WYSADZANIE DO TOALETY I MYCIE I KŁADZENIE JA ROBIĘ RESZTĘ ) NIE KAZAŁAM JEJ CZEKAĆ KIEDY POTRZEBOWAŁA ZANIM FIRMA SIĘ ZJAWIŁA, BO KOBIETA MA 90 LAT SAMA JĄ WYSADZAŁAM I PODCIERAŁAM - (CHOCIAŻ WTEDY MIAŁAM PEWNOŚĆ ŻE MIAŁA KOMFORT BO BIEDACZKA JEST ZDANA NA INNYCH I NIE KAŻDY PATRZY NA JEJ HIGIENĘ CZY KOMFORT NAWET TUTAJ  AJJ CIĘŻKO MI O TYM MYŚLEĆ ILU LUDZI NA CAŁYM  ŚWIECIE BIERZE PIENIĄDZE A NIE ROBI TEGO  TAK JAK POWINNY ILE PRZEZ TO OSÓB DOTKNIĘTYCH CHOROBAMI UNIEMOŻLIWIAJĄCYMI IM NORMALNY KONTAKT MUSZĄ CIERPIEĆ BO NIE MOGĄ SIĘ POŻALIĆ LUB NIE MAJĄ NIKOGO) -CZY KŁADŁAM DO ŁÓŻKA JAK NIE MOGŁA DŁUŻEJ CZEKAĆ ( BO NAWET KILKA JEJ BLISKICH OSÓB N IE ROZUMIE I NIE STARA SIĘ ZROZUMIEĆ ZE ONA SIEDZI 12 GODZIN W WÓZKU I MOŻE BYĆ ZMĘCZONA CHOCIAŻBY SIEDZENIEM...-strasznie sie rozczulilam czytajac to wierutna bzdure:)

 

BO DLA MNIE JEST NORMALNE STARAM SIĘ ZROZUMIEĆ CO MOŻE POTRZEBOWAĆ DANA OSOBA ( MOJA PDP MAM PROBLEM Z PRAWĄ STRONĄ PO WYLEWIE I NIE MÓWI I TO JEST POWODEM CZĘSTYCH ZANIEDBAŃ PRZEZ OSOBY PRACUJĄCE DLA  "FIRMY"--Pani jest z firmy i kazdy opiekun tu wie ,tylko w innej roli:)

 I STARAM SIĘ WCZUĆ W JEJ SYTUACJĘ I DZIĘKUJE OPATRZNOŚCI BOSKIEJ, ŻE JESTEM SPRAWNA I ŻE TO JA MOGĘ BYĆ TUTAJ BO CHOCIAŻ JEDNA OSOBA JEST DOPILNOWANA (OCZYWIŚCIE PATRZĘ NA RĘCE OSOBĄ ZAJMUJĄCYM SIĘ NIĄ.)  -to piekne slowa hahahahahhaa,moze by wypadalo popatrzec na swoje rece:)

 

MAMA ZAJMUJE SIĘ POŚREDNICTWEM DLA OSÓB POSZUKUJĄCYCH OPIEKUNEK A ŻE JESTEŚMY BLISKO JESTEM JEDYNĄ OSOBĄ,KTÓREJ ONA O TYM MÓWI BO TAJEMNICA-ETYKA ZAWODOWA) -Bingo apani ta tajemnice sprzedaje ale my wszyscy juz o niej wiemy:)

 

 I NIE UFAM NIKOMU BO WIĘKSZOŚĆ OSÓB W TYM ZAWODZIE LICZY NA NIEDOŁĘŻNOŚĆ I BRAK NADZORU NAD SWOJĄ PRACĄ ŻEBY MIEĆ SAMOWOLĘ...... ALE TO WYNIKA Z TEGO JAK W OBECNYM CZASIE SĄ LUDZIE OGŁUPIANI PRZEZ PROGRAMY TV, KTÓRE NIE WNOSZĄ NIC NOWEGO... W ZASADZIE NIC NIE WNOSZĄ A WRĘCZ SĄ COFAJĄCE W ROZWOJU JA OD KILKU LAT OSOBIŚCIE NIE OGLĄDAM TV JAK CHCĘ COŚ WIEDZIEĆ JEST INTERNET...-hahhahahhahhaha bez komentarza.Sory ale to jest zenada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dumnaopiekunka

Witam. Zgadzam się. Pieniądze powinny iść za opiekę a nie opieka za pieniądzmi. Mało dziewczyny widziałyście. Agencje nie są tu bez winy, bo to one puszczają niewykwalifikowane i niedoświadczone opiekunki do pracy, a potem płacz, że 90 letnia pani nie pachnie i brudzi pod siebie. Ja też wysłuchuję w autokarach jak to paniusia nie podleje kwiatów w ogrodzie bo ona to nie jest ogrodnikiem. A ja się wtedy pytam a czy babcia podlewała? No podlewała. A była ogrodnikiem? No nie była. To się zdecydujcie, bo po co gotujecie skoro nie jesteście kucharkami, po co sprzątacie skoro nie jesteście sprzątaczkami. Ktoś tu gdzieś już pisał, że pdp powinna takim paniusiom dać sprzątaczkę i ogrodnika, ale zapłacić mniej. I wtedy by się okazało, że te kwiaty nie problem, bo przecież tu wszystko rozbija się o pieniądze. danusia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gość dumnaopiekunka napisał:

Witam. Zgadzam się. Pieniądze powinny iść za opiekę a nie opieka za pieniądzmi. Mało dziewczyny widziałyście. Agencje nie są tu bez winy, bo to one puszczają niewykwalifikowane i niedoświadczone opiekunki do pracy, a potem płacz, że 90 letnia pani nie pachnie i brudzi pod siebie. Ja też wysłuchuję w autokarach jak to paniusia nie podleje kwiatów w ogrodzie bo ona to nie jest ogrodnikiem. A ja się wtedy pytam a czy babcia podlewała? No podlewała. A była ogrodnikiem? No nie była. To się zdecydujcie, bo po co gotujecie skoro nie jesteście kucharkami, po co sprzątacie skoro nie jesteście sprzątaczkami. Ktoś tu gdzieś już pisał, że pdp powinna takim paniusiom dać sprzątaczkę i ogrodnika, ale zapłacić mniej. I wtedy by się okazało, że te kwiaty nie problem, bo przecież tu wszystko rozbija się o pieniądze. danusia. 

Nie zle :)dzisiejszy wieczor to komedia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

jeszcze jaka,,jestesmy jak  w pogotowiu,na czas i miejsce,,,:hahaha:

hahahhahahhahahahah tak trzymac Brawo my:)))))))

Dziekujemy Pani JEDNEJ PANI ktora stworzyla  bajke o biednym kopciuszku pracujacym wsrod potworow opiekunow i wywolala tym samym usmiechy na twarzach tych potworow .Wystapienie pod roznymi nikami bylo super brawo jestem pod wrazeniem .Mysle ze pani z agencji zdobyla szacun i wielu pracownikow :)))))))Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja uważam że każdy swój rozum ma,obecnie pracuję przez agencję w sumie w niemczech 12 mies,lecz uważam że mam język na tyle dobry że zakladam działalność.Naprawdę nie ma nic bardziej dołującego jak np pdp z depresja,rodzina unika tematu a agencja ktora co miesiąc kasuje prowizję 900e nie interweniuje, a ja nie śpię po nocach bo boję się że pdp wyjdzie przez taras .Nie spalam 2 tyg, dopiero jak dalam wypowiedzenie to nastąpila interwencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałam podobnie, przez dwa tygodnie nie miałam możliwości normalnego nocnego spoczynku. Rodzina i agencja głucha na problem (drugie piętro, niezabezpieczone okna i pdp wyjąco-krzyczący w nocy przy otwartym oknie). Odpowiednie leki okazały się jednak "możliwe" do podania dopiero po moim wypowiedzeniu. Od tej pory pdp śpi. Dało radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...