Skocz do zawartości
Reklama:

• oferty_pracy.jpg katalog_firm.jpg mapa_opiekunow.jpg opieka_niemcy.jpg kawa.jpg dyskusje.jpg

Gość Ann

Plastyczna zmiana wizerunku, urody...

Rekomendowane posty

Gość Ann   
Gość Ann

Co szanowni uczestnicy forum sądzą o zgrabniutkich sztucznych noskach , buforzastych cyckach , nadmiernie wydętych usteczkach o botoxie i o innych rzeczach z tym związanych?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych agencyjnych lub prywatnych ofertach pracy, poradnikach i postach?

Zarejestruj się

Gość michell   
Gość michell

Nie przeszkadza mi to w żaden sposób jeśli się ma możliwości i kasę a przede wszystkim potrzebę to czemu nie.

Oczywiście można przesadzić wiadomo jak ze wszystkim ale jeśli jest to w granicach zdrowego rozsądku to w czym problem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość John_Doe   
Gość John_Doe

Nikomu bym nie doradził operacji plastycznej, dopóki wygląd nie utrudnia mu zbytnio życia. Ogólnie jestem przeciwny operacjom wykonywanym bez potrzeby. Odrażającym przykładem może być Majkel Dżekson.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość karol a   
Gość karol a

Jestem za , niech się upiększają jak mają pieniądze (to nic złego). A co do naszego białego murzynka -- naprawdę ma przerażającą twarz haha -- on jest dobrym przykładem jak można sie okaleczyć na całe życie !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość   
Gość

moim zdaniem człowiek jest taki jakim go stworzyli ale jestem pewna że gdybym sama maiała taką okazje to bym się zgodziła

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
magne10    0

Jeśli chodzi o operacje plastyczne to ja raczej jestem przeciwna, chociaż napewno znalazłoby sie coś do poprawki :wink: . Jestem przeciwna botoksowi ,ale uważam że całkiem niezły efekt daje ostrzykiwanie kwasem hialuronowym. Efekt nie jest długotrwały ale naprawde skóra jest piękna po nim bo jest to w 100% naturalna substancja w naszym organiżmie. Od kilku miesięcy biore tabletki z kwasem hialuronowym i uwierzcie mi dziewczyny TO NAPRAWDE DZIAłA!!!!!

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lukas0012    0

Ja tam wolę naturalność. Nie podobają mi się sztuczne laski z silikonowymi cyckami.

Tabletki itp poprawiają naszą naturalność, ale operacje to już lekka przesada.

Niezłą nauczką będzie dla takiej jak jej w samolocie cycki wybuchną ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Miska   
Gość Miska

Wszystko ok - tylko z umiarem. Po to to jest żeby z tego korzystać, ale niektórzy naprawde przesadzaja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi    2286

Stary temat jak świat,,,ale jakbym była obrzydliwie bogata,to w dwóch tylko miejscach bym sobie ciutkę naciągnęła skórę,,żadnych botoksów ,żadnych zmian,żadnych operacji ,,,chyba ,że sobie coś wymyslę ,,wezmę na klamerki:hahaha: wprowadzę nową modę,,jeszcze nikt tego nie wymyślił,,aby nie grzebać w ciele ,,tylko dekoracyjne śliczne szczypczyki,,,  tam przypiąc gdzie jest duża potrzeba i już buzka jak u 18 stki,,,wiecie co? mi już chyba pada ,,,na łeb:hahaha: nie ma tutaj z kim pogadać i tylko laptopik mi pozostał,,,smutne życie wieczorową porą:płacz::hahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum Opiekunek!

Linki warte Twojej uwagi:

Oferty pracy agencji
Oferty prywatne
Mapa Opiekunów
Katalog agencji i przewoźników
Rozmowy Opiekunów
Aplikuj do wielu agencji naraz
Wyślij zapytanie do przewoźników

lub zarejestruj się, by dołączyć do najlepszej grupy polskich Opiekunów, otrzymywać najnowsze oferty pracy w opiece oraz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarejestruj się