Skocz do zawartości

Plastyczna zmiana wizerunku, urody...


Gość Ann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co szanowni uczestnicy forum sądzą o zgrabniutkich sztucznych noskach , buforzastych cyckach , nadmiernie wydętych usteczkach o botoxie i o innych rzeczach z tym związanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza mi to w żaden sposób jeśli się ma możliwości i kasę a przede wszystkim potrzebę to czemu nie.

Oczywiście można przesadzić wiadomo jak ze wszystkim ale jeśli jest to w granicach zdrowego rozsądku to w czym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość John_Doe

Nikomu bym nie doradził operacji plastycznej, dopóki wygląd nie utrudnia mu zbytnio życia. Ogólnie jestem przeciwny operacjom wykonywanym bez potrzeby. Odrażającym przykładem może być Majkel Dżekson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za , niech się upiększają jak mają pieniądze (to nic złego). A co do naszego białego murzynka -- naprawdę ma przerażającą twarz haha -- on jest dobrym przykładem jak można sie okaleczyć na całe życie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chodzi o operacje plastyczne to ja raczej jestem przeciwna, chociaż napewno znalazłoby sie coś do poprawki :wink: . Jestem przeciwna botoksowi ,ale uważam że całkiem niezły efekt daje ostrzykiwanie kwasem hialuronowym. Efekt nie jest długotrwały ale naprawde skóra jest piękna po nim bo jest to w 100% naturalna substancja w naszym organiżmie. Od kilku miesięcy biore tabletki z kwasem hialuronowym i uwierzcie mi dziewczyny TO NAPRAWDE DZIAłA!!!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 lat później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Stary temat jak świat,,,ale jakbym była obrzydliwie bogata,to w dwóch tylko miejscach bym sobie ciutkę naciągnęła skórę,,żadnych botoksów ,żadnych zmian,żadnych operacji ,,,chyba ,że sobie coś wymyslę ,,wezmę na klamerki:hahaha: wprowadzę nową modę,,jeszcze nikt tego nie wymyślił,,aby nie grzebać w ciele ,,tylko dekoracyjne śliczne szczypczyki,,,  tam przypiąc gdzie jest duża potrzeba i już buzka jak u 18 stki,,,wiecie co? mi już chyba pada ,,,na łeb:hahaha: nie ma tutaj z kim pogadać i tylko laptopik mi pozostał,,,smutne życie wieczorową porą:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Moim zdaniem, to jest oszukiwanie samego siebie a do tego bardzo szkodliwe, tak dla samej naturalnej urody a przede wszystkim dla zdrowia, którego potem nijak nie da się odzyskać. Owszem, co innego zadbać o naturalną urodę tj czystość ciała i nieznaczne podkreślenie urody i to w zupełności wystarczy by czuć się z samym sobą komfortowo a co najważniejsze, to to by się w pełni akceptować i być wciąż i niezmiennie Sobą :) Bezcenność, której żadna sztuczność nie jest w stanie za absolutnie żadne pieniądze dorównać. Ale, każdy ma prawo do własnego zdania i działania i oby tylko było ono pozytywne, w każdej mierze życia...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby długo wyglądać młodo, trzeba dbać o siebie wcześniej .  Pomagają dobre , odpowiednie do wieku i cery kosmetyki, wcale nie  muszą być te najdroższe no i starać się przynajmniej prowadzić zdrowy tryb życia. Wiadomo, że nic tak nie wpływa na starzenie się cery jak stres, ale z tym musimy się niestety zmierzyć , nie zawsze da się go uniknąć.

Teraz już odchodzi się od radykalnej chirurgii estetycznej ,chyba, ze w rzeczywiście trudniejszych przypadkach. Jest i rozwija się tzw.medycyna estetyczna. Zabiegów nie tylko na zmarszczki twarzy do wyboru , nie są szczególnie inwazyjne i nawet niektóre już są dosyć popularne i nie bardzo drogie jak na przykład mezoterapia  . Może kiedyś spróbuję przed większym wyjściem? Chyba minęła już moda szczególnie u aktorek i innych celebrytek na powiększanie ust. To było okropne ,  przecież nie do każdej twarzy pasują duże usta. Wyglądały z tymi warami  obleśnie. 

Nieudanym zabiegiem czy może za częstymi poprawkami  zamiast się odmłodzić   można zrobić z siebie dziwaczne monstrum. Strasznie wygląda bardzo piękna kiedyś kobieta ,spikerka tvp Bogumiła Wander .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

To sprawa indywidualna. Ja się starzeję i tak ma być. Kiedyś pewnie bym się zdecydowała to czy owo poprawić ale teraz już nie. Wieku nie mam zamiaru oszukiwać a i urody nie chce mi się już poprawiać. :d

 

Lepiej się zdrowo odżywiać, pogimnastykować i naturalnie walczyć z wiekiem. Starzeje się każdy. Ja chce się zestarzeć z godnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jestem zdania, ze warto cos niecos ulepszyc.

ale nie ekstremalnie, by nie wygladac jak niejaka Anella(?)

Nic na sile, ale drobne poprawki.

Przegiecie msci sie ,albo wyg;ada sie jak glonojad (usta)

Ale dlaczego nie wstrzyknac troche hialuronu w zwiotczale policzki ?

Botoks jest dobry przy pierwszych zmarszczkach.

Ja z pewnoscia zrobie sobie powieki, chocby dlatego, ze wkurzaja mnie takie opadajace.

Jasne,ze nie zrobie wytrzeszcza,ale oko powinno byc ladnie rozwarte,

Widzialam na zywo efekt tzw ,,lipoliftingu,,

Rewelacja!

Ale... po drugim zabiegu.

Cudnie uformowane policzki, twarz wygladzona, ladny owal, brak ,,chomikow,,

Niestety taki efekt osiaga sie po 2 zabiegach.

Dlaczego lekarz nie robi tego za jednym zamachem ,to tajemnica.

Zapewne chodzi o kase.

Przeciez na chlopski rozum, mozna pobrac wiecej tluszczu i wstrzyknac, tak by od razu wymodelowac twarz.

A tak to dwa rzay placi sie, dwa razy narkoza i posiniaczona facjata przez kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Opiekunka. napisał:

Jestem po operacji noska(garbik,skrócenie)i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji.Polecam wszystkim ,którzy mają kompleksy z różnych powodów całkiem inna jakość życia.

Nie wiesz może ile śpiewają od hemoroida???:szydera::hura::hura::hura::szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LACH napisał:

Nie wiesz może ile śpiewają od hemoroida???:szydera::hura::hura::hura::szydera:

Hihinie mam pojęcia ale nosek kosztował 9 tys plus badaniaale też zdrowotnie musiałam,nie tylko estetycznie bo przegroda po uderzeniu była krzywakłopot z oddychaniem potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Opiekunka. napisał:

Hihinie mam pojęcia ale nosek kosztował 9 tys plus badaniaale też zdrowotnie musiałam,nie tylko estetycznie bo przegroda po uderzeniu była krzywakłopot z oddychaniem potem.

Gratuluję! Najważniejsze samopoczucie!

:hura::hura::hura:

A ze śliwkami to było tylko zagajenie.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...