Skocz do zawartości

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Blondi napisał:

ta fotka to fuujjjj !!! ale nie jednego faceta może podniecic,,,wyobrażnia jest wielka.

broda jak broda ale jakie galotki sexi ,moja PDP ma 94 lata i powiedziala ze takie to sie nosza tylko babcie po 100 hahhahahhah

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
1 minutę temu, LENA_57 napisał:

@Blondi a włoski na cipce wydepilowałaś? Najlepiej pensetą długo nie rosną. 

:hahaha::hahaha::hahaha: @LENA_57 mówi się w miejscach intymnych,,,ja juz  jestem przygotowana ,,,lsnic i pachniec,,ja tutaj nie mam nic do roboty, tylko się pindrzyc,,czasu mam na wszystko,,tylko na ćwiczenia coś mi brakuje,,,ale jeszcze trochę i rowerek pójdzie w ruch,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Widzę , że nikt od marca sie nie depilował. Ja dzisiaj ze łzami w oczach pozbyłam się w pewnych miejscach owłosienia. Chyba mam za dużo testosteronu , bo wąs mi sie sypnął. Zastosowałam plasterki , kupiłam tez sobie krem do depilacji. Zobaczę co lepsze . To znaczy czym napędzę wiecej stracha:hahaha: i powstrzymam wzrost i porost :rozpacz::rozpacz: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

aga ja codziennie mogę to robić:hahaha:,,od marca bym nadawała się na małpi gaj:hahaha: moje ulubione maszynkowanie-kocham być gładziutka-hahhaha

ojjjjejjj , to boli:rozpacz: . Ale jak trza , to trza . Tez teraz siedze i spogladam w lusterko . Nawet nie żle wyszło . Uzywasz maszynki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio używałam elektrycznej golarki-fantastyczne ,,,cudowne ,,i tak teraz będe używać,,,żadnych depilatorów i maszynek jednorazowych i to dobrych,,,nie!!! golarki dobre są cudowne ,,,skorzystalam z takiej i zostanę przy niej,,,ciałko gładziutkie i bez żadnych usterek,,,ale musi być dobra golarka,,hahhahaha jestem wariatka pod każdym względem,,,ale higiena dla mnie jest ważna,,,musi pachnieć wszystko ,,,,pa spadam stąd,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A głowę to dopiero mam pełną włosów,,mam piękne włosy i dużo,,chcesz loki masz loki ,,chcesz proste masz proste,,chcesz mieć spiralke i masz to,, ukladają się na każy profil,,,jak chcesz,,:hahaha: Te moje włosy na głowie to są takie same jak ja,,wszystko można z nimi robić,,aby tylko była odpowiednia decyzja,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

A głowę to dopiero mam pełną włosów,,mam piękne włosy i dużo,,chcesz loki masz loki ,,chcesz proste masz proste,,chcesz mieć spiralke i masz to,, ukladają się na każy profil,,,jak chcesz,,:hahaha: Te moje włosy na głowie to są takie same jak ja,,wszystko można z nimi robić,,aby tylko była odpowiednia decyzja,,,:love:

ha ha a to Ci się włoski trafiły ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. w innych miejscach nie zdążą wyrosnąc i już są haltowane:hahaha:  kocham miec porządek,,,a jak fajnie się depiluje razem z facetem pod prysnicem-:hahaha: proponuję to nie jednej pani spróbwać,,,super-luksus-tylko trzeba miec odpowiedniego faceta-hahahha ale jestem szalona na maxa,,,tylko podpowiadam,,,ja mam pomysłów pelen worek ,,,wiecie ,ze ze mna nikt by się nie nudził,,bo ja muszę obróbki koło siebie zrobić,,,:love: taka jestem,otwarta i aż za szczera,,,ale to nasze zycie ,,powinnam prowadzić jakiś telefon np, jak podniecic swojego mężczyznę,,ja mam pomysłów po kokardę,,,hahahhaha:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jolantapl. napisał:

ha ha @Blondi troche to ryzykowny pomysł no ale jak Ty tak piszesz to tak musi być ha ha

@jolantapl. dlatego tak chcą ze mną gadać:płacz: za tą moją otwartosc,,,bo ja prosto z mostu mówiłam,,albo ten moj ciepły głos? ich wszystkich tak podnieciał?  co jest ,,wszędzie piszę o milości jakies albo o podnieceniu,,,a tu o depilacji piszemy:płacz: teraz musi byc elektrik,,,dobrze sprząta wszystko:hahaha: koniec ,kropka :serce: jeszcze to serducho kochane musiałam wstawić,,pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...