Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja też uwielbiam chusty typu homonto  szczególni teraz jak jest zimno są wygodniejsze od szalików nawet jedną dostałam kiedyś od córki podopiecznej i żeby jej zrobić przyjemność ubrałam ją na podróż jak wyjeżdżałam od nich .A jak jest cieplej a nawet czasami po domu noszę różne szaliczki i apaszki takie cieniutki koronkowe .jedwabne co mam pod ręką taki mam styl uwielbiam jak mi coś dynda i mam tego na prawdę sporo :)

Noooo, to ja między damy jak ten kondor z łysą szyją :cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

 

@Blondi ty jesteś z innej planety, bo żyjesz chwilą, cieszysz się życiem, a nie szparujesz na konto ;):d Niemki będą miały trumny wytapetowane ojrasami, a ty? ;):cool::d

spalić proszę,,żadnej trumny ,,pudełeczko może być po zapałkach i ja w nim,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko,,dzisiaj na mojej stelli pracowałam i to bez chwili odpoczynku,,do obiadu,,teraz wiem co to praca fizyczna:hahaha: ale babcia zapowiedziała ,,popołudnie wolne-hahhaha  jestem cała do zrobienia ,,łącznie z pazurkami,,no ale popołudnie wolne to będę się pindrzyć,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo przyglądam różnym stellom,,ale co do czego to i tak jadę w nieznane,,w nowe dla mnie,,w wielką niewiadomę,,czego ja tak lubię ciągle w nowe się pchac,,tyłkiem nie zakotwiczę nigdzie,,a teraz to już w ogóle nie usiedzę nigdzie dłużej,,kiedyś pisałam ,że jak znajdę swoje miejsce pracy pod każdym względem super to tam zostanę i będę tam wracać,,ale jak do tej pory takiego miejsca nie ma,,zakotwiczyć mogę jedynie u słodziaka,,który zapowiedział ,że mnie już nigdy nie odda,,mam mały problem,bo chcę pracować, a on mi cały świat poda na tacy ,,abym tylko już więcej go nie zostawiła,,i co ja mam zrobić? no co? będę z nim jeszcze rozmawiać,,małe kompromisy muszą być,,,,mam się urlopować razem z nim:hahaha: a ja chętnie się pisze na takie urlopy z nim,,bo nie ma nudy,,non stop mam full atrakcji:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Ja się bardzo przyglądam różnym stellom,,ale co do czego to i tak jadę w nieznane,,w nowe dla mnie,,w wielką niewiadomę,,czego ja tak lubię ciągle w nowe się pchac,,tyłkiem nie zakotwiczę nigdzie,,a teraz to już w ogóle nie usiedzę nigdzie dłużej,,kiedyś pisałam ,że jak znajdę swoje miejsce pracy pod każdym względem super to tam zostanę i będę tam wracać,,ale jak do tej pory takiego miejsca nie ma,,zakotwiczyć mogę jedynie u słodziaka,,który zapowiedział ,że mnie już nigdy nie odda,,mam mały problem,bo chcę pracować, a on mi cały świat poda na tacy ,,abym tylko już więcej go nie zostawiła,,i co ja mam zrobić? no co? będę z nim jeszcze rozmawiać,,małe kompromisy muszą być,,,,mam się urlopować razem z nim:hahaha: a ja chętnie się pisze na takie urlopy z nim,,bo nie ma nudy,,non stop mam full atrakcji:hahaha:

A od  kiedy ta stela u Twojego słodziaka jest wolna?O.o bo wiesz jakbyś zmienniczki potrzebowała to je chętnie ale tylko na takie krótkie terminy nie na stałe :p:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

A od  kiedy ta stela u Twojego słodziaka jest wolna?O.o bo wiesz jakbyś zmienniczki potrzebowała to je chętnie ale tylko na takie krótkie terminy nie na stałe :p:love:

Nie oddam go:płacz: stella zajęta na czas nieokreślony,,:święty:  @jolantapl. przestan już z tymi krótkimi terminami,,dorosłaś już na tyle aby zainteresować się dłuzszymi pobytami,,czego Ci z całego :serce: życzę:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Nie oddam go:płacz: stella zajęta na czas nieokreślony,,:święty:  @jolantapl. przestan już z tymi krótkimi terminami,,dorosłaś już na tyle aby zainteresować się dłuzszymi pobytami,,czego Ci z całego :serce: życzę:hahaha:

Szkoda :( bo ja na prawdę dobrze gotuję O.o no i wynagrodzenie pewnie konkurencyjne na tej steli by było do tego co teraz mam ;):serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jolantapl. napisał:

Szkoda :( bo ja na prawdę dobrze gotuję O.o no i wynagrodzenie pewnie konkurencyjne na tej steli by było do tego co teraz mam ;):serce::love:

Właśnie wynagrodzenie,!!!,:święty: wynagrodzeniem jest :serce::serce::serce: chyba jest to wynagrodzenie konkurencyjne ,,ale ile można mieć serc,,wystarczy jak się ma to jedno ,takie kochane i takie gorące,,także teraz już Ci wybiłam z głowy fortunę zarobkowania u mojego słodziaka:hahaha: bo serce kochane już masz:serce: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są u nas oferty pracy ,,teraz tak popatrzyłam ,  nieraz jedna oferta  ma ponad 2 tys ,wyświetleń ,,400 czy 600 wyświetleń,,aż tyle ludzi szuka pracy w opiece? czy z ciekawości czyta,,ale jedno jest pewne ,,ciągle nasza liczba opiekunów rośnie ,,jest nas coraz więcej,,tylko na moim zadupiu nie ma nikogo z opiekunów ,,tylko ja:o i full imigrantów ,,czarnych i śniadych ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Są u nas oferty pracy ,,teraz tak popatrzyłam ,  nieraz jedna oferta  ma ponad 2 tys ,wyświetleń ,,400 czy 600 wyświetleń,,aż tyle ludzi szuka pracy w opiece? czy z ciekawości czyta,,ale jedno jest pewne ,,ciągle nasza liczba opiekunów rośnie ,,jest nas coraz więcej,,tylko na moim zadupiu nie ma nikogo z opiekunów ,,tylko ja:o i full imigrantów ,,czarnych i śniadych ,,

@Blondi gdzie ty wylądowałaś ? Na zadupiu to jestem ja bo tu nawet kolorowych niet :cool: A liczba opiekunów rośnie, bo ludzie potrafią liczyć :|  A statystyki mówią o spadku bezrobocia, wzroście PKB i takie tam...:( Szlag mnie trafia. ...idę na :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

@Blondi gdzie ty wylądowałaś ? Na zadupiu to jestem ja bo tu nawet kolorowych niet :cool: A liczba opiekunów rośnie, bo ludzie potrafią liczyć :|  A statystyki mówią o spadku bezrobocia, wzroście PKB i takie tam...:( Szlag mnie trafia. ...idę na :kawa:

Ja powychylać się idę :$:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Blondi napisał:

Są u nas oferty pracy ,,teraz tak popatrzyłam ,  nieraz jedna oferta  ma ponad 2 tys ,wyświetleń ,,400 czy 600 wyświetleń,,aż tyle ludzi szuka pracy w opiece? czy z ciekawości czyta,,ale jedno jest pewne ,,ciągle nasza liczba opiekunów rośnie ,,jest nas coraz więce

Więcej ludzi szuka, ale i ofert jest więcej, Agencji też. Ja od 2 lat nie szukam niczego nowego, ale przeglądam oferty, fora, Poloniusza itp. Po prostu chcę wiedzieć jakie trendy płacowe, opinie o agencjach - jak będę potrzebować to mam trochę wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marianek napisał:

Więcej ludzi szuka, ale i ofert jest więcej, Agencji też. Ja od 2 lat nie szukam niczego nowego, ale przeglądam oferty, fora, Poloniusza itp. Po prostu chcę wiedzieć jakie trendy płacowe, opinie o agencjach - jak będę potrzebować to mam trochę wiedzy.

Na forach, Poloniuszach i innych badziewiach to są stawki do 1500 za dwoje przy ciężkich przypadkach z obowiązkami że doba za krótka. Sztuką jest znaleźć ofertę od 1600 w górę i to na legalu! I mieć tak jak @Blondi poniżej napisała :tak:

Godzinę temu, Blondi napisał:

Takie zajęcia są na stellach,,palenie,jaranie,wychylanie,jedzenie torcików,,leżenie,odgniatanie tego i tamtego z nudów, laptopowanie rowerkowanie, :owspaniała oferta pracy:święty:,to są obowiązki i płatne od 1600 euro w górę,,, można ? można,,:hahaha: 

Dokładnie :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Na opiekunki 24 jest oferta dla opiekuna w pakiecie jest prawie centrum odnowy biologicznej O.o basen ,siłownia i coś tam jeszcze więc panowie,którzy lubią aktywny tryb życia zerknijcie sobie na tą ofertę ;)@Łukasz a może  ty byłbyś zainteresowany?:całus:

basen to dla mnie,,a siłownię mogę oddać,, a nie chcą tam opiekunki? przeciez my tez dajemy radę jak opiekun:święty:,,bicepsy jakieś tam sobie wyrobimy aby siłownię tez zaliczyć i aby krążek jakiś nas nie powalił,,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...