Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jolantapl. znane mi tereny i na dole i na górze Stuttgardu,,,nawet boki poznałam też,,,trochę tylko daleko jak dla mnie,,ale mało tego ,,przecież ostatnio byłam teżś jeszcze dalej i to sporo,dalej,,,jedz bo tam jest cieplutko i fajnie,,piękne tereny,,winogrona na każdym kroku,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Halina_sz napisał:

hehehehe :d świetny przykład jak to każdy ma inny punkt widzenia ;) 

Nawet nie wiesz jak się lał tam pot po dupie,,taki skwar tam miałam ,,dzięki bogu ,że synowa mi wentylator kupiła bo bym uschła z gorączki,,dlatego kocham chłód teraz ,,aby oczywiscie w domku było ciepło tam gdzie siedzę z laptopkiem,,w sypialni może być mrożno,,lubię zimno,,zimno,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19.09.2017 at 13:59, Blondi napisał:

@jolantapl. znane mi tereny i na dole i na górze Stuttgardu,,,nawet boki poznałam też,,,trochę tylko daleko jak dla mnie,,ale mało tego ,,przecież ostatnio byłam teżś jeszcze dalej i to sporo,dalej,,,jedz bo tam jest cieplutko i fajnie,,piękne tereny,,winogrona na każdym kroku,,,:hahaha:

ha ha wolę rodzynki :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje miejsce teraz jest doskonałe ,,wspaniałe,,wolnego po kokardę,,nikt nikogo do niczego nie goni,,nikt za nikim nie chodzi,nikt nikogo nie pilnuje,luz na całej lini,,cieplutko i przyjemniutko,,spokojniutko,,PDP wspaniali, czysciutko,nawet latem idzie tu wytrzymać bo nie praży jak na południu Niemiec,,no to stelle wychwaliłam znowu,,nie pamiętam czy pisałam jak odwiedziłam swoich dziadków na południu Niemiec? podczas wypadu z moim ,,urlopem" na południe Niemiec ,,odwiedziłam dziadków u których byłam trochę czasu,,ale zrobiłam im przecudowną niespodziankę,,dziadek zrobił się po 2 msc, leżący,,ale uśmiech z jego buzi nie schodził, babcia nie chciała mnie wypuscić,,sciskała mnie i pytała kiedy do nich wrócę,,bardzo wzruszające spotkanie ,,nie mają demencji,więc bardzo dobrze mnie pamiętali,,zrobiłam im piękną niespodziankę,,mój słodziak nagadał się też z nimi rowno,bo to wygadany facet i komunikativ,,ale fajnie było,,może kiedyś do nich pojadę,,nigdy nie mówie nie,,bo są naprawdę cudowni,,jeszcze miałam zamiar odwiedzić jedną babcię,,ale czasu trochę brakowało nam jak wracaliśmy,,oj też by płakała ze szczescia ,że mnie widzi,,bardzo się polubiliśmy,,fajne mam wspomnienia,,mogłabym wszędzie pojechać na odwiedziny,,ale kto wie ,,mój ,,urlop" mnie wszędzie zawiezie ,,mam tylko powiedzieć ,że chcę,,hahahha Ale jak zobaczył mój słodziak reakcje dziadków na mój widok,,to był mile zaskoczony, on wie jaka jestem ale zobaczyl to na własne oczy ,że to co mowię to prawda,,że ludzie mnie bardzo bardzo lubią,,,ale jestem tylko opiekunką,,znowu sobie nacukrowałam równo-przepraszam:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja sztela znów z kategorii szteli marzeń, bo internet już ponad tydzień mam. Prosty przypadek, to co zawsze mnie interesowało.I co lubię. Dziadek mnie nie przywołuje co chwilę...sam zaglądam i pytam się, czy czegoś nie potrzebuje.Po szpitalu często mi mówi, żeby się piwa napił, po polsku....oczywiście bezalkoholowego.Mieszkanko,a raczej parter, małe,funkcjonalne,wszędzie blisko...do Bad 2 metry,do kuchni 2 metry,do dziadka też.Wyposażenie ok,a rodzinka mieszka 100 m i jest bardzo fajna.Nie kończę dnia o 20 i nie zamykam się w pokoju.Funkcjonuję do mojego nynania.Przed spaniem jeszcze sprawdzam,czy dziadek śpi itd itp. Każdy z nas ma swoją ulubioną sztelę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

a cio:hahaha:

Czcesz :jabłko: ,,właśnie pożeram je! zamiast kawy ,,koniec z kawą narazie,,chodz mam niesamowitą ochotę ,,szybko się decyduj bo zaraz nie będzie ,,nie grymas mi tutaj tylko pisz,że już sie doczekać tego rarytasku nie możesz:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Łukasz napisał:

a moja sztela znów z kategorii szteli marzeń, bo internet już ponad tydzień mam. Prosty przypadek, to co zawsze mnie interesowało.I co lubię. Dziadek mnie nie przywołuje co chwilę...sam zaglądam i pytam się, czy czegoś nie potrzebuje.Po szpitalu często mi mówi, żeby się piwa napił, po polsku....oczywiście bezalkoholowego.Mieszkanko,a raczej parter, małe,funkcjonalne,wszędzie blisko...do Bad 2 metry,do kuchni 2 metry,do dziadka też.Wyposażenie ok,a rodzinka mieszka 100 m i jest bardzo fajna.Nie kończę dnia o 20 i nie zamykam się w pokoju.Funkcjonuję do mojego nynania.Przed spaniem jeszcze sprawdzam,czy dziadek śpi itd itp. Każdy z nas ma swoją ulubioną sztelę.

Farciarzu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

Fajna oferta jest do Hiszpani,,warunki super ,,z opisu warta uwagi,,oferta na naszym forum,,do dzieła opiekunki i opiekunowie,,w tym czasie temp, będzie 20 stopni albo więcej,,:hahaha: można fajnie przezimować:święty: 

Co Ty mi tu podsyłasz ? przecież to z firmy jest z ,której mnie wywalili ostatnio :( hm a może się do nich ładnie uśmiechnę i mnie przyjmą z  powrotem?:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Co Ty mi tu podsyłasz ? przecież to z firmy jest z ,której mnie wywalili ostatnio :( hm a może się do nich ładnie uśmiechnę i mnie przyjmą z  powrotem?:święty:

Co? focha strzeliłaś im?:hahaha: też trochę złego słyszałam o nich ,,nie mają dobrej opinii,,chyba ,że trafisz na stelle marzen to i wszystko bedzie miód malina perfekt,,:love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Ale co tam babcia ,,Hiszpania,,będzie,czy ja mam tylko mieć dobrze ? chcę aby jeszcze ktoś popróbował! piszą ,że lubi restauracje-hahaha  może taka wyjsciowa babcia ,,kto wie?:święty: a ciuchy gdzieś tutaj sa do restauracji,,jak należy się ubrac:hahaha:

Przestań już bo sobie język ugryzę ze złości i na kurs prawa jazdy się zapiszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.09.2017 at 15:19, Mirelka1965 napisał:

A, Waćpan masz sehr chytry plan :) Ja pisałam o standardzie 2 na 2. Przez ostanie 3 lata jeździłam 2,5 na 1. I agencji ciężko było znaleźć zastępstwo. A teraz zażyczyłam sobie zostać "skoczkiem". I w takim wariancie Twój plan ma wielkie racje bytu :cool:

 

Ja też napisałem do Ciebie prośbę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Blondi napisał:

Ale co tam babcia ,,Hiszpania,,będzie,czy ja mam tylko mieć dobrze ? chcę aby jeszcze ktoś popróbował! piszą ,że lubi restauracje-hahaha  może taka wyjsciowa babcia ,,kto wie?:święty: a ciuchy gdzieś tutaj sa do restauracji,,jak należy się ubrac:hahaha:

Rozejrzyj się wokół. Niemcy nie przywiązują większej uwagi do ubrań, tzn., do strojenia się. Bo rzeczy markowe uwielbiają.

Zwróciłem uwagę, że kobiety tutaj lubią takie chusty duze pod szyją typu homonto ubierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mąż napisał:

Rozejrzyj się wokół. Niemcy nie przywiązują większej uwagi do ubrań, tzn., do strojenia się. Bo rzeczy markowe uwielbiają.

Zwróciłem uwagę, że kobiety tutaj lubią takie chusty duze pod szyją typu homonto ubierać.

Piszesz nie przywiązują uwagi do ubrań:płacz: ,,to teraz wiem ,,dlaczego gały wytrzeszczają,,,jestem z innej planety:hahaha: zawsze odwalę się jak na jakieś przyjęcie ,,a nie jak chłopka ,,dlatego,,trzeba pomyslec o chuscie ,,o zadużych spodniach:hahaha: buty wyświchtane i powykrzywiane na wszystkie fronty,,boże już się przeraziłam ,,nie nie nie:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Blondi napisał:

Piszesz nie przywiązują uwagi do ubrań:płacz: ,,to teraz wiem ,,dlaczego gały wytrzeszczają,,,jestem z innej planety:hahaha: zawsze odwalę się jak na jakieś przyjęcie ,,a nie jak chłopka ,,dlatego,,trzeba pomyslec o chuscie ,,o zadużych spodniach:hahaha: buty wyświchtane i powykrzywiane na wszystkie fronty,,boże już się przeraziłam ,,nie nie nie:płacz:

@Blondi ty jesteś z innej planety, bo żyjesz chwilą, cieszysz się życiem, a nie szparujesz na konto ;):d Niemki będą miały trumny wytapetowane ojrasami, a ty? ;):cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mąż napisał:

Rozejrzyj się wokół. Niemcy nie przywiązują większej uwagi do ubrań, tzn., do strojenia się. Bo rzeczy markowe uwielbiają.

Zwróciłem uwagę, że kobiety tutaj lubią takie chusty duze pod szyją typu homonto ubierać.

Ja też uwielbiam chusty typu homonto  szczególni teraz jak jest zimno są wygodniejsze od szalików nawet jedną dostałam kiedyś od córki podopiecznej i żeby jej zrobić przyjemność ubrałam ją na podróż jak wyjeżdżałam od nich .A jak jest cieplej a nawet czasami po domu noszę różne szaliczki i apaszki takie cieniutki koronkowe .jedwabne co mam pod ręką taki mam styl uwielbiam jak mi coś dynda i mam tego na prawdę sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...