Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na temat Mediry nie widziałam tu żadnej pochlebnej opinii a prosenior24 chyba od niedawna ma oferty na naszym forum ale co to sa 2 agencje w jednym czy po prostu ze sobą współpracuja a koleżanka pisała,że agencja Medira wypłaciła jej wynagrodzenie i miała podobno jakies zdjecia i filmiki wrzucic ale to chyba tylko obiecanki z jej strony były:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Na temat Mediry nie widziałam tu żadnej pochlebnej opinii a prosenior24 chyba od niedawna ma oferty na naszym forum ale co to sa 2 agencje w jednym czy po prostu ze sobą współpracuja a koleżanka pisała,że agencja Medira wypłaciła jej wynagrodzenie i miała podobno jakies zdjecia i filmiki wrzucic ale to chyba tylko obiecanki z jej strony były:(

no miała mi też przeslac na private i nie mam. Czekam.!!!!! No moja koleżana miała jechac z Medirą ja jej powiedziłam żeby weszła na forum przeczytać sobie co oniej myślą(o tej agencji inne opiekunki)....dziś mi pisze że przeglądała jakieś oferty weszła na proseniora24 i tam patrzy a oni w Katowicach mają ten sam adres ta sama ulica numer...itd tylko pod nazwą Medira...trudno wyczuć. Np. Procare 24 z Warszawy też ma inne nazwy ...nawet artykuł był o nich w internecie program TV ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

Ale ktoś tu pisał,że prosenior to to samo co danzige pflege z Gdańska chyba Irena Kamińska to wreszcie kto jest kto bo ja już nie wiem niedługo okaże się,że wszystkie agencje to ta sama agencja .A Procare to jak się inaczej nazywa?

No ja też weszłam teraz na stronę proseniora 24 i Medira i tez widze że mają w Katowicach ten sam adres( zresztą napisałam do koleżanki która mieszka w Katowicach to sprawdzi mi kto siedzi pod tym adresem) natomiast Procare24 to to samo co Career Invest i Leo Europe.. i Aries Europe  i ponoć teraz się też podszywają pod jakąs nową w opolu

26 minut temu, jolantapl. napisał:

Ale ktoś tu pisał,że prosenior to to samo co danzige pflege z Gdańska chyba Irena Kamińska to wreszcie kto jest kto bo ja już nie wiem niedługo okaże się,że wszystkie agencje to ta sama agencja .A Procare to jak się inaczej nazywa?

Jola nie denerwuj się...no można sie pogubic równo......ale dobrze jest wiedzieć na przyszłośc co jest co???!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wydzwania od poniedziałku pani z Aterimy a po naszej rozmowie na której powiedziałam jej żę ja nie chce jechać od nich za 1100 euro ,że dorzucają w pakiecie dziadka o czym człowiek dowiaduje się na miejscu...a ona do mnie no przecież jak się,,zdarzy" że jest domownik to nic strasznego przecież się nic nie stanie.  A najlepiej bo mi mówi tzn daje tzw ,,spad"którego nikt zapewne nie chce za ktory one garną kupe kasy a opiekunka dostaje heheheeh.....szkoda godać.... i tam w tej ofercie jest transfer a ja mówię że nie ....że nie podejmuje się z transferem a ona do mnie no jak to?? po szkole medycznej i nie chce pani transferować..w koncu jej tez powiedziałam że nie bo wole osoby na ktorych można swobodnie przeprowadzać zabiegi chirurgiczne z narkozą i bez że sprawia mi to większa przyjemnośc niż transfer i wyłączyłam się...i zaś wydzwania!!!

5 minut temu, jolantapl. napisał:

No tak ale jak ktoś tu nowy zajrzy to kompletnie się pogubi:) Trzeba by napisac jasno czy te firmy to ta sama firma tylko pod wieloma nazwami  czy po prostu tylko ze soba współpracuja :)

To bedziemy jutro wiedzieć albo w poniedzialek jak koleżanka sprawdzi wizualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu za misz masz jest,,:płacz: już się też pogubiłam kto i z kim i dlaczego,,,jak ja dziękuję,że mam jakąś normalną agencję,,,już dzwonili z nową ofertą dla mnie-hahaha jak ja takie coś lubię,,chcę i mam,,jedni mnie nie chcą wypuscic,,a już szykowana mi jest następna ,,bo ja nie chce wracać w to samo miejsce,,nie chcę,,rutyny nie chcę i nudy,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumie pytania i zdziwienia Joli.?.Tzn  dlaczego przeprowadzam taką lustracje firm to odpowiem Ci..bo lubie. A jak cos wiem to chce sie podzielić z innymi ..no ale widze ze niektórzy dziwią się więc nie będe wiecej pisać jak cos bede wiedziec. Bo po co???????????????????????????????????????????????????????? Prawda??????????????????????????????????????????????????????????????????????????:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Hallo ,,co się dzieje na stellach a nie w agencji,,,:hahaha: u mnie ok! spokój i cisza ,,jak zawsze ,,zamiast prasować, to widzicie co robię,, :hahaha: relaksuję się ,, zaraz kolacyjkę przygotuję i będzie po piątku,,

:hahaha: specjalnie to napisałaś,żebym ja się wypowiadać nie mogła bo ja nic w temacie nie wiem bo w domu się obijam a nie pracuje na steli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, jolantapl. napisał:

Ale Ty nic konkretnego nie wiesz o to mi chodzi:( Jak juz piszesz to konkretnie a nie takie masło maslane nie masz sie o co obrazac :)

Nie wolno podawac nie prawdziwych wiadomosci chodzi mi o Ciebie o nic innego bo nawet w internecie nie jestes całkiem anonimowa:)

tzn. o czym nie wiem konkretnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co daj mi już święty spokój  nigdy nie piszę  na forumo tym o czym ktoś pisze mi w prywatnych wiadomościach ale moja cierpliwość się wyczerpała prosiłaś mnie o opinie na temat jednej firmy napisałam Ci co wiem nawet dzwoniłam do kolezanki ,która w tej firmie pracuje czyli można powiedzieć,że miałaś informacje z pierwszej ręki być może mogłam narazić mają koleżankę na kłopoty ale zrobiłam to dla Ciebie bo chciałam Ci pomóc a Ty teraz się do mnie czepiasz o nie wiadomo co Przez takie osoby.które nie wiadomo czego same chcą to ja się zniechęcam do udzielania jakichkolwiek informacji.Zastanów się nad sobą a jak nie to zasięgnij porady jakiegoś specjalisty bo Twoje zachowanie jest bardzo niepokojące:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

:hahaha: specjalnie to napisałaś,żebym ja się wypowiadać nie mogła bo ja nic w temacie nie wiem bo w domu się obijam a nie pracuje na steli:)

@jolantapl. szukaj fajnych ofert,,albo po co szukać jak można inaczej spożytkować czas np, na zimnym :piwo:  ,,lyknij i odpocznij,,a za chwilę znowu ja łyknę i tak wypijemy beczkę,zanim wszystko rozszyfrujemy,,,:piwo: i będziemy chodz raz w życiu pijane ,,w dętki:piwo::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Blondi napisał:

@jolantapl. szukaj fajnych ofert,,albo po co szukać jak można inaczej spożytkować czas np, na zimnym :piwo:  ,,lyknij i odpocznij,,a za chwilę znowu ja łyknę i tak wypijemy beczkę,zanim wszystko rozszyfrujemy,,,:piwo: i będziemy chodz raz w życiu pijane ,,w dętki:piwo::piwo:

No to nie pozostaje mi nic innego tylko się z Tobą napić :piwo::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

No to nie pozostaje mi nic innego tylko się z Tobą napić :piwo::piwo:

:piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo: zapraszamy wszystkich chętnych ,nie jesteśmy chytre,,,:piwo::piwo::piwo::piwo:

Mi już wszystko jedno ,czy ktoś powie ,że pijaczka,,bo nie pije i też pijak:hahaha: więc nie ma co,,trzeba zoabczyć jak to jest ,,być na rauszu po kilku:piwo::piwo::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, smutna napisał:

UWAGA!!!! Agencja Prosenior24 z siedzibą w Warszawie, Katowicach i Lublinie to jest ta sama agencja co Medira z Katowic na ul. Mariackiej4 (wspominała o niej koleżanka Zdaje sie ANia jakiś tydzień temu ) ..no nie ciesza się dobrą opinią

Czy wiesz o tym , że podawanie niesprawdzonych informacji na publicznym forum wiąże sie z odpowiedzialnościa karną. Zastanów się co robisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...