Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzisiaj rzeczywiscie nic ciekawego w ofertach nie ma poza jedną gdzie pan bardzo lubi rozmawiać;) i latał kiedyś w przestworzach:) a tak wszystko z dobrym językiem chcą:( a @Łukasz obiecał mnie motywować do nauki języka a tymczasem znika gdzieś na całe dnie tylko powie dzień dobry i dobranoc i tyle go widzieli;)

Poszedł na loda ............................:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No albo jest fajna rewelacyjna oferta ......moim zdaniem panie w agencji powinny zmienić dilera albo mniejsze dawki brać...Już podaje : Potrzebuja opiekunki do pana rocznik 1988,175 cm wzrostu i waga zdaje się też coś ok 75 kg,pan sprawny umysłowo tylko upośledzony ruchowo(tak napisane) podane imię jakieś takie z Tureckiego albo syryjskiego coś z tamtejszych okolic bo takie dziwne że sama mam problem powtórzyć cos na T......i pan potrzbuje młodej opiekunki do 40 lat znającej j.angielski która będzie prać ,gotować,sprzątać no ogólnie wszystko (może coś więcej ????....no nie wiem ja to tak domyślam się.....hmmmm) i zgadnijcie za ile????  Jedyne 750 EURO...tylko i wyłącznie hehehehe..no cudowna oferta..dziewczyny brać....i o nic nie pytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, smutna napisał:

No albo jest fajna rewelacyjna oferta ......moim zdaniem panie w agencji powinny zmienić dilera albo mniejsze dawki brać...Już podaje : Potrzebuja opiekunki do pana rocznik 1988,175 cm wzrostu i waga zdaje się też coś ok 75 kg,pan sprawny umysłowo tylko upośledzony ruchowo(tak napisane) podane imię jakieś takie z Tureckiego albo syryjskiego coś z tamtejszych okolic bo takie dziwne że sama mam problem powtórzyć cos na T......i pan potrzbuje młodej opiekunki do 40 lat znającej j.angielski która będzie prać ,gotować,sprzątać no ogólnie wszystko (może coś więcej ????....no nie wiem ja to tak domyślam się.....hmmmm) i zgadnijcie za ile????  Jedyne 750 EURO...tylko i wyłącznie hehehehe..no cudowna oferta..dziewczyny brać....i o nic nie pytać

To oferta dla tej młodzieży pracującej w opiece:) a w wieku 29 lat też można być niepełnosprawnym i pewnie dlatego młodą opiekunkę chce bo ze starszą to nie miał by o czym porozmawiać;)

3 minuty temu, smutna napisał:

dziele się z  Wami tą wiadomością żebyście nie powiedziały że jestem zachłannaO.o

 

A gdzie Ty taką perełkę wyłowiłaś?:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

To oferta dla tej młodzieży pracującej w opiece:) a w wieku 29 lat też można być niepełnosprawnym i pewnie dlatego młodą opiekunkę chce bo ze starszą to nie miał by o czym porozmawiać;)

Tak..tak..jak najbardziej.......najlepiej jak bedzie to blondynka.172/ 115/ 100/68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze napisze cos odnośnie  posta opiekunki o nicku " gość gość " . Taka Stella jest skazana na starcie na strate. To zderzenie dwóch kultur, dwóch mentalności , dwóch religii . Nie wpasuje sie opiekunka za  chiny ludowe w taka rodzinę. Tam zawsze rodzina opiekuje sie seniorką , to  tradycja. Starsza pani nie zaakceptuje obcej kobiety w domu . Po co było jechać ? Trzeba przed  wyjazdem rozglądać sie , zasięgnąć języka . Po co ten stres ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość aga napisał:

A ja jeszcze napisze cos odnośnie  posta opiekunki o nicku " gość gość " . Taka Stella jest skazana na starcie na strate. To zderzenie dwóch kultur, dwóch mentalności , dwóch religii . Nie wpasuje sie opiekunka za  chiny ludowe w taka rodzinę. Tam zawsze rodzina opiekuje sie seniorką , to  tradycja. Starsza pani nie zaakceptuje obcej kobiety w domu . Po co było jechać ? Trzeba przed  wyjazdem rozglądać sie , zasięgnąć języka . Po co ten stres ? 

No to jest prawda że u nich rodzina zawsze liczy się ze słowem seniorki..tak samo jest we Włoszech, Grecjii,Serbii...tyle że agencje lubią ukrywac to że jest to rodzina taka....

3 minuty temu, Gość aga napisał:

A co to za wymiary ? ten ostatni to wiek tej młodej ?:d

przecież napisałam 68 to obwód pasa..pierwszy to wzrost ,drugi obwód ,,piersi",przedostatni to biodra.....myśle że byłyby odpowiednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, smutna napisał:

No to jest prawda że u nich rodzina zawsze liczy się ze słowem seniorki..tak samo jest we Włoszech, Grecjii,Serbii...tyle że agencje lubią ukrywac to że jest to rodzina taka....

A po co mają mówić klient jest klient obojętnie z jakiego kręgu kulturowego pochodzi:(

Teraz, Gość aga napisał:

Eeee tam . Jakieś nazwisko  podają . Chyba . Jak Erdogan to na bank Turek :d.

Uuuu do Erdogana to bym na bank nie pojechała bo w razie buntu to by mi uszy poobcinał:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

A po co mają mówić klient jest klient obojętnie z jakiego kręgu kulturowego pochodzi:(

Uuuu do Erdogana to bym na bank nie pojechała bo w razie buntu to by mi uszy poobcinał:(

No właśnie , szkoda kolczyków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hahaha: tyle to za przekazywanie ulotek w busach powinni nam płacić:hahaha:

2 minuty temu, Blondi napisał:

Niech się wali ta agencja i ten pan za 750 euro,,,żadnych okruchów nie zbieram,,:płacz: ale już współczuje jakiejś bidulce co tam pojedzie za chlebem,,bo pojechac -ktoś pojedzie,, :święty: 

szukać dalej a nie stanęłyście na najniższej krajowej---:hahaha:

Tyle to za rozdawanie ulotek w busach powinni płacić:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, smutna napisał:

i powiedziałby przy tym ,,Niech Allah bedzie z Tobą" albo że zrobił to dla Allaha....bo teraz jak sie słyszy to oni wszystko robią w  imię Allaha.....

Niestety u nas  też się robi  " w imię ......................" kazdy wie o czyje imie chodzi. A potem gwałty i pedofilia. Religia dla każdego jest czymś innym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

:hahaha: tyle to za przekazywanie ulotek w busach powinni nam płacić:hahaha:

Tyle to za rozdawanie ulotek w busach powinni płacić:hahaha:

tak jest ,,dokładnie,,zgadzam się z Tobą,,musimy siebie cenic:serce: ,,bo jak nie to będa jezdzić po nas takimi groszami,cencikami,,,a poszli wszyscy w buraki z takimi klepakami:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gość aga napisał:

Niestety u nas  też się robi  " w imię ......................" kazdy wie o czyje imie chodzi. A potem gwałty i pedofilia. Religia dla każdego jest czymś innym .

tu się trzeba faktycznie dobrze zastanowić co oznacza słowo,,religia"????? Noooo....kurcze co za czasy......gdzie te czasy jak sie na religie chodziło?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A może te 750 E to za dwa tygodnie ? :d:d:d

W sumie to się nie dziwię że młody facet nie chce by się nim zajmowała osoba w wieku jego matki...

 

 

A ja się dziwię bo   takiej w wieku swojej matki moze by przynajmniej we wszystkim słuchał i patrzał w nią jak w obrazek jak wszyscy synkowie:d:d:d i uwazał ,że wszystko robi najlepiej:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...