Skocz do zawartości

Wspaniały efekt zdjęcia i zagadka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Heidi napisał:

@Funny ja ci  wąsy z nosa powyrywam jak  to będzie Chorwacja :tak2:

No piękne masz wyobrażenia o mojej twarzy wąsy w nosie myslałam najpierw, że to Włochy, ale białe auto ma napis nie po wloskusklepy też nie .Strzeliłam

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 996
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

14 minut temu, Funny napisał:

No piękne masz wyobrażenia o mojej twarzy wąsy w nosie myslałam najpierw, że to Włochy, ale białe auto ma napis nie po wloskusklepy też nie .Strzeliłam

Jak wygrasz ten milion, to ja ci też z bata  :pejcz: strzelę po bezksieżycowej nocy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Jakby to @geronimo zagadke zadał to nagroda mogłaby być sesja zdjęciowa a jaka nagrodę @waldiroom przewidział

Zabierze nas grupą w to  piękne miejsce :oklaski:. Ja założę się o kubek  mleka, że  tak będzie :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 18.10.2020 at 19:45, waldiroom napisał:

Temat zdjęciowy troszkę zapomniany, wiec lekko odświeżam - w końcu tu wstawia się zagadki, a ze za oknem nie jest już tak ciekawie jak na zdjęciu -tym bardziej miło będzie patrzeć ( mam nadzieje ) 

prosze wskazać miasto, w którym wykonałem  tą fotkę, miasto w Europie : 

1B22D49D-6704-4D58-ADB8-8597B76910B5.jpeg

Szczerze powiem... Nie wiem ostatnio tylko po wsiach śmigam ale urokliwych  

Nie daj czekać w niepewności i pisaj tu gdzie to

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, elf napisał:

@Funny jejku jaki ten czarny brudny i nie zadbany  fujj takie piękne zwierzę. A zgrzebła już jakiś czas nie widziało. Wstyd....  Za to figurki Genialne!!!!!! 

Elfiku czy widzisz jaka tam gleba jest ?Konie często się tarzają albo w czasie gdy linieją albo zaraz po wyjściu ze stajni w ten sposób tworzy się na nich warstwa ochronna np.przed muchami .Spójrz jaki ten drugi piękny ,byłam blisko nich i widziałam ...Poza tym na czarnym zawsze bardziej widoczne są ,,fleki" .Kocham zwierzęta i jestem b.wrazliwa jeśli dzieje im się krzywda .Myślę że źle odebrałaś to zdjęcie .Jak już wracałam przez to pole wyglądałam gorzej niż ten koń bo mi się buty zapadły

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Funny napisał:

No piękne masz wyobrażenia o mojej twarzy wąsy w nosie myslałam najpierw, że to Włochy, ale białe auto ma napis nie po wloskusklepy też nie .Strzeliłam

@Heidi @Funny @Wenusia @elf I każda inna z dziewczyn, które zajrzały na moją fotozagadke - podpowiadam północno wschodnie Włochy : miasto dość duże ok 100 tys mieszkańców, bardzo dużo kościołów rangi muzeum oraz bardzo dużo muzeów,piękne uliczki, kameralne miejsca - bogaci i mili ludzie... wiele sklepów z torebkami i sukniami

dorzucę jeszcze jedną fotkę - wyjątkowy artysta planował i budował tam te kamienice kilka wieków temu 

 

pozdrawiam 

 

1B22576D-DD3C-40CC-A1F7-7582AB909402.jpeg

Edytowane przez waldiroom
Korekta
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, waldiroom napisał:

@Heidi @Funny @Wenusia @elf I każda inna z dziewczyn, które zajrzały na moją fotozagadke - podpowiadam północno wschodnie Włochy : miasto dość duże ok 100 tys mieszkańców, bardzo dużo kościołów rangi muzeum oraz bardzo dużo muzeów,piękne uliczki, kameralne miejsca - bogaci i mili ludzie... wiele sklepów z torebkami i sukniami

dorzucę jeszcze jedną fotkę - wyjątkowy artysta planował i budował tam te kamienice kilka wieków temu 

 

pozdrawiam 

 

1B22576D-DD3C-40CC-A1F7-7582AB909402.jpeg

Kurka wodna czyli pierwsza moja myśl była trafna to autko mnie zmyliło może pół nagrody ?chociaż ...a to miasto to Padova?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...