Skocz do zawartości

Wspaniały efekt zdjęcia i zagadka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 996
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Uważaj, uważaj na te nisko latające bociany, bo nigdy nie wiadomo co nam los przyniesie :haha:. Bocian przyniesie miało być :)

Mi już nic nie przyniesie, bo w głowie mi nie amory :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

@geronimo @❤️Wenusia ❤️ wy się nie zasłaniajcie nie wiadomo czym tylko wyciągajcie sprzecicho i fotki ładne cykajcie :)

Wystawie Wam recenzje :)

Oooo i to mi się podoba, nie wiem jak @geronimo bo chyba za dużo czasu nie ma :haha:ale ja chętnie pokażę co mam :$

 

FB_IMG_1590685569372.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

To zmoknieta kura jezd :haha:

:$Teraz wiem skąd się wzięło powiedzenie, Wyglądasz jak zmoknieta kura ":d

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

To taka zmiana tematu z gdakania  na rechotanie :haha:

FB_IMG_1586359431145.jpg

Nie wiem o co Ci dokładnie chodziło z tym, rechotaniem ":haha:ale niech Ci będzie, że to, rechotanie " jest :d

Przy okazji się pochwalę, że od kilku dni jak wyjdę na ganek to mogę posłuchać pięknej muzyki czyli rechotania zab. Jestem ta muzyka zauroczona :$

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nie wiem o co Ci dokładnie chodziło z tym, rechotaniem ":haha:ale niech Ci będzie, że to, rechotanie " jest :d

Przy okazji się pochwalę, że od kilku dni jak wyjdę na ganek to mogę posłuchać pięknej muzyki czyli rechotania zab. Jestem ta muzyka zauroczona :$

Zazdroszczę,  u mnie ćwiergolą  ptaszęta ale też to lubię,  chyba dziękują mi za jedzonko :d

Co do fotki to jest to nowoczesny masaż :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Zazdroszczę,  u mnie ćwiergolą  ptaszęta ale też to lubię,  chyba dziękują mi za jedzonko :d

Co do fotki to jest to nowoczesny masaż :haha:

:haha:nawet mi się podoba :dKwiatki jakieś też fotografujesz?. Wiesz, że ja jestem ogródo a szczególnie kwiato fisnieta :$

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie pisze ze każde zdjęcie ma za dużą objętość. Rozumiem że ja mogę mieć za dużą objętość ale żeby zdjęcie... Pffff.   

A to mój i ręka tego co go do domu sciagnęła

Kurcze a właściwie to o jaką zagadkę chodzi w tym temacie?. Chyba "wrócę się  odczytywać". Na pierwszą "karteczkę tej książeczki". Bo marzę o  przestrzeganiu regulaminu. Skoro już sobie obiecałam i w postanowieniu wytrwać pragnę. 

IMG-20200427-WA0008.jpg

Edytowane przez elf
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 31.05.2020 at 08:06, elf napisał:

A mnie pisze ze każde zdjęcie ma za dużą objętość. Rozumiem że ja mogę mieć za dużą objętość ale żeby zdjęcie... Pffff.   

A to mój i ręka tego co go do domu sciagnęła

Kurcze a właściwie to o jaką zagadkę chodzi w tym temacie?. Chyba "wrócę się  odczytywać". Na pierwszą "karteczkę tej książeczki". Bo marzę o  przestrzeganiu regulaminu. Skoro już sobie obiecałam i w postanowieniu wytrwać pragnę. 

IMG-20200427-WA0008.jpg

Piekniusi :love: 

Co do tematu to trza pytać założyciela,  ale tera to chyba nie uwidzisz  bo @geronimo się urlopuje  od dziś :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...