Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ta sama stella w 2 różnych agencjach?


Gość Ala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie czy jest to możliwe, że ta sama stella jest oferowana w dwóch różnych agencjach? Dziwna sprawa, bo mam doświadczenie ze stomią i dostałam z dwóch agencji ofertę z tego samego miasta, to samo imię i podobny opis, ale jedna agencja proponuje 1000 a druga 1200!!!! Czy to jest możliwe? Nie wierzę w taki przypadek, ale 200 € różnicy na tej samej ofercie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala chyba jest możliwe ,niemcy zgłaszają do róznych agencji i może zgłosili do dwóch różnych i teraz widać jak jedna agencja za to samo zapłaci Ci 1200  a inna Ciebie oskubie i da 1000 euro.

Może to świeże zlecenie i dlatego i jedna i druga agencja szuka opiekunki.Wal do tej co płaci więcej .

Czyli tak.Agencja Niemiecka zgłasza do agencji polskich i może ma agencja Niemiecka podpisaną umowę z kilkoma agencjami w Polsce i tak wyszło i trafiło na Ciebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalizm,Kapitalizm   moja droga  -konkurencja ,dzisiaj wszystko jest możliwe  raczej Agencja  podpisuje umowe jedną z PDP  i odwrotnie.Być może ta druga zaoferowała mniej rodzinie i podpisała rodzina drugą umowę,Niemcy też liczą pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Mogłaś trafić do dwóch powiązanych ze sobą agencji co wcale nie jest takie rzadkie i wyszły takie kwiatki albo niemiecka agencja dała oferty do kilku polskich agencji i te się biją która pierwsza będzie miała dobrą opiekunkę. Niezależnie od tego widać że ostateczna oferta dla opiekunki zależy tylko od pazerności agencji. Wybór jest oczywisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gość Ala napisał:

Dziękuję za odpowiedzi. A co rozumiesz przez to , że agencje są powiązane?

Już nie raz było o tym, że ktoś aplikuje do agencji nr 1 a dostaje ofertę od agencji nr 2. Agencje udają że nie są w jednych rękach a są. To też służy po to by opiekunki po iluś tam miesiącach zmieniały pracodawcę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5.05.2016 at 22:03, wallmarii napisał:

Mialam takie zlecenie .ten sam adres.miasto i 2 pacjetow.zlecenie z niemieckiej firmy i polskiej kwota 1250 niemieckie 1600.wybralam 1600 i pracowalam tam 4 lata

ja myślę ,że 2 agencje to mało -jedna oferta i 5 agencji w Polsce -do tego doszło,,,,bo agencyjki się otwierają i walczą  o klienta i teraz się pytam ,co decyduje? język? czy foto?

jesteś mądra dziewczynka i dobrze zrobiłaś,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys bylo na ten temat. To nie zadna mafia hehe  czy inne machlojki. Po prostu kilka polskich agencji wspolpracuje z jednym posrednikiem niemieckim , ten przesyla im oferty , ktore z kolei sa proponowane opiekunkom. Wiadomo, ze co agencja to inne wynagrodzenie. Moze tak byc , ze opiekunka dostanie ta sama oferte z dwoch roznych agencji. O wyborze decyduje oczywiscie rodzina, jesli opiekunka bedzie im odpowiadala to  ja zaakceptuja niewazne czy z agencji x czy y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...