Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, geronimo napisał:

Kurde jestem przecie nad jeziorem, tłok jak diabli, już się boję co będzie jak się lato zacznie lub upały:d

stamtąd uciekniesz ,,,przecież wszystkich nas nosi ,,e tam lato,,pójdziesz do tej wody i ochłodzisz się i :oklaski:powiesz ,życie jest piękne,,nie jestem sam,,:oklaski:

Ale babola strzelilam ,, przychaczyłeś się pisze-przyhaczyłeś:przekleństwa::$ nischt zu tragisch,,,polonisci niech nie czytają,,wolnosc słowa i pisowni:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Witak @Alikaa  ,,,pomalutku i ogarniesz,,zobacz gdzie klepaczki siedzą najczęsciej ,,na ,,Rozmowach przy kawie" a potem bardzo gotują,,a jeszcze dziisaj jedną stelle rozpracowują itd, itd,  dasz radę:witam:

Dziękuje :),obecnie się urlopuję, ale chętnie poczytam co w trawie piszczy ;), pozdrowionka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mąż napisał:

I praktyczne.

No że prać niewiele trzeba, miałem na uwadze.

Poczucie humoru mam a jakże, w fartuszku samym tez lubię gotować.Lubię eksperymentowac nie tylko w kuchni pomimo podejszłego wieku.Mój łózkowy mąż mówi,że jestem za przeproszeniem jak"krowa która dużo ryczy a mało mleka dajeO.o

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony... wiedziałam ,z moim niefartem ,to oczywiście w krzaczory mnie zrzucili ...wielcy komandosi , siły specjalne...łajzy jedne:d...ale się już z tych śnurków wyplątałam i oczywiście kierowałam się na wschód , zgodnie z regułą ,że tam musi być jakaś cywilizacja :oklaski:...no i jestem ,tadam....no a gdzie chleb,sól i najważniejsze , kieliszek wódki!?:witam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Pochwalony... wiedziałam ,z moim niefartem ,to oczywiście w krzaczory mnie zrzucili ...wielcy komandosi , siły specjalne...łajzy jedne:d...ale się już z tych śnurków wyplątałam i oczywiście kierowałam się na wschód , zgodnie z regułą ,że tam musi być jakaś cywilizacja :oklaski:...no i jestem ,tadam....no a gdzie chleb,sól i najważniejsze , kieliszek wódki!?:witam:

Afryka to chyba nie na wschód. Na południe raczej. Na wschodzie same ruskie przeca.

Mnie wiatr przywiał. Przyjazny i magnetyczny.

Witam Ciebie Afryka. Ja z ostatniego desantu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michasia 1959 napisał:

Poczucie humoru mam a jakże, w fartuszku samym tez lubię gotować.Lubię eksperymentowac nie tylko w kuchni pomimo podejszłego wieku.Mój łózkowy mąż mówi,że jestem za przeproszeniem jak"krowa która dużo ryczy a mało mleka dajeO.o

No i co Ty na to??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mąż napisał:

Afryka to chyba nie na wschód. Na południe raczej. Na wschodzie same ruskie przeca.

Mnie wiatr przywiał. Przyjazny i magnetyczny.

Witam Ciebie Afryka. Ja z ostatniego desantu.

Czy Ty aby na pewno czekasz na mnie z tym chlebem i pół litrem!?:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

Pochwalony... wiedziałam ,z moim niefartem ,to oczywiście w krzaczory mnie zrzucili ...wielcy komandosi , siły specjalne...łajzy jedne:d...ale się już z tych śnurków wyplątałam i oczywiście kierowałam się na wschód , zgodnie z regułą ,że tam musi być jakaś cywilizacja :oklaski:...no i jestem ,tadam....no a gdzie chleb,sól i najważniejsze , kieliszek wódki!?:witam:

Witojcie ! Hej ! 

Pisz,czytaj a nie z komandosami po krzaczorach sie ciagaj :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Afryka napisał:

Pochwalony... wiedziałam ,z moim niefartem ,to oczywiście w krzaczory mnie zrzucili ...wielcy komandosi , siły specjalne...łajzy jedne:d...ale się już z tych śnurków wyplątałam i oczywiście kierowałam się na wschód , zgodnie z regułą ,że tam musi być jakaś cywilizacja :oklaski:...no i jestem ,tadam....no a gdzie chleb,sól i najważniejsze , kieliszek wódki!?:witam:

A masz, a masz...nie dość że  :witam: to jeszcze :wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

Witojcie ! Hej ! 

Pisz,czytaj a nie z komandosami po krzaczorach sie ciagaj :szydera:

Komandosi!?  Proszę Cię!!! Porażka ,mówiłam na rogatkach w mieście zrzućcie , ...a szkoda gadać.....Jeżu malusieńki , nie ogarniam tego forum ,co mi radzisz? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Afryka napisał:

Pochwalony... wiedziałam ,z moim niefartem ,to oczywiście w krzaczory mnie zrzucili ...wielcy komandosi , siły specjalne...łajzy jedne:d...ale się już z tych śnurków wyplątałam i oczywiście kierowałam się na wschód , zgodnie z regułą ,że tam musi być jakaś cywilizacja :oklaski:...no i jestem ,tadam....no a gdzie chleb,sól i najważniejsze , kieliszek wódki!?:witam:

Ojezus, z Alaski do Afryki Cię zrzucili? No to bier kielonek i cyk oraz chlup w dziób :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...