Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

:szydera: zaczęłam się gubić.....:kopara: Nie mogliście się jakoś tak grupą skrzyknąć, a nie codziennie nas zaskakiwać :haha: I tradycyjnie :witam:

Właśnie się skrzyknęłyśmy i jesteśmy ,choć troszkę na raty,fakt..

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

:szydera: zaczęłam się gubić.....:kopara: Nie mogliście się jakoś tak grupą skrzyknąć, a nie codziennie nas zaskakiwać :haha: I tradycyjnie :witam:

Mysle, ze porozumienie jest, a nade wszystko wolna wola, wiec kto chce , ten przybywa:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I jeszcze jeden desantowiec :szydera::szydera::szydera: Ale serdecznie :witam:

 

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Marta od Darka? To Ty? Bo juz sie motac zaczelam z deczko:d

No,od Darka...Widzę że bez Darka to juz w przestrzeni wirtualnej nie funkcjonuję....no niech i tak będzie :-)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marta B napisał:

 

No,od Darka...Widzę że bez Darka to juz w przestrzeni wirtualnej nie funkcjonuję....no niech i tak będzie :-)

Funkcjonujesz kochana, i to jeszcze jak. Ale co zrobic, ze masz faceta zakochanego w Tobie, po konce uszu? Trzeba sie pogodzic,ze gdzies sie zawsze paleta przy Tobie:d

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ale musiało wam strasznie dopiec w poprzedniej przestrzeni :smutek: 

To przestrzen wirtualna, wiec nie ma sie  tak naprawde czym przejmowac. To moje zdanie.

Zaistnialam tutaj juz wczesniej, bo doszlam do wniosku, ze kopac sie z koniem nie ma sensu.

W tamtym forum uczestniczylam, bo nawet wirtualne przyjaznie sie dla mnie licza.

Teraz to miejsce bedzie dla mnie wazniejsze:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

To przestrzen wirtualna, wiec nie ma sie  tak naprawde czym przejmowac. To moje zdanie.

Zaistnialam tutaj juz wczesniej, bo doszlam do wniosku, ze kopac sie z koniem nie ma sensu.

W tamtym forum uczestniczylam, bo nawet wirtualne przyjaznie sie dla mnie licza.

Teraz to miejsce bedzie dla mnie wazniejsze:d

Rozumiem cię doskonale....Ja już nie wyobrażam sobie stracić tych wspaniałych choć wirtualnych znajomości...:smutek:Obserwuję ilu ludzi się pojawia i znika...ilu ludzi którzy byli tu wcześniej odeszło...żal wielu osób..wspaniałych i wartościowych, którzy zrezygnowali z im tylko wiadomych powodów...Ale życie toczy się dalej i cieszmy się tym co mamy...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Rozumiem cię doskonale....Ja już nie wyobrażam sobie stracić tych wspaniałych choć wirtualnych znajomości...:smutek:Obserwuję ilu ludzi się pojawia i znika...ilu ludzi którzy byli tu wcześniej odeszło...żal wielu osób..wspaniałych i wartościowych, którzy zrezygnowali z im tylko wiadomych powodów...Ale życie toczy się dalej i cieszmy się tym co mamy...:oklaski:

Mnie też kilku osób brakuje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...